QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP PDA Windows Download

QIP PDA Windows Download

Nový příspěvekod Rypi » úte 12. prosinec 2006 20:41

Aktuální verze: ZDE (Windows Mobile 5, 6)

• Pro PocketPC i SmartPhone
  • Podpora QVGA i VGA
  • podpora Unicode
  • před instalací je potřeba odinstalovat QIP PDA 1xxx
  • podpora smajlíků z QIPu Infium

DOPLŇKY (skiny, smajlíci...)

- Výrazem PocketPC (PPC) se rozumí zařízení s dotykovým displejem. Smartphone (SP) je zařízení ovládané klávesami, jako klasický telefon, bez dotykového displeje.
- OPERA občas stahuje instalační soubor jako RAR, místo CAB. Pro instalaci je nutný CAB (NEROZBALOVAT, ale zkopírovat do PDA)!
- V některých zařízeních nastávají problémy při instalaci na kartu. Instalujte proto aplikaci do paměti telefonu.

forum.qip.ru píše:Před více než půl rokem jsme začali pracovat na verzi pro kapesní počítače a smartphony, která by pracovala na platformách Windows Mobile 2003/5.0 (podpora dalších platforem nyní není v plánu, kromě QIP Mobile, který bude v javě, ale v blízké době vydán zatím nebude). Program je napsán v nativním kódu C++ a nepotřebuje instalaci dodatečných knihoven jako třeba .NET. Hlavní vývojář této verze je Smirnov Aleksandr, na forum.qip.ru známý pod nickem Alex, tak k němu buďte milí a laskaví. Bude správce všech nových verzí QIP PDA.
Při tvorbě programu jsme se snažili udělat ho co nejpodobnější QIPu 2005, jak to jen šlo, ale s jednou významnou vlastností - rozšiřitelností a víceprotokolovou podporou. Tato verze podporuje oscar protokol, ale v budoucnosti plánujeme přidat další populární protokoly. Vydáváme testerské buildy (QIP PDA Build 1000), aby se našlo více chyb a nápadů ke zlepšení, protože je pro nás důležitý názor uživatelů PPC a smartphonů. Vaše zprávy, odezvy a nabídky k vylepšení pro nás budou nejlepší odměnou. V současnosti všechny své připomínky pište do sekce QIP PDA na forum.qip.ru.

Je několik variant programu QIP PDA. Záleží na tom, jaký OS je instalován na vašem přístroji. Jestli nevíte který, ale jste si jistý, že je to WM, tak rozdíl mezi Windows PPC a Smartphone Edition je takový, že první podporuje stylus (takže je pro zařízení s dotykovým displejem) a druhý pouze ovládání tlačítky. QIP PDA podporuje dva jazyky, Angličtinu a Ruštinu. Nastavují se v Preferences\Language.
(překlad by jenda.69)
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Re: QIP PDA Windows Download

Nový příspěvekod zbynek » pon 16. červen 2008 16:47

Konečně nová verze, která funguje bez problému...
zbynek

Nový příspěvekod Misha kulicka » čtv 26. červen 2008 12:33

Od verze 2000 mám po spuštění rozhozené barvy a na displeji není skoro nic vidět. Přístroj HTC Kaiser, WM 6.1.
Obrázek viz. druhý příspěvek zde: http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=8189
Misha kulicka

Nový příspěvekod Rypi » čtv 26. červen 2008 12:46

tak to netuším, nahlásím autorovi :)

EDIT: Autor píše: Špatný skin, nebo jsi neodinstaloval verzi 1xxx před instalací 2xxx
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Misha kulicka » čtv 26. červen 2008 13:26

Skinem se myslí motiv v nabídce Dnes? Jestli ano, tak je to pořád stejné, ať vyberu jakýkoliv. Mezi tím, co jsem používal verzi 1xxx a 2xxx jsem už flashoval ROM a dělal formát i karty, takže by měla být předchozí verze určitě odstraněna. Tak nevím, čím to je :(
Misha kulicka

Nový příspěvekod Rypi » čtv 26. červen 2008 14:41

ne, skinem QIPu PDA. Ale pokud jsi nainstaloval do čistého telefonu pouze QIP PDA 2xxx tak by to mělo fungovat
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Misha kulicka » sob 28. červen 2008 15:42

Nějaký návrh řešení není?
Misha kulicka

Nový příspěvekod Rypi » sob 28. červen 2008 16:58

problém bude v tvém mobilu... s tím ti asi nepomohu
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Misha kulicka » sob 28. červen 2008 18:39

Už jsem to vyřešil, stačilo instalovat do paměti přístroje místo na kartu.
Misha kulicka

Nový příspěvekod Rypi » stř 2. červenec 2008 13:27

Vydána nová verze 2020
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Pet » pon 7. červenec 2008 13:08

Kde se dá stáhnout verze pro smartphony? Tato verze je na smartphonu trochu rozjetá a navíc se to blbě bez stylusu ovládá
Pet

Nový příspěvekod Rypi » pon 7. červenec 2008 13:41

Pro smartphony zatím QIP není... časem ale bude.
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod PR » úte 8. červenec 2008 6:27

Dobrý den ,potřeboval bych menší radu: včera jsem si instaloval do svého PDA aplikaci QIP 2020, ale když se chci připojit pomocí GPRS (T-Mobile) tak mi to vyhodí hlášku -upozornění Socket connect error. Jinak přes wifi to funguje skvěle, sice používám konkurenta na ICQ,ale chtěl jsem tuto aplikaci vyzkoušet,no a bohužel si s tím datovým připojením nevím rady,v menu nastavení jsem zkoušel snad vše ale vše se míjí účinkem ,za jakoukoliv radu předem děkuji.
PR

Nový příspěvekod Rypi » úte 8. červenec 2008 6:42

Zkoušel jste nastavení proxy? Jinak nevím...
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod PR » úte 8. červenec 2008 6:52

No když to zkouším přes wifi tak mám v nastavení připojení typ- NONE. a jede to bez problémů,i přes AS (active sync), jenom když se chci připojit přes již zmiňované GPRS tak mi vyskočí tabulka Socket connect error. Nevím jak dál postupovat,kdysi jsem zkoušel jiné verze QIPu a fungovaly dobře, až tato mi nějak nejde rozjet přes GPRS. No ještě to budu zkoušet ,ale jinak díky za odpověď.
PR

Nový příspěvekod Rypi » úte 8. červenec 2008 7:02

zkus to none změnit na něco jiného. i Když fungovat by to mělo...
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod PR » úte 8. červenec 2008 7:06

To Rypi: teď jsem to zkusil opět a samo to naběhlo, :) , tak tomu už nerozumím ,nic jsem v nastavení nedělal a už se to pomocí GPRS přihlásilo. Ještě mě napadla jedna věc, nejsou nějaké problémy na serveru ICQ.com, protože ráno jsem se nemohl přihlásit ani přes Slicka. Takže teď budu zkoušet a porovnávat,akorát škoda že QIP nemá v sobě více protokolů-MSN , Yahoo atd.
PR

Nový příspěvekod tutte » pon 14. červenec 2008 1:04

ahoj, mám takovou lehce amatérskou otázku. odinstaloval jsem starý, bez problémů fungující, qip na N95 (již nefungovalo spojení) a nainstaloval novou verzi, ale u této má drahá (i cenově ;o) nokia nepozná soubory, přesně řečeno "nepodporovaný formát souboru". Nevíte, kde udělali soudruzi z NDR chybu? předpokládám, že je to v odlišném formátu symbian/winmobile, to samé u ostatních aplikací, které ale běžně na tomto tel. fungují. děkuji
tutte

Nový příspěvekod Rypi » čtv 24. červenec 2008 16:26

tvůj telefon má windows??? Mám pocit že nokie maji symbian :P viewtopic.php?t=741
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Budos » pát 25. červenec 2008 10:20

Nainštaloval som si QIP 2030 do Fujitsu Siemens Pocket LOOX n560 a stale mi nefunguje. Vypisuje mi "Name resolutin error"
Neviete mi pomôct?
Budos

Další

Zpět na Windows