QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Návod - Jak na heslo u QIPu 2010, QIPu Infium a QIPu 2005

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Re: Návod - Jak na heslo u QIPu 2010, QIPu Infium a QIPu 2005

Nový příspěvekod Jyrgen » sob 4. červen 2011 18:10

Ahoj všichni, používám momentálně Infium 9044, přihlašování samozřejmě přes profil na qip.ru. heslo vím, ale heslo do ICQ uložené a samozřejmě asi před pár lety zapomenuté (možná je to tím že icq přešlo na 8-znakové heslo a já měl asi víc a prostě nemůžu přijít na to jesi mi ho to ořízlo, nebo sem zkusil jiný :tuk: )

Tak sem se rozhodl zkusit zde popsanou metodu, bohužel sem brzo ztroskotal, Quick Pass Recovery free 1.51 sem zpustil, vybral Infium, otevřel sem soubor <mujprofil>.qip i .bip a nic, mrtvo. Takže žadný moje UIN, žádnej hash, nic se nenačetlo ... nevíte někdo co s tím ? :help:
Jyrgen
Nováček

Nový příspěvekod vencisaa » ned 5. červen 2011 12:17

no je pravda že já jsem nikdy přes profil na qip.ru hesla uložený neměl, takže teď spíš mluvím obecně, nicméně jestli je to tak jak říškáš, tedy že heslo je vlastně uloženo pod qip.ru online profilem, tak se ani moc nedivím že program Quick Password Recovery v1.51b FREE nic nenašel, protože prostě ani nic najít nemohl.
Jde o to že program dokáže vytáhnout hashe pouze a jen z profilu kde je dané heslo reálně uložené - tedy nenačítá se z nějakýho externího servru (v tomhle případě z qip.ru jestli to chápu dobře). Bohužel ti ani neumím poradit jak se v takové případě zachovat, neboť mě nikdy nenapadlo si heslo uložit mimo svůj klient...
-jinak teď jsem si to jen tak na chvíli vyzkoušel a ten program dokáže z programu QIP 2010 build 5488 vytýhnout přihlašovací hash k mýmu ICQ účtu bezproblému, takže v tomhle problém opravdu není.
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod Jyrgen » ned 5. červen 2011 19:16

Aha, to mi nedošlo, že mám vlastně hesla uložené na serveru a ne v komplu, protože můžu QIP otevřít na jakýmkoliv pc a stačí se přihlásit údaji pro QIP a automaticky se mi načte moje nastavení QIPu a ostatní účty (ICQ, FB) ... takže to su asi v pasti :-( sakra
Jyrgen
Nováček

Nový příspěvekod frYdom » úte 2. srpen 2011 17:21

Ahoj, zkoušela jsem program, který, jak píšeš, používáš, ale pořád mi to ukazuje Password not save. Je možný že to heslo tam není uložený a není teda žádná možnost jak ho skrz tenhle program zjistit?
frYdom

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze o QIPu