QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Diskuze o češtině, která není %)

Diskuze o češtině, která není %)

Nový příspěvekod LivingLegend » sob 17. leden 2009 17:50

Tohle je fakt skveli vlakno..... jak muzu diskutovat k cestine ktera v tehle verzi vubec neni??? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
LivingLegend

Re: Čeština

Nový příspěvekod Black_Fox » sob 17. leden 2009 17:57

Nevšiml jsem si, že by se tohle vlákno založené 24. 6. 2008 vztahovalo jenom k této verzi. Kromě přečtení je třeba umět čtené věci i pochopit.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Rypi » sob 17. leden 2009 20:45

OD verze 2110 bude čeština jiným způsobem, bohužel si mi již 5 dní nepodařilo alexe zastihnout
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod LivingLegend » sob 17. leden 2009 21:46

Black_Fox píše:Nevšiml jsem si, že by se tohle vlákno založené 24. 6. 2008 vztahovalo jenom k této verzi. Kromě přečtení je třeba umět čtené věci i pochopit.

Ty ses taky dobrej a zkousel kliknout u stazeni aktualni verze qippda? asi ne jinak bys vedel ze te to odkaze na tohle vlakno tudiz kazdej aspon trochu inteligentni pochopi ze se to stahuje na cestinu k aktualni verzi a je jasne ze se to mneni ne? a je jen podotykam ze neni k cemu se vyjadrovat kdyz tam neni zadna cestina implementovana....
LivingLegend

Nový příspěvekod Black_Fox » sob 17. leden 2009 21:52

Spíš než o češtině do konkrétní verze je tohle téma o češtině od konkrétního autora, ale s tím, že je momentálně zbytečné, máš úplnou pravdu. Doufejme, že si Alex pospíší s plánovanými změnami.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod sutrus » sob 17. leden 2009 22:04

LivingLegend píše:Ty ses taky dobrej a zkousel kliknout u stazeni aktualni verze qippda? asi ne jinak bys vedel ze te to odkaze na tohle vlakno tudiz kazdej aspon trochu inteligentni pochopi ze se to stahuje na cestinu k aktualni verzi a je jasne ze se to mneni ne? a je jen podotykam ze neni k cemu se vyjadrovat kdyz tam neni zadna cestina implementovana....

No nevím. Když kliknu na stažení v tomto vlákně viewtopic.php?t=314#p1459 tak mě to rozhodně nepřesměruje do vlákna s češtinou.
Vlákno s češtinou je o češtině pro QIP PDA nejen pro poslední verzi. To že není čeština pro poslední verzi je sice pravda ale snad to Alex brzo vyřeší.
sutrus
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod LivingLegend » sob 17. leden 2009 23:44

Black_Fox píše:Spíš než o češtině do konkrétní verze je tohle téma o češtině od konkrétního autora, ale s tím, že je momentálně zbytečné, máš úplnou pravdu. Doufejme, že si Alex pospíší s plánovanými změnami.
tak vidis ja to rikal navic se to vlakno menuje cestina :D

sutrus píše:No nevím. Když kliknu na stažení v tomto vlákně viewtopic.php?t=314#p1459 tak mě to rozhodně nepřesměruje do vlákna s češtinou.
Vlákno s češtinou je o češtině pro QIP PDA nejen pro poslední verzi. To že není čeština pro poslední verzi je sice pravda ale snad to Alex brzo vyřeší.

co to meles tohle je presne z viewtopic.php?t=314 cituju"# Moje čeština je součástí oficiálního instalačního balíčku – připomínky a chyby hlaste ZDE"

jinak co se nove verze tyce je to docela skok dopredu libisemi a na jebr aplikaci pouzivam gtalk a jede 24hodin v poho....

EDIT: Diky foxi ne tan ty citace nesli nacpat dve....of topic ty ses moderator?

//edit Black_Fox: přeformátováno pro větší přehlednost, sloučeny navazující příspěvky, ano jsem moderátor :c)
LivingLegend

Nový příspěvekod sutrus » sob 17. leden 2009 23:57

Příště napiš pořádně o co se jedná. Po kliknutí na odkaz k aktuální verzi stále platí co už jsem napsal.
Chyba je v popisu češtiny a v této verzi není součástí instalace. To je celé.
sutrus
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod LivingLegend » ned 18. leden 2009 10:40

Otazka zni zda ta cestina existuje,podle mne ten frajer(v dobrym slova smyslu) zapomnel vyhodit informaci otom ze to je v cestine,kdyby cestina byla tak uz je to davno opravene a prons aby sme to neuseli reinstalovat opravnej soubor na prepsani...

//edit Black_Fox: odstraněna zbytečná citace
LivingLegend

Nový příspěvekod krata » ned 18. leden 2009 14:57

Stáhnul jsem si aktuální verzi, nainstaloval do mobilu (HP iPAQ hw6915
http://www.mobilnaut.cz/?a/813 )
vlezl do nastavení a čeština tam na výběr není. Co dělám blbě?
krata

Zpět na Windows