QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP PDA Build 1000 (Testers Build)

QIP PDA Windows

Moderátoři: Lms, GasThan, Moderátoři

Příspěvekod DarK-X v sob led 20, 2007 02:31

lubiko píše:Me na MDA Vario chodi bez problemu a to jak pres GPRS tak pres Wifi i kdyz je pravda, ze pouzivam jinou ROM nez originalni (SuperROM 1.2 - Johnnnnnnny y Jimm98).


Mno já taky nemam origin mam od John.nyho nějakou pro CID-Locked, protože mam G4... a nejde mi to :/
DarK-X
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 20, 2007 02:28

Příspěvekod Janson v pát led 26, 2007 17:17

Tak jsem to nainstaloval a vypada to fakt pekne.
Mel bych jednu vytku/prosbu, a to cleneni kontakt listu. Bylo by dobre, kdyby bylo mozne kontakty radit do 2 sloupcu, aby se na displej toho veslo vic ;)
Dale pak se mi nektere kontaky zobrazuji pod UIN a ne pod jmenem, stalo by za to, jmena aktualizovat alespon po vyzadani informaci o kontaktu.
Potom bych spis ocenil v pripade vic oken zalozky a pak teprve sipky
Janson
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 26, 2007 17:07

offline

Příspěvekod eidr82 v úte úno 06, 2007 23:12

zdravim, souhlasim, QIP je skvely klient, jen me zlobi u drobnosti... prijde mi zprava od dvou osob, kousne se, neotevru je... a casto se mi shazuje a jsem tedy offline a pak pri prihlaseni musim znovu zadavat uin a heslo. proste jako bych tam nebyla.. :(

predem diky za komentar
p.s.: bohuzel jsem zapomela, kterou verzi jsem to mela... stahla jsem ji nekde na QIP.ru (jiz ma druha verze qipu - u predchozi se mi neodesilaly zpravy a nedalo to vedet, ze neodesla) - jinak qipu fandim, vypada bajecne
:)
-----------
MDA Compact II, WM 5.0
'Agile, ICQ Beta, Jimm, IM+, mchat, anastasia, Mobile ICQ, ... a dalsi. :)
eidr82
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 06, 2007 22:55

na vylepseni

Příspěvekod eidr82 v úte úno 06, 2007 23:15

jeste me napadlo, ze by bylo skvely, kdyby QIP umel notifikovat na today(main screen) v pripade, ze ho mam minimalizovaneho, abych tam nemusela furt koukat, zda neni nova msg. v pripade, ze musim mit vypnuty zvuk proste nevim, ze neco prislo. diky
eidr82
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 06, 2007 22:55

Příspěvekod LeeL v sob úno 10, 2007 11:15

Je to proste tak, s tim se ZATIM neda nic delat doku nasi brasi z ruska nevidaji open sousrce, co planuji, pak se bude moct vytvaret aplikace na qipa, musime jen doufat, ze to bude brzy a drzet jim palce


Jinak jeste k tomu zasekavani, tohle neni asi vec quipu, ale toho ze mas WM 5.0 na MDA II, obcas se muze stat, ze prehranim romky, se bud PDA zrychli bo zpomali a MDA II je docela stary, tak vzdycky pis jen s jednim kontaktem, ja jsem to tak taky na starych buildech delal a kdyztak zkus si ztahnout 1020 na click, treba pomuze :D
LeeL
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 13, 2007 14:21
Bydliště: K.Vary

Předchozí

Zpět na QIP PDA Windows

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron