QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

smajlici.qipim.cz terčem spamu

Pravidla fóra
TOTO FÓRUM NESLOUŽÍ K POKLÁDÁNÍ DOTAZŮ OHLEDNĚ QIPU. TAKOVÉTO PŘÍSPĚVKY V TÉTO SEKCI BUDOU SMAZÁNY.
DOTAZY OHLEDNĚ QIPU PIŠTĚ DO FÓR QIP INFIUM – PODPORA, QIP 2005 – PODPORA NEBO DO FÓRA QIP PDA – WINDOWS / SYMBIAN.

smajlici.qipim.cz terčem spamu

Nový příspěvekod Pafo » stř 6. květen 2009 18:39

Dnes se na našem webu http://smajlici.qipim.cz/news.php, který se zabývá samjlíky a grafikou pro QIP, stala divná haluzivá věc. Objevila se aktualizace staré zprávy, která po rozkliknutí obsahuje spamovou zprávu.
Screen

Žádám odborníky z fora, jestli by na to mohli mrknout... a poslechnu si názor.. taková úprava by vyžadovala admin práva, nebo využití nějaké díry v PHP fusion? Díky
Pafo
Moderátor

Re: smajlici.qipim.cz terčem spamu

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 6. květen 2009 20:35

Safe mód na php (vypnutý), zneužité funkce include a require(_once), špatně nastavená práva k souborům, těch problémů může být víc...

EDIT: Nejnovější verze PHP-Fusion je buď 7.00.5 nebo 7.01 (nějak ty jejich stránky úplně nechápu), jakou verzi máme my?
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Pafo » stř 6. květen 2009 20:49

Máme ještě šestkovou verzi.. Chtěl bych se s někým dohodnout na aktualizaci.. možná přejít na něco jiného třebas joomla nebo tak, ale na to mám příliš málo zkušeností. A třeba mi rady či doporučení..
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Bari » stř 6. květen 2009 21:32

Joomla je velice kvalitní RS, určitě bych se ho nebál. S Joomlou mám slušné zkušenosti, ale profík určitě nejsem. Osobně bych ale nejdřív zkusil aktualizovat na novější verzi PHP-Fusion a až poté případný přechod na jiný RS.
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » stř 6. květen 2009 21:36

Bari: Ono přechod z verze 6 na 7 není prý vůbec bezproblémový. Věřím, že co se týká práce se to tak vyrovná nasazení kvalitnějšího systému, proto je na čase popřemýšlet co dál .. Joomla se mi hodně líbí. Mám i celkem představu jak by to mělo vypadat. Více aby smajličí web zapadl do konceptu fora. tže např. stejná hlavička..
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod PCMark » čtv 7. květen 2009 9:54

Pafo píše:Věřím, že co se týká práce se to tak vyrovná nasazení kvalitnějšího systému, proto je na čase popřemýšlet co dál .. Joomla se mi hodně líbí

Jak by jsi chtěl překonvertovat současné články na nový CMS?
http://forum.eicq.cz - navštiv nové fórum o alternativách k ICQ
www.swmag.cz - technologický magazín
www.edownload.cz - download server
PCMark
Vlastník fóra

Nový příspěvekod Pafo » čtv 7. květen 2009 10:47

Články v pravém smyslu jsou tam dva :) návod na změnu statusu a xstatusu.. Novinky typu "byly přidány smajlíci nebo aktualizovana sada X" mi nepřijde jako vážnější problém a něco co by mělo cenu převádět. Popisy u každé sady by samozřejmě byly a všechny odkazy na foru pokud by byly neplatné bych pořešil samozřejmě ručně.
Také by se mi líbilo, kdyby smajličí web existoval ve více jazykových mutacích jen prostým klikem na ikonku státu, ale nevím jestli toho nechci od joomly hodně :)
Pafo
Moderátor

Zpět na Připomínky