QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Chyba rezervace spojení

Chyba rezervace spojení

Nový příspěvekod comodor » pon 18. prosinec 2006 20:54

Zdar. co to je za chybu, "Chyba rezervace spojení"?
dik
comodor

Re: Chyba

Nový příspěvekod McKeti.cz » stř 5. listopad 2008 21:23

taky by mě to zajímalo...
McKeti.cz

Nový příspěvekod euzen » stř 19. listopad 2008 19:20

ví někdo co je to za chybu? nemohu se teď připojit...
euzen
Nováček

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 19. listopad 2008 22:11

Co je zač, to nevím, ale měla by být podle všeho dočasná.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Re: Chyba rezervace spojení

Nový příspěvekod jouziin » pon 24. listopad 2008 20:40

kua drát, to by mě taky zajímalo co to je, ... :tuk: mě z toho *censored*., ... jestli zas nedali rusáci novou verzi kvůli velkému počtu uživatelů...
jouziin

Nový příspěvekod Damned.leviathan » pon 24. listopad 2008 20:53

Taky mě to pár minut psalo tuhle chybu a pak i "Chyba rezervace mapování" a po pár minutách to nakonec šlo spustit normálně. Můj postup těsně před úspěšným spuštění:
Hlavní menu - Nastavení připojení - Aurorizační server - místo "login.icq.com" jsem zvolil "login.oscar.aol.com"
a poté se to přihlásilo normálně, tak jsem to zas změnil na "login.icq.com" a šlo to taky. Ae jestli to je tím, to fakt nevím.
Damned.leviathan

Nový příspěvekod misap » čtv 22. leden 2009 20:53

Damned.leviathan:dííííky za radu:)pomohlo to:)
misap

Nový příspěvekod Barracuda57 » ned 1. březen 2009 21:27

Jedná se o chybu, která nastane, pokud Váš QIP na chvíli přestane komunikovat se serverem - odpojí se a hodí Vám hlášku o nedostupném spojení, ale komunikace bude ukončena tak nešťastně, že Vás server bude stále brát jako připojené. Stačí většinou počkat cca pět až deset minut a zkusit to znovu - mělo by to běžet
Barracuda57

Nový příspěvekod mengi » pon 2. březen 2009 20:44

neviem ci to je presne tak, mna odpojilo od qip tak som sa skusil prihlasit cez pidgrin a tiez mi pisal chybu, a inak ak si prihlaseny na jednom kompe a odrazu sa prihlasis na druhom, tak ta samo odhlasi, ale ako si spominal ostal som online v inom liste kontaktov
mengi

Nový příspěvekod TerezaProch » pát 13. březen 2009 21:37

Damned.leviathan píše:Taky mě to pár minut psalo tuhle chybu a pak i "Chyba rezervace mapování" a po pár minutách to nakonec šlo spustit normálně. Můj postup těsně před úspěšným spuštění:
Hlavní menu - Nastavení připojení - Aurorizační server - místo "login.icq.com" jsem zvolil "login.oscar.aol.com"
a poté se to přihlásilo normálně, tak jsem to zas změnil na "login.icq.com" a šlo to taky. Ae jestli to je tím, to fakt nevím.

Zkusila jsem udělat to samé a pomohlo to taky.... ;)
TerezaProch

Nový příspěvekod Linkoln Hawk » pát 13. březen 2009 21:40

Damned.leviathan píše:Taky mě to pár minut psalo tuhle chybu a pak i "Chyba rezervace mapování" a po pár minutách to nakonec šlo spustit normálně. Můj postup těsně před úspěšným spuštění:

diky moc, tohle fakt funguje :) L
Linkoln Hawk

Nový příspěvekod TerezaProch » pon 6. duben 2009 18:06

tyjo, tak dneska to nějak nepomáhá.... pořád chyba rezervace... a už docela dlouho... nelíbí se mi tooo
TerezaProch

Nový příspěvekod Blanka » pon 13. duben 2009 20:41

mě nepomáhá ani to nastavení připojení....už nevim co s tím mám dělat
Blanka

Nový příspěvekod Blaninka » úte 21. duben 2009 20:04

Pořád mi to háže tu chybu... Nastavení připojení už jsem taky zkoušela změnit... Nepomáhá to... Nevíte někdo co s tim?
Blaninka

Nový příspěvekod lutkaa » úte 12. květen 2009 21:52

Lidiiii, z niceho nic se mi vypl qip a zacalo mi to hazet chyba rezervace mapovani.. :-x zkousela jsem prehodit to nastaveni pripojeni, ale nepomaha to.. nevite co s tiiiim???? HELP PROSIIIIM!!! :cry:
lutkaa
Nováček

Nový příspěvekod Frozsty » sob 17. říjen 2009 5:51

Diky za radu , kdyz se zmeni server v tom nastaveni hodi to zase chybu ale kdyz jsem ho dal zpatky uz to slo normalne takze diky moc :)
Frozsty

Nový příspěvekod QUIP? » ned 24. leden 2010 0:01

Chyba rezervace mapování? quip::.??? Ruskej mafiánskej a internetovej zločin? zasílání nevyžádaných kontaktů?,
QUip??? Každodenní dávka spamu??? proč a jakej v tom hledat problém...:)
Ono to bude možná zejtra v pohodě... a sak%=%%rys ja jsem se probudil a ten spam mě pořád otravuje
a sakra co s tím?... Nainstaluju si icq.... bude mi sice brát z výkonu procesoru 90 % ale to je v pohodě i přesto že to má být ůdajně jenom obyčejný internetový komunikátor.. nic se neděje ... to chce klid ... i přes to že mi bere z výkonu procesoru tolik co mi nebere ani ta nejvýkonější a nejnáročnější hra... vítejte ve světě záhad... k čemu potřebuje ICQ? 97 PROCENT Z VÝKONU PROCESORU A TO tak že vytěžuje počítač někdy až do abnormálního stavu kdy pc zmrzne....
Každou chvíli se objevují tyhle problémy---- ten kdo je tvoří a způsobuje sleduje jediný ... zpoplatnění těchto služeb...
ano studenti... vítejte v dobe kdy budete platit i za to ze dychate nebo ocni dan z toho ze jste se odvazili na neco vubec podivat.... .. vitejte v tomto krasnem lichotivem svete plnem vseho optimistického vítejte ve svete kde jeste existuje za co zit ... vitejte ve svete kde vsecko co vas sere je jen odrazem skutečné podstaty....
ano ... jen klidne privitejte to co se vás snaží obelhat.....:-D
QUIP?

Nový příspěvekod Pafo » ned 24. leden 2010 0:24

Já nikdy nevím, zda tyto psycho projevy mocáctví nebo hluboké filososfie mám přesunout na smeťák nebo je v tom hluboký význam a zasluhuje si příspěvek nejvyšší osvícenou důležitost :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod vencisaa » ned 24. leden 2010 2:47

To QUIP?
Spoiler: zobrazit
Hm - dle tvého příspěvku soudím že jsi mimořádně technicky vzdělán v oblasti Instant messagingu a to ani nemluvím o tvé nadprůměrné schopnosti rozumě argumentovat. Zvláště bych pak chtěl vyzdvihnout naprosto monumentální (zde jsem to prostě musel podtrhnout i když se to jinak zrovna nedoporučuje) schopnosti psát opravdu fundovaně a zároveň v ruku v ruce s velkou dávkou jakési literární zručnosti a vůbec s lehkoustí kterou ti můžem mi ostatní jen závidět.

To QUIP? a jemu podoní:
Spoiler: zobrazit
Vážení rodiče
ve škole se nám objevil jistý nešvar. Je to takové slovíčko a je to.... (chvíle ticha při psaní na tabuli)
SPAM(čtou si překvapení rodiče a koujají jeden po druhém jako by tomu nedokázali uvěřit)
"...a to používají všichni" ozve se odkudsi ze třídy - "ano všichni". Po této odpovědi tváře mnoha maninek zesinaj jakoby se nehodlali smířit s tím co slyší... - jeden tatínek který již nevydrží s nervama se zvedne a začne hystericky na vyučující řvát: "a...ale jak je to KU*VA možný?!?! Vždyť SPAM si přece MUSÍÍÍ..." a celý spocený se jako mimoděk rozhlédne po třídě jestli se mu dostane nějakého podpůrného pohledu "prostě MUSÍÍÍ vybírat mezi těmi co používají oficiálního klienta a mezi těma co používají podobný svinstvo jako je QIP a Miranda a kdo ví co ještě" jeho hlas jakoby na chvíli při posledních slovech ztratil na přesvědčivosti... a bezbraně pohlédne na vyučující... a ta mu klidným ale soucitným hlasem odpoví "právěže nemusí... víte SPAM ať to zní jakkoliv krutě si nevybírá" při těch slovech se oči několika mamninek zalijí slzamy "jsou to naprogramovaní roboti kteří bezděčně zkouší posílat zprávy na všechny strany a k tomu jim ještě zdatně sekundují různé viry a podobně. Vím že se to může zdát kruté ale vaše děti se musí naučit žít ve světě kde se používá AntiSpam a jemu podobných nástrojů. Kde si každý z nás bude muset nastavit ve svém klientu kontrolní otázku a doufat že není moc složitá (jinak bychmo taky mohli zůstat úplně sami). Prostě musíme se začít spoléhat nejen na systém ale už i sami na sebe. Musíme své děti naučit že se musí snažit aktivně účastnit toho, co je v životě potkává. Všichni máme na výběr - někdo používá ICQ 6,5; 7 nědko QIP atd... už jen na nás je jak se tím poperem a jestli dokážeme zapnout antispam..." po těchto větách se rozhostí naprosté ticho a třída se začíná pomalu a bezhlučně vyprazdňovat... Vyučující se posadí na židli, sundá si brýle z očí a začíná mžourat do prvních ranních paprsků slunce a sama pro sebe než pro někoho jiného si říká "to se nám ten rodičkák tentokrát pěkně protáhl, ale už bylo na čase jim to říct... snad jim to pomůže"
PROLOG: to QUIP? - budu ti neskonale vděčný za to, že nejdříve než něco napíšeš, tak začneš používat mozek - opravdu by to bylo od tebe vážně moc hezké námísto plácání takovýhle bezúčelných chujovin.
vencisaa
Moderátor

Zpět na Podpora