QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP PDA+E-ten glofiish m800 WM6

QIP PDA+E-ten glofiish m800 WM6

Nový příspěvekod polarkac » čtv 23. duben 2009 20:28

Zdravim, mam mensi problem internet pres vodafone nebo wifi mi funguje bez problemu ale QIP Pda se nechce pripojit mam verzi 2120. Zkusil jsem jak protokol ICQ tak Jabber oba to sami, pokus o pripojeni a pak offline bez zadne hlasky.
polarkac

Re: QIP PDA+E-ten glofiish m800 WM6

Nový příspěvekod Rypi » čtv 23. duben 2009 21:25

nefunguje ani přes wifi? máš správně nastavený jabber a icq? http://blog.rypi.cz/qip-pda/windows/nastaveni/
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Polarkac » ned 26. duben 2009 19:57

Nastaveni jsem kontroloval predtim uz i podle ty stranky i podle kamose kterymu to beha na WM6.1 vpohode. Nejde ani pres wifi prave, icq se mi ale uz pripojilo kdyz jsem to zkousel s kamosem ve skole ted to zase blbne. Pres wifi hlasi icq Can't init proxy server pritom v nastaveni QIPu mam Proxy: NONE. Ted jen uplna novinka pripojuju se na jabber(zluta zarovka) a po par sekundach spadne QIP. Zkusil jsem Bombus pro PPC a ten chodi ale jen pres vodafone, na wifi to nejak nejde porad se to nuti pripojovat pres vodafone.
Polarkac

Nový příspěvekod Rypi » pon 27. duben 2009 8:35

Tak to opravdu netuším, kde by mohl být problém. pokud kamarádovi funguje přes stejnou wifi a stejně nastavený, pak je někde něco špatně
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Polarkac » úte 28. duben 2009 17:40

Tak spatne je nekde neco urcite ale netusim co to me stve :( hold se budu muset spokojit s bombusem :( kdyby neco nekoho napadlo ozvete se mi na email pohlreichlukas(zavinac)gmail.com nebo na jabber polarkac@jabbim.cz dik
Polarkac

Zpět na Windows