QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Ikonka u statusu a jeji změna

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Ikonka u statusu a jeji změna

Nový příspěvekod Lenik » čtv 3. září 2009 9:07

Mohl by mi prosím někdo napsat, jak zaměnit ikonu u mého statusu z jakéhosi červeného panáčka na klasickou zelenou kytku? Ostatní mě vidí jako červeného panáčka,který vůbec nemění barvu, ať jsem online, nebo offline, takže nikdo neví, jestli jsem "na drátě", či ne:-)), takže radši bych tam měla zelenou klasickou kytku, která by se zobrazovala ostatním v případě, že budu online. Díky za případné rady a pomoc:-)
Lenik

Re: Ikonka u statusu a jeji změna

Nový příspěvekod kein_nick » pát 4. září 2009 21:37

A u ceho? Co vubec pouzivas za program? Protokol tusim, ze icq..
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod Lenik » sob 5. září 2009 8:56

Používám QIP Infium,no a protokol ICQ, přesně tak:-).No, už jsem ten problém tak na půl vyřešila, našla jsem si tu jakýsi ikonky, který jsem si chtěla nainstalovat,ovšem nějak se mi to nepodařilo :D Prostě nechci, aby mě ostatní viděli jako červenýho panáčka, kterej je furt stejnej- červenej, ať jsem online,nebo ne. Pak si všichni myslí,že jsem offline,tak nikdo nepíše, no a celej nově nainstalovanej QIP je mi na prdlačku:-D.
NO ale řeším ještě jeden problém - že se mi neukazuje, kdo se práve teď připojil na "drát"(nevyjíždí takové to informační okýnko).
Lenik

Nový příspěvekod Bari » sob 5. září 2009 10:42

Nastavení - Události - vpravo nahoře Přihlásí se
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lenik » sob 12. září 2009 11:19

Díky, už to šlape,tak jak má:-´), teda skoro, ještě bych potřebovala poradit, jak to zařídit, aby když mi někdo napíše, tady blikalo v liště to oranžový okýnko, zatím mi bliká jen ikonka s obálkou. DÍKY
Lenik

Nový příspěvekod STJ » sob 12. září 2009 13:24

tohodle blikani dosahnes akorat tim, ze vzdy okno minimalizujes a pak v nastaveni - udalosti - odskrtnes "Vypnout blikani minimalizovaneho okna..."
Obrázek - Cesky RO freeserver
STJ
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod CLARIS » pát 28. květen 2010 8:51

Ahojky prosím mohl by mi někdo poradit? Mám Qip Infium EMO Pack nově nainstalovaný. Jen mám u všech kontaktů ukázáno, že jsou offline i když jsou online. Dá se to někde nastavit? Kamarád se u mě přihlásil a i když měl přihlášenou kamarádku online u mě na Qipu ji měl ve statusu offline. Děkuju za radu. Jsem z paf....
CLARIS
Nováček

Nový příspěvekod Pafo » pát 28. květen 2010 9:11

Začal bych rozhodně tím, že bych aktualizoval pack na verzi 9034 nebo 9035 NB1, co jsem se díval je tento pack postaven ještě na 9030ce a to už je hoodně stará záležitost.
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Bari » pát 28. květen 2010 11:08

A samozřejmě by bylo dobré si zkontrolovat, jestli je skutečně protokol ICQ online, protože chyba bude nejspíš v tom ;)
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Zpět na Obecná diskuze o QIPu