QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Nový ICQ virus

Re: Nový ICQ virus

Nový příspěvekod pzsakal » úte 11. srpen 2009 14:14

čaute lidi mám problém a potřebuji jej vyřešit ihned.... jeden kluk ze třídy mi poslal htt*://fotolab.phpnet.us/foto/frog.zip tento odkaz.... jedná se o vir a chci se zeptat jestli nevíte jak se jej zbavit

//edit Xeelee: upraven odkaz
pzsakal
Nováček

Nový příspěvekod maro » stř 12. srpen 2009 13:07

Skus todle heslo: hwz3ie
A pak vrat system na dobu pred tim nez ti vir prisel..
Je to primitivni virus, do biosu se nemohl dostat
hodne stesti-
maro

Nový příspěvekod futurejazz » čtv 13. srpen 2009 13:03

Zdravim vsechny, stalo se mi to same, pouzivam QIPa....i to heslo pres SMS mi prislo stejne : hwz3ie . Nema z toho dobry pocit. Jak mam vedet, ze si nekdo chtel "pouze vydelat" par korun za spravy a ze ted nemam napichnuty komp? Zku***ni rusaci!!
futurejazz

Nový příspěvekod sutrus » čtv 13. srpen 2009 13:57

Proč rusáci. To je někde napsaný? :shock:
Prvně začni u sebe. Neklikej na každou kravinu a normální běžný antivir tohle do PC nepustí.
sutrus
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod futurejazz » čtv 13. srpen 2009 15:20

No, QIP je rusky produkt, ni? A v te SMS zprave bylo, mimojine, psano toto: spasiba. A cela tahle zalezitost byla v podivne-vychodne lamane cestine. Nemusi to nic znamenat....ale bylo by moc chytre vytvorit nejaky program, ktery bude jistojiste vyuzivat nemalo lidi po celem svete (pac je kvalitni!) a tim si , jistym zpusobem, pripravit cesticku k osobnim datum a informacim,ni? Jinak nemam nic proti rusum, akurat se moc roztahujou :rofl:
futurejazz

Nový příspěvekod miruš » čtv 13. srpen 2009 19:17

kolik Tě stála sms??
miruš

Nový příspěvekod futurejazz » čtv 13. srpen 2009 19:31

Kolik staly ty 2 SMSky vazne netusim, mam mesicni pausal....nejprve jsem poslal jednu a pak prisla jeste vyzva k potvrzeni- tedy k zaslani druhe SMS. Nicmene vzhledem k jinemu prispevku, ve kterem se objevilo stejne heslo, jako prislo i me ( tedy hwz3ie ) bych rekl, ze to bude fungovat (snad) vsude.
futurejazz

Nový příspěvekod miruš » čtv 13. srpen 2009 19:47

já mám také paušál, tak jenom doufám, že mě to bude stát "jenom" ty dvě sms (max. cena 99 Kč)
miruš

Nový příspěvekod futurejazz » pát 14. srpen 2009 8:04

No, snad ano.... :roll:
futurejazz

Nový příspěvekod Fredy176 » ned 16. srpen 2009 12:05

mě to heslo nefunguje :( poradil si s tím někdo i jinak než přes sms? nemůžu si dovolit ztratit všechna data :cry:
Fredy176

Nový příspěvekod Xeelee » ned 16. srpen 2009 12:18

Fredy176: To asi ne.
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod knives » čtv 20. srpen 2009 10:59

Fredy176 píše:mě to heslo nefunguje :( poradil si s tím někdo i jinak než přes sms? nemůžu si dovolit ztratit všechna data :cry:

jestli máš XP, tak jdi do nouzového režimu a najdi nástroj obnovení systému, nastav den než jsi otevřel ten vir a windodows, už to obstará
knives

Nový příspěvekod YraZusIO » čtv 20. srpen 2009 11:50

HEJ FAKT DIKY MOC BORCI MOC DIKY ZE STE MI SEM NAPSALI TO HESLO UZ SEM MYSLEL ZE MAM V *CENSORED* KOMP 8x :D 4x :juch:

//edit Lms: zcenzurovano! smajlící "zabaleni"
YraZusIO

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 23. srpen 2009 11:20

Fredy176 píše:mě to heslo nefunguje :( poradil si s tím někdo i jinak než přes sms? nemůžu si dovolit ztratit všechna data :cry:

mě to NOD zachytil, ale když jsem TEN informatik tak se na to přece kouknu 8) ...
je to hajzlovina :) automaticky se to pouští při startu asi ze 4 míst
Protože to vyžaduje "pouze" prachy, podle mě vám to žádná data neohrozí

jak to smazat
Odstranit to může jen správce počítače.
Spustit počítač v nouzovém režimu (při startování F8)
Nejlépe pomocí nějakého nástroje - programu (HijackThis) najděte na webu odstranit tohle ze všech! míst automatického spouštění, pokud jedno zapomenete program se vloží zase na všechna a problém není vyřešený
Pak už jen restartovat, program třeba smazat : )

jak předcházet
Neklikat jako debil na cokoliv co mi kdo pošle.
Nespouštět programy o kterých nic nevím.

proč je to ruské
Za mě to může být naprosto odkudkoliv.
A řekl bych že autoři QIPu v tomhle nejedou :beer:
Návštěvník

Nový příspěvekod Boris » ned 23. srpen 2009 19:33

S timhle virem sem měl problém taky ale obnovení systému to vyřešilo. :juch:
Boris

Nový příspěvekod lopez » sob 29. srpen 2009 15:49

Prosim potřeboval bych poradit...tedle vir se mi povedlo odstranit obnovenim systému, ale asi mi to zablokovalo icq účet..nebo možná mi to změnilo heslo..nevíte někdo co s tim...nemůžu si založit nový účet a jen tak přijít o všechny kontakty...Díky
lopez

Nový příspěvekod Leon » úte 15. září 2009 20:01

Normálně spustíš Windows přes Nouzový stav a poté, obnovení systému, před stahnutím viru do pc. A je to v pořádku :D
Leon

Nový příspěvekod DtX » úte 13. říjen 2009 20:43

pzsakal píše:čaute lidi mám problém a potřebuji jej vyřešit ihned.... jeden kluk ze třídy mi poslal htt*://fotolab.phpnet.us/foto/frog.zip tento odkaz.... jedná se o vir a chci se zeptat jestli nevíte jak se jej zbavit

//edit Xeelee: upraven odkaz

Stejny problem, protoze slo o cloveka, kterymu jsem veril a navic jsem od nej cekal zpravu...
Virus mi ukrad heslo z qipu, zmenil ho a smazal email, aby neslo zmenit.

Jsem nasranej a smirenej s tim, ze budu mit hold novy icq cislo... (nebo to jde zachranit?)

O co mi jde... pouzival jsem qip a v jeho slozce je slozka backupCL. Daj se ty cisla nejak naimportovat na novej icq ucet? Nebo je musim rucne opsat a kazdyho si rucne pridat ?
DtX

Nový příspěvekod help » sob 24. říjen 2009 23:49

ahpojte... taky s emi podarilo stahnout tento virus... nyni jsem se ho nejak zbavila, ale stale mi v pocitaci zustava pri spusteni odkaz ze tento souber je odstranen a nejde spustit... jak se m am zbavit tohoto odkazu?? jakoby se to chtelo spustit ale hoéuka to na me ze to tam uz neni .. zustava tam na nej ta cesta... dik za rady
help

Nový příspěvekod Alfa » sob 9. leden 2010 12:35

jsem hroznej *CENSORED* jen pro odpověď na otázku kolik stojí jedna sms ....100kč.:)
Alfa

Předchozí

Zpět na ICQ a AIM (OSCAR)