QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Oznámení o žádosti o autorizaci

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Oznámení o žádosti o autorizaci

Příspěvekod Darien v úte pro 12, 2006 15:43

Nevím jak vám, ale mně se několikrát stalo, že mne někdo žádal o autorizaci do svého seznamu a QIP mi to vůbec neukázal, musel jsem pustit 5.1. a požádat dotyčného, aby to udělal znova. A nebýt toho, že jsem s tím člověkem mluvil na diskusním foru třeba, tak bych vůbec nevěděl, že se marně pokouší získat autorizaci.

Nevím, jestli to nový build už opravil nebo v čem je chyba - máte s tím někdo zkušenosti? Kvůli tomu jsem de facto šel zpátky na ICQ. A pak samozřejmě tedy to skutečně nedomyšlené posílání souborů, které má ICQ zatím fakt lépe a jednodušeji vyřešené.
Darien
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 12, 2006 15:40

Re: Oznámení o žádosti o autorizaci

Příspěvekod Xeelee v úte pro 12, 2006 17:09

Darien píše:musel jsem pustit 5.1. a požádat dotyčného, aby to udělal znova.

A nebylo by lepsi kdyby presel na QIP? :kuk :joo

Ja nevyzaduji autorizaci takze o tomhle problemu nic nevim.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Autorizace

Příspěvekod Zuzanka v úte pro 12, 2006 18:33

Autorizace funguje v qipu dobre, jen o ni musite pozadat :-)
Zuzanka
Uživatelský avatar
Zuzanka
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 31, 2006 11:43

Re: Autorizace

Příspěvekod Darien v čtv pro 14, 2006 00:00

Zuzanka píše:Autorizace funguje v qipu dobre, jen o ni musite pozadat :-)


O to nejde, ale vůbec se mi neobjevilo, když mne někdo žádal o autorizaci, víš? Nikde nic neblikalo, prostě jsem netušil, že mám něco autorizovat.


Ještě jedna věc mi vadí a nevím, jestli to jde nějak nastavit - když si vložím do listu člověka, který vyžaduje autorizaci, tak ho pak musím manuálně vyhledat a dát "žádost o autorizaci". v ICQ když někoho přidávám a má podmínku autorizace, tak se to nabídne rovnou automaticky a nemusím toho člověka pak vyhledávat v offline pracně. Nedá se to nějak nastavit?
Darien
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 12, 2006 15:40

Příspěvekod Xeelee v čtv pro 14, 2006 00:10

Kdyz si nekoho pridas tak vidis jestli je online nebo offline takze problem s autorizaci odpada.
Popr. muzes zaskrtnout Nezobrazovat ikonu "Vyzadovana autorizace".
Se zobrazovanim autorizaci od ostatnich lidi problemy nemam protoze autorizaci nevyzaduji a blokuji ji v AntiSpamu i v AntiFlood.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Darien v pát pro 15, 2006 00:13

Xeelee píše:Kdyz si nekoho pridas tak vidis jestli je online nebo offline takze problem s autorizaci odpada.
Popr. muzes zaskrtnout Nezobrazovat ikonu "Vyzadovana autorizace".
Se zobrazovanim autorizaci od ostatnich lidi problemy nemam protoze autorizaci nevyzaduji a blokuji ji v AntiSpamu i v AntiFlood.


tomu nerozumím - když si přidávám člověka, který má zaškrtnutou autorizaci, tak v ICQ se žádost o autorizaci (posílaná jemu) nabídne hned sama, zatímco v QIPu ne. Tam musím na toho člověka pak znova kliknout a dát žádost.

Tu druhou část jsem nepochopil. Já nechci, aby si mne mohl vložit každý jen tak a co mi pomůže, nezobrazovat ikonku vyžadována auutorizace? K čemu je to dobrý?
Darien
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 12, 2006 15:40


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron