QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Nápady pro nový Infium tým

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Re: Nápady pro nový Infium tým

Nový příspěvekod Vasil » úte 19. květen 2009 17:05

Pafo tobě by se nelíbilo mít QIP svižný jako ICQ 6? :D :rofl:

Bari píše:Mě to automatické přidávání qip.ru kontaktů nevadí. Ba naopak. Je to dobré v případě, že zase AOL začne dělat nějaké pokusy s ICQ, tak mám alespoň kontakt na druhé, nehledě na to, že i qip.ru jabber je mnohem lepší než ICQ. A s kým mám qip.ru, s tím tento protokol automaticky využívám místo ICQ. Takže já bych to nerušil.

tak nerušit třeba ne, ale aspoň udělat, aby se to dalo v nastavení v tom protokolu vypnout, protože ne každý jako ty to má rád :)

//edit Black_Fox: sloučeny navazující příspěvky
Trillian only (^_^)
Vasil
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 19. květen 2009 17:15

Lms píše:Obávám se že by to nebylo jen tak jednoduché místo RichEditu použít WebKit. Je vůbec WebKit pro Delphi?

Moc jsem se s hledáním nenamáhal, ale WebKit nejspíš není... našel jsem akorát Gecko (1, 2)
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Pafo » úte 19. květen 2009 18:46

JJ gecko prý není takový problém.. Prý webkit lze, ale prý hard hard way... tak gecko není úplně marný.. jádro je to dobrý, nemůže za to jakej červenopandí žrout je nad ním a proslavuje ho :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod indy07 » sob 30. květen 2009 17:20

Napadla mě ještě taková věc podle Jabbimu. Mít v nastavení možnost, aby se před kontakty v CL objevovaly Avatary ve zmenšené velikosti.
indy07
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 1. červen 2009 17:45

- message collapsing (slučování zpráv -> navazující zprávy od kontaktu už mají jenom timestamp, (avatar a) datum znova vypsat jen, když se změní)

http://qipim.cz/viewtopic.php?p=39691#p39691 píše:- širší možnosti nastavení formátování (hlaviček) zpráv, rozdělení nastavení formátování pro okno konverzace a okno historie zvlášť
- umožnit odstranění ikony "obálky-zprávy", která je zobrazena před každou zprávou v message window, nebo aspoň umožnit ve skinu ikonu 1x1 a podobně
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Black_Fox » ned 7. červen 2009 13:03

http://qipim.cz/viewtopic.php?p=39840#p39840 píše:rozšíření zvané Roster Item Exchange (rosterx). Díky tomuto rozšíření může transport poslat kontakty rovnou s přezdívkami a se skupinami (u Facebooku tedy posílá všechny kontakty pouze ve skupině Facebook).
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Lms » sob 13. červen 2009 17:18

WebKit v Delphi 2009 vypadá docela hezky:
screen.png

Bylo to složité, ale šlo to. Jen všechny objekty jsou přes Qt knihovny tvořené při startu aplikace, a nevim jak to dostat na normání form. Kdyby z toho byl normální VCL objekt to by byla věc :).

P.S. Už aby bylo Delphi multiplatformní.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Black_Fox » sob 13. červen 2009 21:18

Umí Delphi dělat i x64 binárky? :)
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Lms » ned 14. červen 2009 5:37

x64 zatím neumí. Ale Delphi 2010 to bude umět (mělo by vyjít tento rok).
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod sutrus » ned 14. červen 2009 14:32

Už se taky těším. Já stale používám DELPHI 7 a čekám na verzi která bude podporovat x64 aplikace.
Po těch letech to už asi bude potřebovat nějakou změnu a DELPHI 2009 mě oslovily pouze podporou UNICODE.
sutrus
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod Vestor » čtv 1. říjen 2009 18:01

Zdá se mi to nebo nám QIP opravdu umřel, narostly mu vousy a stal se z něj děda Mráz? :(
Vestor

Nový příspěvekod Pafo » čtv 1. říjen 2009 18:41

Zatím nám nikdo úmrtní oznámení neposlal, ale připouštím, že to tak vypadá... Asi neumře jen dělaj věci teďka, co by dělat neměli, nebo jinak, které nám nepřinášejí užitek.. Tak doufejme.
Pafo
Moderátor

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze o QIPu