QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP PDA Download

QIP PDA Windows

Moderátoři: Lms, GasThan, Moderátoři

QIP PDA Download

Příspěvekod Xeelee v úte pro 12, 2006 20:41

QIP PDA Build 1020:

Windows Mobile 5.0
Windows Mobile 5.0 Smartphone Edition

Windows Mobile 2003
Windows Mobile 2003 Smartphone Edition


Odkazy na stažení jsou stále stejné. Mění se pouze nadpis.

Starší buildy:
QIP PDA Build 1010
QIP PDA Build 1000 (Testers Build)


Hledáme moderátora, který by se na QIP fóru staral o technickou podporu pro QIP PDA.
Pokud máte zájem a chcete se přidat do našeho týmu tak mi napište na SZ nebo na QIP.

ČEŠTINA od mobilnaut.cz.


forum.QIP.ru píše:Před více než půl rokem jsme začali pracovat na verzi pro kapesní počítače a smartphony, která by pracovala na platformách Windows Mobile 2003/5.0 (podpora dalších platforem nyní není v plánu, kromě QIP Mobile, který bude v javě, ale v blízké době vydán zatím nebude). Program je napsán v nativním kódu C++ a nepotřebuje instalaci dodatečných knihoven jako třeba .NET. Hlavní vývojář této verze je Smirnov Aleksandr, na forum.QIP.ru známý pod nickem Alex, tak k němu buďte milí a laskaví. Bude správce všech nových verzí QIP PDA.
Při tvorbě programu jsme se snažili udělat ho co nejpodobnější QIPu 2005, jak to jen šlo, ale s jednou významnou vlastností - rozšiřitelností a víceprotokolovou podporou. Tato verze podporuje oscar protokol, ale v budoucnosti plánujeme přidat další populární protokoly. Vydáváme testerské buildy (QIP PDA Build 1000), aby se našlo více chyb a nápadů ke zlepšení, protože je pro nás důležitý názor uživatelů PPC a smartphonů. Vaše zprávy, odezvy a nabídky k vylepšení pro nás budou nejlepší odměnou. V současnosti všechny své připomínky pište do sekce QIP PDA na forum.QIP.ru.

Je několik variant programu QIP PDA. Záleží na tom, jaký OS je instalován na vašem přístroji. Jestli nevíte který, ale jste si jistý, že je to WM, tak rozdíl mezi Windows PPC a Smartphone Edition je takový, že první podporuje stylus (takže je pro zařízení s dotykovým displejem) a druhý pouze ovládání tlačítky. QIP PDA podporuje dva jazyky, Angličtinu a Ruštinu. Nastavují se v Preferences\Language.
(překlad by jenda.69)

Originál:
Little more than half year ago we have started creation of the version for PPCs and smartphones which work on platform Windows Mobile 2003/5.0(support of other platforms is not planned yet, except for QIP Mobile which will work on Java, but it won't be soon).The program is written on C++ native code and doesn't need installation of additional libraries such as .NET. Main developer of this version is Smirnov Aleksandr, at our forum his nickname is Alex. So I ask to love and favour. He’ll be the curator of all QIP PDA new versions. During creation of the program we tried to make it as similar to QIP 2005 as it was possible, but with one significant feature - expansibility and multiprotocol support. This version support icq oscar protocol, but in future it's planned to add other popular protocols. We release this testers build (QIP PDA Build 1000) to get more found bugs and suggestions of making it better because it's important for us to hear the opinion of PPC and smartphone users Your reports, responses and offers about improvement will be the best award for us. At present all bug reports and offers about improvement leave in section QIP PDA at our forum please.

There are four different variations of program QIP PDA. In dependence what OS is installed at your device. If you don't know which, but you're sure that WM then the difference between Windows PPC and Smartphone Edition is that that the first supports stylus and the second supports only buttons management. All distributives QIP PDA support two languages English and Russian, which you can change in item Preferences\Language.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Zpět na QIP PDA Windows

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron