QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

ICQ Lite vs. QIP

ICQ Lite vs. QIP

Nový příspěvekod aldik » pon 6. duben 2009 10:20

ne že to tu za OFF TOPICujete 8) :D ..

..relativně nedávno sem si nainstaloval nové ICQ Lite, myslel si že se soudruzi z AOLu konečně pochlapili a udělali skvělého oficiálního klienta.. radost mě přešla když mi pár dnech ICQ Lite začalo o5 padat jako dříve ICQ6 (6.5), tak sem se vrátil ke QIPu, za nějaký čas sem potom ICQ 6.5 úplně odstranil z kompu, pročistil CCleanerem a vida.. ICQ Lite jede jako hodinky (jako QIP) ..takže už pár dní QIP ani nezapnu xD .. a asi sem přešel trvale na ICQ Lite.. konečně kvalitní oficiální ICQ klient.. prý je z dílny ruských programátorů, nevyvíjí ho náhodou pro AOL ti samí co QIP? 8) :D ..

ať žije ICQ Lite, QIP by se měl začít bát až Atlas oficiálně začne podporovat ICQ Lite i v Česku :) ;)

P.S. jestli sem to náhodou špatně zařadil, tak ať to nějaký hodný admin přeradí.. ale nemazat! xD
aldik
Nováček

Re: ICQ Lite vs. QIP

Nový příspěvekod Pafo » pon 6. duben 2009 11:06

Zařadils to dobře neboj. Proč mazat nejsme zlí :)

O ICQLite jsem tu už psal viewtopic.php?t=2904 tehdá jsem ho označil za QIP2005 killer. Kdyby neexistoval QIP Infium a možnost mít více protokolů-pro mě nezbytné, tak přesně jak říkáš, by pro mě ani neexistoval důvod QIP používat. Tento klient je po 6ti letech asi nejpoužitelnější od AOLu. Jediné snad dvě chyby, co jsme zjistili, je špatné psaní písmen jako je Ň apod. a nemožnost více zmenšit okno konverzace. Osobně se mi ještě nelíbí skin. Nejsem příznivcem takového barevného sladění, ale věřím, že udělají další, které budou lepší.

QIP Infium se bát nemusí. QIP 2005 je podle mě vyřízená veličina již delší čas a Lite by ji mohl ještě dodělat..
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod aldik » pon 6. duben 2009 11:10

.. přesně, vylepšit by potřebovala akorát ta čeština i když já sem se zatím nesetkal že by mi to psalo některé znaky špatně xD .. a volba vzhledů, ale spíš jenom možnsot zvolit barvy ICQ Lite.. externí vzhledy bych radši nepodporoval ..vím jak to občas dopadá u ICQ6, vzhled- design pořadně nesedí na program, i když to je chyba toho kdo ten design dělal noo ;) ..

P.S. jde u ICQ Lite nastavit možnost přeposílání zpráv na mobil když nejsem z kompu? .. na ICQ6 to je, na ICQ Lite sem to nenašel :e?:
aldik
Nováček

Nový příspěvekod Rypi » pon 6. duben 2009 13:06

I kdybys to našel, bylo by ti to nanic, protože by to nebylo pro české operátory
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod aldik » pon 6. duben 2009 13:23

..ale prd, na ICQ6 mi to normálně fungovalo i CZ T-mobilem ;) :D ..
aldik
Nováček

Nový příspěvekod Pafo » pon 6. duben 2009 13:38

Posílání SMS na české operátory z ICQ lite je již možné.. zkoušel jsem to
Ale tu funkci přeposílání neznám..
Pafo
Moderátor

Zpět na ICQ a AIM (OSCAR)