QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Kompatibilita smajlíků

Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod brodzi » ned 25. leden 2009 21:01

ty (míněno Puchalův Mega Box-K) ty kody přejmenováváš do češtiny? No tak to teda potěš. Jsem si to stáhl a jestli jsi je změnil podle svýho tak good luck. Tohle bych si do qipu nedal. Promin ale kdy někdo udělá originálního smajlíka tak chci aby smajlíka se stejným originálním kodem viděl rus, amík nebo i ukrajinec. :fuj: jako zklamalo mě to.

//edit xstrv01: Odstřihnuto. To co se tam zvrhlo nemá s MegaBoxem co dělat...
brodzi
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 25. leden 2009 20:30

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod Black_Fox » ned 25. leden 2009 21:06

Jak přesně si představuješ, aby neoficiálního smajla mohl vidět každý?
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Uživatelský avatar
Black_Fox
VIP Černý Lišák
 
Příspěvky: 2412
Registrován: úte 1. květen 2007 9:11

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod puchal » ned 25. leden 2009 21:26

ano tento pack je velice používaný v ukrajině a německu a protože 65% mých kontaktů je z těch zemí a píši si s nimi pravidelně pár hodin za den a vyžíváme se oboje strany ve smajlících tak právě proto jsou definice dělané převážně v cz a taky mají na druhé straně naprosto jinou sadu smajlíků :crazy:
ano pack je stáhlí... myslím že tak ± 300 smajlíků je stažených... a k nim dané defince podle mého a těch co si něco konkrétního přáli já osobně bych si to do qipu tak nedal je tam jeden smajlík který mne opravdu vadí ale co už musím a chci si sám najít případné chyby :) nemusíš se omlouvat vždyť 49 originálních smajlíků co je v infu jsem vetšinou viděl takového jaká má být :) ale s rusákama jsem to mooc nezkoušel tak nevím :e?: mne osobně překvapil tvůj pack smajlíků který jsi stáhl nevím z kama a pokud ne tak se omlouvám ale vypadá to tak(copyright v ruštině to naznačuje :D ) a mé překvapení bylo to že když mi byl poslán velice hezký smajlík od krásné slečny v podobě :P tak jsem viděl pouze znaky a žádného smajlíka :( a nebylo to jen u něj ":D" taky nic tak nevím jak je to u koho s definicema,taky jsem některé definice vzal z jiných packu co se ke mne dostali a jsou zařezané za české kdyby náhodou nějaká taková definice došla
a ještě jedna věc jednu dobu tu bly anketa k tomu jaké mají být definice a cz byla jako první
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
Uživatelský avatar
puchal
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 807
Registrován: stř 6. srpen 2008 23:03
Bydliště: Zlínsko

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod xstrv01 » ned 25. leden 2009 22:09

Osobně bych se přimlouval za definice v hlavních nářečích používaných v Nigérii a taky turkmenštinu. :D

Ano, jsem troll, hned se zatrollovávám:
Obrázek
offline
xstrv01
Moderátor
 
Příspěvky: 1522
Registrován: úte 4. září 2007 12:04

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod brodzi » pon 26. leden 2009 0:21

Black_Fox píše:Jak přesně si představuješ, aby neoficiálního smajla mohl vidět každý?


Takto. Někdo udělá smajlíka. Dá mu třeba kod který bude *download* lidi si ho budou stahovat. Ten obrázek i kod je první a proto je originální. Bude to třeba obrázek pro příklad :) tento. No a pak příjde někdo koukne do složky u smajlíků a ten kod u tohoto smajlíka smaže a napíše tam třeba *usměvavý* a čekej že pokud si ho někdo stáhl třeba na slovensku tak obrázek má stejný ale díky tomu, že někdo změnil kod ho nevidí. A to mě osobně vadí. Kdysi jsem si stahoval taky jen smajlíky a bylo mi fuk co je tam napsaný. Našel jsem i složku kde jeden si to změnil podle svýho a u kouřícího smajla byl kod to jsem já. To se mi nelíbí. Pak nikdo nevidí co mám za smajla. POkud mají smajlíky s původním kodem tak je tu možnost že i jiný uživatel ho uvidí byt má třeba přidané jiné smajlíky ale te daný se mezi nimi objeví. Když budou změněný tak to uvidí jen ti co si stahnou danou složku. Kody byli v angličtině a tak asi lidi s rozumem kody nemění. Já osobně si třeba píšu i s lidmi z jiné země. A když mají qip tak smajla to jsem já prostě neuvidí. Byt daný obrázek mají. Proto bych si tuhle složku nikdy do qipu nedal. Stahl jsem si puvodní smajlíky a kody neměním.

Pro zbylé dva:
Jinak kdo by chtěl špinit mou složku tak jen k tomu řeknu toto. Ty smajlíky jsem stáhl z několik aservrů v čr i jiných zemích. Podívejte se do mojeho souboru define. Když si pak stáhnete několik složek i z cizích servrů a porovnáte kody tak moje kody se tam budou objevovat častěji. A to o dost. Takže když napíšu někomu do ciziny je tu velká možnost, že ho uvidí. A pak porovnejte složku kde jsou kody čertice, šalina a podobně. Takový kody nenajdete. A tudíž neuvidí toho smajla nikdo kdo nebude mít stejnou složku. A o to mi jde. Nepřepisovat originální znění smajlíka. Na světě je x tisíc sloek. A když se budou tato mrvit neustálým přepisováním tak pak neuvidí nikdo nic a může se to začit dělit na smajlíky franty pepy nebo pepíka. Nikdo nikdy neuvidí stejnýho smajla s jiným kodem. Takže výsměch typu co třeba turkmenština nebo 65% seznamu urajinci dokazuje že jsi moc rozumu nepobral.


puchal píše:ano tento pack je velice používaný v ukrajině a německu a protože 65% mých kontaktů je z těch zemí a píši si s nimi pravidelně pár hodin za den a vyžíváme se oboje strany ve smajlících tak právě proto jsou definice dělané převážně v cz a taky mají na druhé straně naprosto jinou sadu smajlíků :crazy:
ano pack je stáhlí... myslím že tak ± 300 smajlíků je stažených... a k nim dané defince podle mého a těch co si něco konkrétního přáli já osobně bych si to do qipu tak nedal je tam jeden smajlík který mne opravdu vadí ale co už musím a chci si......


Ano tvý smajlíky uvidí ušmudlaných 150 lidí z celé čr a možná slovenska. A to ještě procento že je uvidí se snižuje o to zdali se trefíš do toho že ten uživatel má tu složku. což snižuje tu šanci na minimum. lidí na slovensku i v čr je tolik s qipem že tady s těma kecama se můžeš zahrabat. Já mám složku a když napíšu někomu kdo má přidaný nepřejmenovaný smajle tak ty který máme stejný prostě uvidíme. Takže z mojich ušmudlaných 196 smajlů můe vidět jednoho navíc a nebo taky všechny. Kolik u tebe? A klidně je uvidí i vietnamec na rýžové plantáži :D Trochu se zamysli nad tím jestli jsi frajer kdy smajlíky přejmenováváš. Udělej složku kde bude tolik smajlíků s původním kodem aby to viděli i ti ostatní co tvou složku mít nebudou. Až to uděláš pak řeknu že seš frajer. Zatím vidím, že jsi neudělal nic.

//edit Black_Fox: sloučeny navazující příspěvky
brodzi
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 25. leden 2009 20:30

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod keyboo » pon 26. leden 2009 0:38

A nechceš si tu ještě začít poměřovat velikost přirození?
O co Ti jde??? Chceš tady pár lidí vytočit? Nějaký ušmudlaný smajlíci ... vzpamatujte se. O smajlících IM není. A pokud myslíš,že ano tak icq6 má krásný obrázky přímo v okně konverzace.

Ps.: Pochopím, kdyžž mě někdo zatrolluje ;)
Edit1: Vždycky, když přijde takovejhle člověk, tak bych ho rád viděl. Protože buď musí být moc chytrej nebo moc blbej. Ale každopádně chytrej člověk by asi kvůli přejmenování názvů smajlíků někoho slovně nenapadal. Toť můj názor.
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 1489
Registrován: úte 24. duben 2007 15:40

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod brodzi » pon 26. leden 2009 0:48

víš ono je to jemn o logickým uvažování. Moje smajlíky viděli i ti co si přidávali svoje a neměnili kody. Uvidí je i jiný. Jenže když si vezmu tuto složku uvidí je můj soused? Uvidí je někdo kromě 150 lidí co tu složku má? Neuvidí. A to jen díky tomu že každej musí jednoho smajlíka 10000x přejmenovat. A ušmudlaná jsem řekl proto jelikož on začl napadat mou složku bez přejmenovaných smajlíků špinit první.- proto bys aspon mohl přečíst si pár řádku výš a pak napsat. Smajlíky s původním kodem uvidí víc lidí ne těch co si stáhlo tuto složku a kdo si myslí, že tomu tak není pak je vidět že asi neví o čem mluví. Složku s originálními (původními, prvotními) kody sem budu dávat dále. Jelikož smajlíky s původními kody uvidí více uživatelů nezávisle na to, že nemá tuhle složku přejmenovaných. Jinak byses v urážkách mohl krotit že je někdo blbec když aspon si dokáže spočítat kolik lidí uvidí smajlíky s původním kodem a kolik s tímto kodem. Blb je ten kdo to nechápe.
brodzi
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 25. leden 2009 20:30

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 26. leden 2009 0:56

Brodzi, tvoje asertivita je příliš invazivní, zklidni to. To, že máš vlastní smile pack, ještě neznamená, že sotva přijdeš na fórum, můžeš začít dštít síru na to, co se ti nelíbí.
Tvoje teorie je sice dobrá, ale pro její praktické převedení do praxe má pár trhlin. Pár smajlů, které jsem viděl, byly pojmenované stylem "autor05", když to byl jeho pátý smajlík, takže nešlo jednotné pojmenování. Další problém je, že se nikdy nepodaří vytvořit jednotný pack smajlů, který by používalo hodně lidí. I když o to možná usiluješ, tak musíš vzít v úvahu, že jsi z několika packů vytvořil ještě jeden další, takže k té jednotě je pořád daleko. Ale! :D zase na druhou stranu když se udělá jeden jediný pack, tak se někomu určitě nebude líbit a překope si ho podle svého. 150 uživatelů beru jako celkem solidní úspěch, když jsem se kdysi tady na fóru ptal, kolik lidí používá můj skin, tak mi odpověděli myslím dva... ač teď už mám 1000 stažení poslední verze.

EDIT: Jsem moc pomalej, ale aspoň mám kvalitní příspěvek :) A brodzi, přestaň napadat ostatní členy, puchal se pokud vím omluvil ještě v tom samém postu kde uvažoval, jestli nemáš všechny smajly stáhlé.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Uživatelský avatar
Black_Fox
VIP Černý Lišák
 
Příspěvky: 2412
Registrován: úte 1. květen 2007 9:11

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod brodzi » pon 26. leden 2009 1:24

Jsou z ruzných složek a z různých servrů z původními nepřejmenovanými kody. A důvod je ten že na světe a i v čr aji sr je plno lidí co mají původní kody smajlíků . Plno lidí co mám v qipu má přidané smajlíky. a ty co máme stejné vidíme. A máme každý jinou složku. Kdybychom si kadý napsali svůj kod tak nic neuvidíme. Jak jsem u své složky napsal kody jsem daval dle toho kolik kodu je stejných. Když jsem stahl složku z českýho servru z americkýho, německýho a byli kody stejné pak je jasné že je uvidí i v těchto zemích lidi. Jsou i češi co si ji stahnou třeba z německého nebo amerického servru. Tuhle složku si stahne tak málo lidí že to že se někomu cizímu zadaří najít někoho ze stejnou složkou je minimální. Pro mě je lepší mít 200 smajlů které uvidí lidi v praze , brně nebo v aši než mít 3000 smajlů který neuvidí nikdo. Já jen chci říct, že změna kodů je neužitečná věc. K čemu mě nebo tobě bude takový kvantum smajlíků když je nikdo neuvidí? I s tou mou ušmudanou složkou. I kdyby si to stahl jeden z vás pořád je tu šance e to uvidí několik stovek lidí aspon některý stejný smajlíky v mé složce. Má složka a ty kody nejsou přejmenované a nelimitují se. Takže můj plán nemá zase takovou trhlinu jak píšeš ty. Tohle byste si mohli uvědomit tím přejmenoáním. Že to je zbytečná věc když vaše smajlíky nikdo jiný neuvidí. Proto vždy jsem pro původní kod.

Edit: a jak ty píšeš. Okud svůj pack překope tak kdo jeho smajlíky další uvidí? nikdo. Třeba já když bych viděl tvou složku se smajlíky tak první je e se dívám na kody. POkud jsou nepřejmenované a původní vím, že ty smajlíky uidí dost lidí. A tvou složku bych bral všema 20ti. Ale složku kde je to přejmenované bych nebral jelikož je to llimitované počtem stažení. A tohle si myslím, že je logické. A pokud si myslíš že není a je to blbost pak promin ale nadále si tu budu dávat složku se smajlíky které uvidí více lidí než tolik kolik si lidí tu složku stáhne. Nemělo by vám jít o to jestli je tam 1000 smajlíků co nikdo nevidí ale kolik lidí je vidí!!

PS: Pokud máš tedy svou složku s původními kody hoď mi prosím link do pošty. děkuji.
brodzi
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 25. leden 2009 20:30

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod Rypi » pon 26. leden 2009 9:17

Tohle je na mne moc dlouhý, abych to četl. IMHO je lepší do smajlíků se vůbec nehrabat, maximálně změnit smajlíky co už máme za trochu jiné, se stejným významem. Především když QIP používá hodně lidí, tak by se všichni měli dostat k tomu samému smajlíku, co právě teď je. Přijde mi to stejně na hlavu, jako kdyby každý člověk měl vlastní sadu X-statusů, ICQ kytiček...
Včera zrovna brácha na mě vyjel, že chce smajlíky. Ale jaký mu mám doporučit, aby jich měl stejně jako já, jen v jiné verzi? :)
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Uživatelský avatar
Rypi
Administrátor
 
Příspěvky: 1595
Registrován: stř 25. červenec 2007 16:30

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 26. leden 2009 9:24

brodzi: Na ty packy máme každý svůj názor, který si nenecháme vzít, takže tím se moc netrápím :) Já jsem jako smajly začal kdysi používat Kolobok Big Pack, doporučil ho pár dalším lidem a přejít teď na jiný pack se mi nechce, protože jsem líný a stejně se většina lidí z mého seznamu nějak výrazně smajlama nezabývá. Mám sice pár smajlů přidaných (definice tak, jak se mi to hodí), které používám s jediným člověkem (ten si je přidal taky), ale to z valné většiny ani nejsou koloboky. To asi není ta kategorie, o kterou bys měl zájem.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Uživatelský avatar
Black_Fox
VIP Černý Lišák
 
Příspěvky: 2412
Registrován: úte 1. květen 2007 9:11

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod keyboo » pon 26. leden 2009 10:33

brodzi: Mě jsou smajlíci naprosto ukradený, protože mě k psaní stačej písmenka a max. 12 smajlíků, který považuju za smajlíky, zbytek už jsou pro mě obrázky (a taky to nikomu necpu). Ale co se mi nelíbí je to, že tohle vlákno "špiníš" a děláš nepřehledným. Proto bych doporučil Ti založit své vlastní. Buď do OT mega box je na nic nebo brodziho box. A nebo to tu třeba někdo rozstřihne, pro zachování přehlednosti.

Puchal: Proč si vybíraj stále jen tenhle topic?
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 1489
Registrován: úte 24. duben 2007 15:40

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod Pafo » pon 26. leden 2009 10:43

Uff musel jsem si přečíst tyto rozhovory dvakrát, abych aspoň trochu pobral, co se to tu děje.

Úplnou kompatibilitu mezi smajlíkovými packy nelze téměř dosáhnout maximálně se tomu někteří z nás snaží přiblížit, v případě puchalova packu je to ale nemožné. Proto bych třebas jeho pack nikdy nepoužil, ale lidem se líbí, že mají hodně smajlíků - je to asi už nejstahovanější pack na smajlici.qipim.cz.
Lidé nepoužívají jen QIP, ICQ, jsou i jiné messengery Pidgin, Kopete (Myslím že Tango smajlíci), které mají v základu úplně jiné definice.

Moji favoriti jsou Koloboci z ICQ6 (až na 4 smajlíky zcela kompatibilní s ICQ6), dále jsem do nich použil i rozšířené definice z Kolobok Big Pack, poté právě i něco Pidginu atd. Prostě se snažím, aby ikdyž přijde od někoho z Kopete (K), tak přijde na QIP smajlík pusa. To je myslím alespoň zčásti správná cesta.
Mé definice:
Spoiler: zobrazit
O:-), O:), O+), O=), 0:-), 0:), 0+), 0=)
:-),:),=),+),:o)
:-(,:(,+(,=(
;-),;),;D,*ACUTE*,*acute*
:-P,:P,:-p,:p,+P,=P,+p,=p,:-b,:b,+b,=b
8-),8), B),(H),(h)
:-D,:D,+D,=D,:d,:-d,XD,xD,X-D
:-[,:[,;'>,;-.
=-O,=O,=-o,=0,O_O,O_o,o_O,O_0,o_0,0_O,0_o,*MEGA_SHOK*,:-O,:O ,:-o,:o ,*mega_shok*
:-*,:*,:-{},:{},+{},={},^.^,*GIRL_KISS*,(K),(k),*girl_kiss*
:'(,:-'(,*VAVA*,*vava*
>:o,>:O,>+O,>:o,>+o,:-@,*SHOUT*,*shout*
:-$,:$,:-|,:|,=|,*DONT_KNOW*,*UNKNOWN*,*dont_know*,*unknown*
:-\,:-/,:\,*BEEE*,*beee*
*JOKINGLY*,8P,8p,*jokingly*
]:->,}:->,]:>,}:>,>:-],>:],*DIABLO*,*diablo*
[:-},[:}
*KISSED*,*kissed*
:-!,;-!,:!,;!,:-~,;-~
*TIRED*,|-0,*tired*
*STOP*,*stop*
*KISSING*,*kissing*
@}->--,@}-:--,@>}--`---,(F),(f)
*THUMBS UP*,*GOOD*,(Y),(y),*thumbs up*,*good*
*DRINK*,(B),(b),(D),(d),*drink*
*IN LOVE*,*GIRL_IN_LOVE*,*MAN_IN_LOVE*,*HEART*,(L),(l),*in love*,*girl_in_love*,*man_in_love*,*heart*,
@=
%),%-)
*SORRY*,*sorry*
*LOL*,*HOHO*,*HAHA*,*lol*,*hoho*,*haha*
*ROFL*,*rofl*
*PARDON*,=],*pardon*
*NO*,*no*
*CRAZY*,*crazy*
*DANCE*,*dance*
*YAHOO*,*YAHOO!*,*yahoo*,*yahoo!*
*HI*,*PREVED*,*PRIVET*,*HELLO*,*hi*,*preved*,*privet*,*hello*,
*BYE*,*bye*
*YES*,*OK*,*YEEES!*,*yes*,*ok*,*yeees!*
*SCRATCH*,*scratch*
*GIVE_HEART*,*give_heart*
*HAPPY*,*happy*
X-),X)
*GAMER*,*gamer*
*FLAG*,*flag*
*SARCASTIC*,*sarcastic*
*GIRL_CRY*,*GIRL_CRAY*,*HYSTERIC*,*girl_cry*,*girl_cray*,*hysteric*
*TENDER*,*tender*
*MORNING*,*morning*

Osobně mám názor, že pro komunikaci stačí víceméně 20 smajlíků, a ti jsou cca stejní téměř všude, nicméně tento názor nesdílí 90% lidí :)

Rypi: Ale ono se to tak skutečně děje, statusy ICQ nejsou všude stejné a xstatusy jsou víceméně takové dvě verze, co se týká definice :)
Uživatelský avatar
Pafo
Moderátor
 
Příspěvky: 2829
Registrován: čtv 23. srpen 2007 10:53

Re: Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod xstrv01 » pon 26. leden 2009 11:43

Abych nekecal do větru brodzi, tak jsem včera ty tvoje smajlíky vyzkoušel. A musím říct, že to bylo tristní! Věci jako :P, :D (edit: *censored*! definice "dvojtečka velké d" funguje i tady na fóru! Fórume, zahráváš si s brodziho trpělivostí!), :X prostě nefungujou! Ani opačným směrem to nebylo příliš slavné (přeci jenom s člověkem, co má základní Pidgin smajlíky...). Uznávám, že jsme se dobře pobavili - hádání, co to znamená *WASSUP*, nám vydrželo 20 min. Nakonec jsme se ustálili na dvou verzích
a) je to vyděšenej smajlík, protože právě uviděl supa (nejspíše čecho-němec ornitolog amatér) a zvolal tedy WAS? SUP???
b) podle druhé definice *SUP* je to prostě sup :)

Z výše uvedených důvodů bych chtěl tvůj pack ostře napadnout za nekompatibilitu!
Naopak bych chtěl pochválit puchala, za jeho odporný nacionalismus a mrvení kompatibility, díky níž člověk, se kterým si píšu sice nevidí smajlíka, ale nevidí ani nějaký cizozemský blábol, ale rozumnou českou definici.


brodzi píše:Pro zbylé dva: Jinak kdo by chtěl špinit mou složku
Protože jedním z nich jsem i já, dovolím si reagovat. Neboj se. Tvého packu se už nikdy nedotknu ;) Ruku na to!
offline
xstrv01
Moderátor
 
Příspěvky: 1522
Registrován: úte 4. září 2007 12:04

Re: Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod keyboo » pon 26. leden 2009 12:05

Musím souhlasit pro nás, kteří nevyužívají žádný smajl pack, jsou české definice mnohem jasnější.
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 1489
Registrován: úte 24. duben 2007 15:40

Re: Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 26. leden 2009 12:15

xstrv01 píše:hádání, co to znamená *WASSUP*

What's up? :) http://cz.youtube.com/watch?v=L38wthA4Ld0

Celkem jasně to ale ukazuje, že ne každý umí anglicky (a to platí i o zbytku Evropy, nejen o naší banánové republice).
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Uživatelský avatar
Black_Fox
VIP Černý Lišák
 
Příspěvky: 2412
Registrován: úte 1. květen 2007 9:11

Re: QIP Smiles Mega Box-K [1.7.7+,®]

Nový příspěvekod keyboo » pon 26. leden 2009 12:30

Pafo píše:Mé definice:
Spoiler: zobrazit
O:-), O:), O+), O=), 0:-), 0:), 0+), 0=)
:-),:),=),+),:o)
:-(,:(,+(,=(
;-),;),;D,*ACUTE*,*acute*
:-P,:P,:-p,:p,+P,=P,+p,=p,:-b,:b,+b,=b
8-),8), B),(H),(h)
:-D,:D,+D,=D,:d,:-d
:-[,:[,;'>,;-.
=-O,=O,=-o,=0,O_O,O_o,o_O,O_0,o_0,0_O,0_o,*MEGA_SHOK*,:-O,:O ,:-o,:o ,*mega_shok*
:-*,:*,:-{},:{},+{},={},^.^,*GIRL_KISS*,(K),(k),*girl_kiss*
:'(,:-'(,*VAVA*,*vava*
>:o,>:O,>+O,>:o,>+o,:-@,*SHOUT*,*shout*
:-|,:|,=|,*DONT_KNOW*,*UNKNOWN*,*dont_know*,*unknown*
:-\,:-/,:\,*BEEE*,*beee*
*JOKINGLY*,8P,8p,*jokingly*
]:->,}:->,]:>,}:>,>:-],>:],*DIABLO*,*diablo*
[:-},[:}
*KISSED*,*kissed*
:-!,;-!,:!,;!,:-~,;-~
*TIRED*,|-0,*tired*
*STOP*,*stop*
*KISSING*,*kissing*
@}->--,@}-:--,@>}--`---,(F),(f)
*THUMBS UP*,*GOOD*,(Y),(y),*thumbs up*,*good*
*DRINK*,(B),(b),(D),(d),*drink*
*IN LOVE*,*GIRL_IN_LOVE*,*MAN_IN_LOVE*,*HEART*,(L),(l),*in love*,*girl_in_love*,*man_in_love*,*heart*,
@=
:-$,%),%-),:$
*SORRY*,*sorry*
*LOL*,*HOHO*,*HAHA*,*lol*,*hoho*,*haha*
*ROFL*,*rofl*
*PARDON*,=],*pardon*
*NO*,*no*
*CRAZY*,*crazy*
*DANCE*,*dance*
*YAHOO*,*YAHOO!*,*yahoo*,*yahoo!*
*HI*,*PREVED*,*PRIVET*,*HELLO*,*hi*,*preved*,*privet*,*hello*,
*BYE*,*bye*
*YES*,*OK*,*YEEES!*,*yes*,*ok*,*yeees!*
*SCRATCH*,*scratch*
*GIVE_HEART*,*give_heart*
*HAPPY*,*happy*
X-),X)
*GAMER*,*gamer*
*FLAG*,*flag*
*SARCASTIC*,*sarcastic*
*GIRL_CRY*,*GIRL_CRAY*,*HYSTERIC*,*girl_cry*,*girl_cray*,*hysteric*
*TENDER*,*tender*
*MORNING*,*morning*


Mam pocit, že těchto definicí by se mohl držet každý a ta nástavba na ně by mohla být srozumitelná jen definicí i bez obrázku. Chválím Pafa :)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 1489
Registrován: úte 24. duben 2007 15:40

Re: Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod xstrv01 » pon 26. leden 2009 12:31

Black_Fox: Zase nějakej odpornej materialista bez trošku citu pro poetično :fuj: :D
offline
xstrv01
Moderátor
 
Příspěvky: 1522
Registrován: úte 4. září 2007 12:04

Re: Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod kein_nick » pon 26. leden 2009 12:45

Tak to je tezky na cteni a jeste tezsi na pochopeni.. Nejlepsi je asi mit smajly vypnuty a je klid.. Ja si nikdy smajly nenahravala jiny nez byly vychozi.. Na co? Lidi stejne pouzivaji vicemene par smajlu, jejichz definice jsou defacto stejny.. na co mit smajly jako letadlo a strom a ja nevim co..
Nevim o co ti jde brodzi.. Me jsou smajlici defacto jedno, jen se mi nelibi kdyz si nekdo prijde, nic tady nedokazal a votvira si hu*u na cleny, kteri toho tady dokazali, ze se ti o tom asi ani nezda.. A kdyz se ti neci pack nelibi tak ho nepouzivej.. Jednoduche ne?
Obrázek
Uživatelský avatar
kein_nick
Fanynka QIPu
 
Příspěvky: 1003
Registrován: pon 7. květen 2007 21:43

Re: Kompatibilita smajlíků

Nový příspěvekod xstrv01 » pon 26. leden 2009 12:51

kein_nick píše:
Moje řeč. Pafo dodneška brečí, že používám základní koloboky se základníma definicema místo jeho supr dupr ICQ6Koloboků s vylepšenejma definicema :D

//edit Pafo: Co to zase meleš :D
//edit xstrv01: No minimálně jsi plakal :p
offline
xstrv01
Moderátor
 
Příspěvky: 1522
Registrován: úte 4. září 2007 12:04

Další

Zpět na Smajlíci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron