QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

error -33 - VodaFone (vyřešeno)

Re: error -33 - VodaFone (vyřešeno)

Nový příspěvekod Patrik » pon 16. březen 2009 16:48

Ja kdyz se pripojim na qip an nokii n95 8gb, tak jsem to nastavil jako vy a me to pise connection problem error 4161. PROSIIIM PORADTE MI. Muj mail je : ***@***.cz

//edit Lms: já mám taky email, heč.
Patrik

Nový příspěvekod Miskule » čtv 26. březen 2009 13:25

Ja mam teda taky vodafona.. Pres vodafone live odeslu pouze sms, k opere se nepripojim na seznam bo tak protoze to stoji penize.. Jinak mam vytvorenej pristupovy bod s nazvem ointernet.. Coz funguje uplne suprove, obcas mi qip napise rate limit excedeed a ze se mam pripojit za chvili, coz je kvuli blbymu AOL, ze maji na jednu IP urceny limity :tuk:
Miskule

Nový příspěvekod bartiik » čtv 9. duben 2009 14:55

A kdyz si u toho vodafonu vytvorite ten ointernet tak je to porad zdarma jako vodafone live?? nebo se to uz plati jako normalni internet moc diky za odpoved..:) ja zkousel zprovoznit smaper pres vodafone live a nejde...tak ted jsem jeste chtel vyzkouset qip... takze pres vodafone live to nbejde zadnej kecalek?? moc diky za odpoved..:) a ten ointernet je take zdarma??
bartiik

Nový příspěvekod yyy » ned 13. červen 2010 1:20

bartiik: Mám takové zkušenosti, že použití Vodafone live i ointernetu u mě vždy aktivuje internet na 24hod, takže by to podle mě mělo být jedno. Ale ruku do ohně bych za to nedal.
yyy

Předchozí

Zpět na Symbian