QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Chatovací místnosti-záložky

Chatovací místnosti-záložky

Nový příspěvekod Azuritek » stř 8. duben 2009 11:33

Ahoj, pouzivam gtalk na Infiu 9030, nedavno jsem zkusil pouzivat nejakou chatovaci mistnost a zjistil jsem, ze mi nefunguje moznost Pridat mistnost do zalozek, pokud to dam, objevi se hlaska:
Chyba 501: Není implementováno
Stejne tak v menu se statusy gtalku je polozka Zalozky zasedla.
Podle tohoto clanku to vypada, ze by to melo normalne fungovat: http://www.jabber.cz/wiki/QIP_Infium_%E ... renc%C3%AD
Takze kde je problem? Neovlivnuje to ze pouzivam qip v rezimu isolated?

BTW: vsiml jsem si ze se tu dost rozlisuje mezi google talk a jabber. mi prijde ze je to vlastne to stejne, ne?
Azuritek
Nováček

Re: Chatovaci mistnosti-zalozky

Nový příspěvekod puchal » stř 8. duben 2009 12:00

jsem si nejist jesli jde s GT na konfereni co je normální třeba naší místonsit qipa myslím ael že se mi to nepovedlo normálně to funguje pokud máš normální jabber (X_y@jabbim.cz,X_Y@qip.ru ...) s tím to jde v pohodě
GT přes to jde aj volat a vidět se přes webku to u většiny jabber servrů nejde musíš míš ale klienta který to umí oficiálního GT a nebo to jde aj v mailu ... jinak lidi co nmají jabber si můžeš dát na GT bez problémů ;)
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Re: Chatovaci mistnosti-zalozky

Nový příspěvekod Azuritek » stř 8. duben 2009 12:10

Chat mi funguje temer normalne, jen to nejde ulozit do zalozek mistnosti...a je na prd pokazde vypisovat adresu, jmeno, heslo...

edit: Takze ty zalozky proste nefunguji pod gtalkem, zridil jsem si novy ucet na jabbim.cz a pro tento funguji...no co uz.

//edit Pafo: sloučeny příspěvky
Azuritek
Nováček

Zpět na Google Talk (XMPP)