QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Skiny - problém

Pravidla fóra
www.skiny.qipim.cz

Skiny - problém

Nový příspěvekod markwy » úte 27. leden 2009 18:59

Zdravim, mam mensi problem se skiny pro QIP Infium. Kdykoliv aplikuju jakykoliv skin, tak se zmena neprojevi na vzhledu samotneho okna - tj. vnitrek qipu je v novem skinu, ale okno samotne je stale klasicke Vista Aero. V cem muze byt problem? (Prosim nepiste mi, ze v operacnim systemu :))
markwy

Re: Skiny - problém

Nový příspěvekod Pafo » úte 27. leden 2009 19:17

No ale ono je to skoro pravda :D ne tedy přímo operačním systémem, ale skinem v něm.. QIP ponechává rámy ze skinu windows...a je skinovatelný jen vnitřek..
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod markwy » úte 27. leden 2009 19:20

No ale kuprikladu tady - http://qip.ru/resources/graphix/0506/20 ... review.gif - zde jsou skinovane i ramy, ve Windows to tak nefunguje? :)
markwy

Nový příspěvekod Pafo » úte 27. leden 2009 19:23

No a odkud bereš, že jsou tam skinované rámy... Prostě ve Windows je použit skin Tango, tak jsou tam Tango rámy.. kdyby tam byl skin aero Vista, tak budou rámy Vista..

Jedinou možností jak skinovat rámy pro Infium je Skinengine a potom se Infium stává nestabilním...
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 27. leden 2009 22:42

Aby byly oskinované i rámy, tak se musí použít skin pro Windows. Skiny pro QIP mění jenom vnitřní prvky okna :)
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod markwy » stř 28. leden 2009 15:13

Ok, diky tedy. Prechazim na qip z mirandy, kde sjem byl zvykly na neco jineho :)
markwy

Nový příspěvekod keyboo » stř 28. leden 2009 15:20

Mohu se zeptat proč tenhle přechod provádíš? Vítáme Tě mezi námi :-)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod markwy » stř 28. leden 2009 16:47

Miranda je skvela alternativa k ICQ, ale sama o sobe prakticky nic neumi a takze jsem si ji musel vybavovat ruznymi doplnky, takze se mi casem zacala docela "rozpadat" (nejaky doplnek nekouminkuje s tou a tou verzi nebo s tim a tim doplnkem). Skoncilo to tak, ze mi nejak rozhasily skupiny a nenacitaly se mi vsechny kontakty ze serveru. Zadnou jednoduchou pomoc jsem nenasel a rekl jsem si, ze nez bych mirandu reinstaloval a celou ji zase kompletne nastavoval, tak zkusim QIP... QIP sice neumi nejaky veci, na ktery jsem byl z Mirandy zvyklej, ale jde vetsinou o drobnosti, na ktery si casem zvyknu :)
markwy

Nový příspěvekod kein_nick » stř 28. leden 2009 21:11

Casem se vratis.. Ale zalezi co od klienta ocekavas.. M. je skvela prave v tom uzpusobeni :-)
Tak a ted mi to nekdo smaze.. :-)
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Zpět na Skiny