QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Nefunkční QIP

Nefunkční QIP

Nový příspěvekod Krolth » úte 23. prosinec 2008 0:38

Ahoj. Mě ten QIP vůbec nefunguje. Nevim co mam dělat. Vůbec se nepřihlásím. Když dávam heslo na icq, tak pokuď nezaškrtnu "uložit", jen při zmáčknutí "použít" a potom ok a znovu otevření nastavení hesla a čísla, tak tam heslo už neni. Pokuď zaškrtnu "uložit" heslo, tak při potvrzení a opětovným otevření toho nastavení (ani nemusim vypnout a zapnou qip) je tam to heslo napsaný 2x, takže je špatně. Takže já se prostě za boha nepřipojim ...nevíte někdo co s tim? Jednu chvíli se dokonce neukládali ani účty ...teď tam alespoň mám uložený účet (vůbec nevim, jak je to najednou možný), ale bordel dělá to zadání hesla .. Nevíte někdo pls, co stim? Zkoušel jsem všechny nastavení atd ..nevim proč se informace prostě neukládají :/.

Jinak mám HTC Tytn

Pokuď někdo ví, co s timhle problémem, prosím, ať mi napíše. mail <vymazáno>, icq 306833686 a nebo sem. Prosím už vážně nevim, co s tim a nemůžu bez QIPa na mobilu vydržet

Sry, zapomněl jsem říct, že mluvím o Qip infinium mobile (QIP PDA).

//edit xstrv01: sloučeny dva příspěvky, přesunuto z nevyhovující sekce. Kdo si poradí s tímhle pekelným klientem, je machr! Black_Fox: vymazán mail, všechny rady si necháme pěkně tady na fóru a ještě tě ochráníme před spamem; Lms: přesunuto do vhodné podsekce (pěkná slohovka se nashromáždila)
Krolth

Re: Nefunkční QIP

Nový příspěvekod Rypi » úte 23. prosinec 2008 10:02

Takže.... Mám QIP nainstalovaný v telefonu? Nemáš v telefonu nějaký zlobivý program? :)
Jak jsi přišel na to, že po uložení hesla se to heslo uloží špatně... to je IMHO blbost ;)
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Krolth » úte 23. prosinec 2008 18:59

:D Když ho tam napíšu a potvrdim, zkusim se přihlásit a říkam si, proč to říká, že mam vyplnit informace účtu, otevřu nastavení a heslo tam zas neni, tak jsem na to přišel asi takhle.
Když to moje 8 místný heslo napíšu a zaškrtnu "uložit", potvrdim a zkusim se přihlásit, kupodivu to napíše, že se to nemůže přihlásit na účet, když jdu zas do nastavení, heslo je tam napsaný 2x v jednom poli - takže nejspíš bude asi špatně ne?!?

Nevim proč, ale prostě tam "nejde" napsat moje heslo, který se uloží tak, jak jsem ho napsal.

Ne, žádným programem to neni.
Krolth

Nový příspěvekod Scantrax » čtv 11. březen 2010 22:53

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli už tento problém někdo vyřešil, mám totiž uplně stejný problém, neuložím heslo, není tam, uložím ho, mám ho tam dvakrát, takže se prostě nemůžu připojit. Btw mám HTC HD2. Chtěl bych využívat QIP... ICQ a ani jinej komunikátor prostě nechci :)
Scantrax

Nový příspěvekod Rypi » pát 12. březen 2010 6:55

heslo 2x v jednom poli.... to je přece pod hvězdičkama, takže to nevíte :)
heslo je po uložení takhle dlouhý proto, aby nikdo nemohl zjistit, jak dlouhé máte heslo. Jinak se uloží správně ;)
Vytváříš ICQ účet? nemáš tam náhodou QIP účet?
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Scantrax » pát 12. březen 2010 7:27

Jo to je pod hvězdičkama, ale jelikož mám 7 místní heslo a když ho dám uložit, tak je najednou 14ti místní, takže se protě nemužu připojit, protože jsem četl ve FAQ, že pokud se nejde připojit, tak že mám zadat jenom 8 místní heslo. Mám vytvořenej icq účet už nějakých pár let, na pc jde upně normálně, icq v mobilu taky funguje, když jsem měl ještě SE w810i, tak tam mi šla i ta nejnovější verze QIPu, ale tady mi to prostě nejde :(
Scantrax

Nový příspěvekod Rypi » pát 12. březen 2010 14:11

ano, i mě to z 5ti místného udělá kupu hvězdiček...
mě QIP PDA WIN funguje, takže nevím, kde je problém. jen snad... Máte QIP PDA poprvé? opravdu nastavujete ICQ? nenastavujete náhodou QIP?
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Scantrax » pát 12. březen 2010 18:18

Jo takhlééé, mám poprvý QIP PDA. No tak to víš, že jsem nastavoval QIP účet, to mě ani nenapadlo zkusit to jako icq, já myslel že to je jako nějakej client nebo tak něco, tak jsem to nedával, takže přes ICQ musím, no tak fakt moc díky, sám bych na to asi vážně nepřišel :D
Scantrax

Nový příspěvekod Rypi » pát 12. březen 2010 19:52

Není zač, je to obvyklá chyba těch, co QIP neznají. Je to stejné jako v QIP Infium pro počítač. :P
Rypi
Administrátor

Zpět na Windows