QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Chybějící kontakt list

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Chybějící kontakt list

Nový příspěvekod pirat » čtv 8. leden 2009 18:06

Když se přihlásím do qipu, nezobrazí se mi můj kontakt list.V jiných protokolech přitom vše funguje a když se na tomto PC přihlásí někdo jiný, tak mu to taky jde. Když si přeinstaluju qip, tak poprvý se přihlásím, ale pak už zase ne, co s tím?
pirat

Re: Chybějící kontakt list

Nový příspěvekod kein_nick » čtv 8. leden 2009 20:51

Kdybys se prihlasoval na jiny protokoly tak se ale neprihlasujes na icko.. Takze v jinych klientech to facha?
My mame doma na maminym notasu stejnej problem.. Rozjedu ho jednou (QIPa) ale pak uz ne.. Tenhle problem mi je taky zahadou uz nejaky cas..
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod pirat » pát 9. leden 2009 21:27

Tak nevíte co s tím. Jo, pravda, přihlásil jsem se přes jinýho klienta :roll: Přes ICQ mi to normálně běhá, ale netuším, co s tím qipem, ten je mnohem lepší ;)
pirat

Nový příspěvekod kein_nick » pát 9. leden 2009 21:32

Ja fakt netusim, nejvic mi nedava rozum, ze ostatni se u tebe na qipu prihlasi.. chapu to dobre? Bud se preci prihlasi vsichni nebo nikdo.. Sorry ale fakt nevim momentalne..
Jedine zkusit jinej server - login.oscar.aol.com a port 80. Radila jsem to tu vickrat, nekomu pomohlo, nekomu ne.. :oops:
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod Drmol » pát 9. leden 2009 21:32

Používá stejnou instalaci QIPu více lidí? Pokud ano, nainstaluj ho ještě jednou odděleně. Pokud ho máš odděleně, tak to zkus udělat naopak. Jinak mě nic nenapadá. :)
Drmol
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod pirat » sob 10. leden 2009 15:43

Tak bohužel nic nejde, pokoušel jsem se to přeinstalovat, a je to furt stejný, když spustím qip, tak mi spadne ICQ, ICQ mi napíše, že je k mýmu účtu přihlášen někdo z jinýho PC, ale přitom na qipu jsem online, ale není tam ani jedno jmeno v kontakt listu.Netuším, co s tím.A když zkusím přihlásit někoho jinýho na tom qipu, tak tomu to normálně jde, netuším, čím to. :e?: :help:
pirat

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 18. duben 2009 7:42

Mám stejný problém, pomáhá obvykle smazání současného profilu a jeho znovuvytvoření. Ale nepřišel jsem na důvod, proč tohle dělá, není to poprvé, co se mi to stalo a obvykle je ot náhodné.
Návštěvník

Nový příspěvekod Hrot » čtv 23. prosinec 2010 11:12

taky se mi to takle stavalo... stačí to jak radí kolega smazat a založit znovu..pak už to jede v pořádku, ale furt si lamu hlavu čím to muže být..
Hrot

Zpět na Obecná diskuze o QIPu