QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Další změny postihly i Mirandu?

Další změny postihly i Mirandu?

Nový příspěvekod Pafo » stř 21. leden 2009 20:12

Dnes jsem zavítal na server miranda-planet.com a viděl jsem cosi nápadně podobného, co jsme tu řešili s ICQ na QIPu: ODKAZ v současnosti druhý nadpis...

Měl jsem dnes menší problémy s připojením na ICQ, je možné, že soudruzi z AOLu zase něco mění!? Na odkazovaných stránkách je zdroj na web vývojářů Mirandího ICQ protokolu. Tam je ještě nějaké Info. Co si o tom myslíte? Hlavně, aby se historie po tak krátké době neopakovala :(
Ať jde AOL už k čertu...

Na nových testovacích Mirandách však vypadá vše normálně, alespoň u mé testovací a lidí v kontaktlistu... na českém foru jsem zatím také žádné stížnosti neviděl, ale AOL něco určitě kutí...
Pafo
Moderátor

Re: Další změny postihly i Mirandu?

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 21. leden 2009 20:46

Já AOLu fandím. Jen houšť a větší kapky! Infium tým by mohl své aktivity líp zaměřit, když by lidi konečně dostali rozum a přešli z ICQ/OSCAR na nějaký komunikační protokol, kde je jeho provozovatel skutečně CHCE :)
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Re: Další změny postihly i Mirandu?

Nový příspěvekod kein_nick » stř 21. leden 2009 22:21

No nevim, moje miranda bezi korektne.. AOL bude podle me vymyslet porad neco.. Uz aby to lidi prestali pouzivat..
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Zpět na ICQ a AIM (OSCAR)