QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP Infium 9033.5, Nightly Build

Re: QIP Infium 9033.5, Nightly Build

Nový příspěvekod bladezone™ » sob 5. prosinec 2009 11:28

Bari, ale pokud zapneš zjednodušený zobrazení okna konverzace, tak máš smůlu, nevidíš nic. ;)

btw.. to stím přechodem do offline fb potvrzuju :(
Přílohy
5.12.png
bladezone™ | WEB: bladezone.cz | JID: bladezone@jabber.cz
Používej Wiki & možnost Hledat! Ušetříte nám tak práci, Thx!
bladezone™
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Bari » sob 5. prosinec 2009 12:14

Nj, je to hold něco za něco ;) Když si skryješ některé informace, je jasné, že ty informace nemáš ;) Pokud chceš vidět, na jaký protokol píšeš, musíš si to zobrazit ;) Já používám to nastavení, které mám, a bylo by naprosto na hlavu postavené mít v okně konverzace dvakrát zobrazené, že píšu na jabber, ale nikde bych neviděl, jestli je to metakontakt nebo není. Proto je to tak jak to je. Když chceš na první pohled vidět, na jaký protokol píšeš, musíš si tu informaci zobrazovat. Ta informace tam je, jen ji máš vědomě skrytou a chceš ji mít zobrazenou ještě někde jinde, což je nesmysl, protože v jiném nastavení by tam ta stejná informace byla dvakrát :)
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod rasasak » sob 5. prosinec 2009 12:20

no rekl bych ze toto je vcelku dulezita informace na to aby byla takhle skryta .... aspon pokud uz nic .. tak by to aspon melo byt v nastaveni aby to slo zapnout tato funkce

ale jak rikam .. prekryvna idexova ikonka u te hvezdicky znacici typ site by mohl vyhovovat vsem ne ? :)
SILENCE ... I KILL YOU
rasasak
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Bari » sob 5. prosinec 2009 12:33

Však to jde zapnout ;) Stačí si vypnout kompaktní mód a vidíš, na jaký protokol píšeš hned v okně konverzace, tak jak je to na mém screenu.
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod rasasak » sob 5. prosinec 2009 12:37

to je jako bych ti rekl .... pokazde kdyz chces napsat smajlika, nebo pokazde kdyz chces poslat soubor.... prepni se do kompaktniho modu ....

chapes ? ... sou veci co by meli fungovat v obou modech ....

( a tim zapnout ... sem myslel, ze jako aby se ukazovaly hvezdicky, ale v nastaveni okna bylo neco jako VYKRESLIT IKONY SITE MISTO META.... a clovek si to bud zapne, a nebo to bude mit takove jake je ted ... )
to by prece nikomu vadit nemuselo ne ? .. a byly by spokojene obe strany
SILENCE ... I KILL YOU
rasasak
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » sob 5. prosinec 2009 13:03

v minulé verzi šak bylo přidáno když klineš na hvězdničku v tabu že se ti ukáží protokoly a je zvírazněj ten na který píšeš
Obrázek
tak ti to nestačí? spíš mně štve že se mi jeden matekontakt už pár verzí rozpadá a z 5 protokolů co tma mají být jsou tam jen 3 a sere to... a ještě mi u metakontaktů chybí unikátní nastavení jo je to moc věc ale prostě někoho bych si chtlě zvýraznit ale pač je meta tak nemůžu
a nechápu proč na twitter ukazuje že se můžu poslat jen 120 znaků když normálně se posílá 140!! :roll:
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod kevin » sob 5. prosinec 2009 13:45

Jednotlivé kontakty v CL jsou od sebe odděleny čarou. Lze toto oddělení vypnout (nenašel jsem) či bylo by možné kontaktovat Zera, aby toto oddělení zrušil ? Přijde mi to spíše jako rušivé, než-li užitečné.
kevin
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » sob 5. prosinec 2009 14:22

kevin: mám dojem, že to je nastavení extended stylu, takže ten by sis musel upravit (editor je v tématu pro 9033.4).

Ad metakontakt, neměl bych námitky, kdyby se v pravé dolní čtvrtině zobrazovala ikonka protokolu podobně jako se ukazuje v kontakt listu stav tím, že se vezme stavová ikonka a plácne přes ikonku protokolu. Nicméně, kompaktní mód holt něco oželelet musí, jinak by tam nebyl. Vcelku slušná část mých metakontaktů má na jednom protokolu víc účtů, a jak (ať už s původním nápadem nebo s kompromisem) poznám, se kterým z nich si zrovna píšu, ha? Stejně bych musel vypnout kompaktní mód, případně klepnout pravým tlačítkem.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod rasasak » sob 5. prosinec 2009 15:12

to PUCHAL :

no to "zvyrazneni" neni vubec videt :D ... a nebyt toho ze si mi o nem rekl ... tak bych si ho ani nevsim .. a i tak musim dlouho brejlit nez to zjistim
a i to klikani "nekam" je takovy ... no proste nevim proste bych rekl ze naka ikonka by byla jednodusi
SILENCE ... I KILL YOU
rasasak
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod kevin » sob 5. prosinec 2009 15:49

Black_Fox píše:kevin: mám dojem, že to je nastavení extended stylu, takže ten by sis musel upravit (editor je v tématu pro 9033.4)

Děkuji. Stačí v ExStyle Editoru odškrtnout volbu Show Contact Delimiter a oddělení čarou zmizí.
kevin
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » sob 5. prosinec 2009 18:59

@ rasasak
tož to víš musíš si pořádně číst všechny novinky co jsou u verzí a jo jde to vidět to poznám a neřeším na jaký účet komu píšu a když mám potřebu tka se to zjistí
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod rasasak_ » sob 5. prosinec 2009 19:14

nekteri holt potrebu vedet kam pisou maji :D

a u mne vazne jsou obe site temer identicke, takze bych rekl este horsi nez cist zahlavi :D

no dobre no .. tak nic ..... sem proste jen chtel navrhnout jednu malickost kterou by ocenilo jiste hodne lidi .... ale koukam ze to asi nema cenu xD se tu toho nedockam
rasasak_

Nový příspěvekod EasyDaviD » sob 5. prosinec 2009 19:23

rasasak: Mne by sa táto funkcia tiež hodila. A vlastne len kvôli tomu, že nevidím na aký protokol píšem tak metakontakty nepoužívam.
EasyDaviD
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod rasasak_ » sob 5. prosinec 2009 19:41

EasyDaviD:
uplne mi mluvis z duse .. prave by se mi taky hodilo sloucit metakontakty .... protoze mi nejak nabobtnal CL .. ale nemuzu, protoze bych to pak nevidel .... uplne mame stejnej problem .... prave by mel nekdo dat echo SEGOVI :_(
rasasak_

Nový příspěvekod EasyDaviD » sob 5. prosinec 2009 20:04

To by mohol, ale ako vidíš v diskusii vyššie, tak to asi nikto nespraví, čož je škoda :(
EasyDaviD
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » sob 5. prosinec 2009 20:29

podpora by se aj našla ale prostě jsitě je na něj kladeno plno požadavků co kdo chce a musí to nějak zkloubit aby vyhověl a jistě má nějaké priority...
taky mě štvou metakontakty a už prostě nečekám brzy změnu možná časem teď ne jen tajně a málo foufám verze co verze že se něco změní :D a že se mi ten debilní metakontakt nerozdělí ale marně už dlohuo se rozpadá a nevím proč a jak to zpravit nenapadá někho něco ?mít qip bez pluginů jsem zkošel
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Bari » sob 5. prosinec 2009 21:01

rasasak a easydavid: Vždyť je možné vidět, na jaký protokol píšeš. Stačí si vypnout kompaktní mód. Je to prostě o tom, že se musíš rozhodnout, co chceš - kompaktní mód, tím pádem skryté některé věci včetně zobrazení aktuálního protokolu a nebo bez kompaktního módu a tím pádem zobrazené všechny informace včetně aktuálního protokolu.
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod EasyDaviD » sob 5. prosinec 2009 21:31

Ale otázka je prečo by som mal používať rozšírený mód, keď aj v kompaktnom nie je problém zobraziť miesto ikonky metakontaktu ikonu otvoreného/zvoleného protokolu? Len by stačilo mať možnosť to zmeniť v nastavení.

//EDIT: čert ber metakontakt, prežijem aj bez neho, ale uľahčilo by mi to "prácu". Dôležitejšie je, aby vyriešli neodhlasovanie sa Facebook kontaktov a doplnili možnosť ich premenovať :)
EasyDaviD
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » sob 5. prosinec 2009 21:51

takže novou možnost v nastavení ( qip má nastavení v celku jednoduché základní věci )proč tam dávat možnosti navíc by nebylo přípiš v duchu qipa podle mého názoru vždy je to "pořád stejné" nastavení jak ho známe z qip 2005...
jo je to jen jedna v celku jednoduchá věc co chceš ;) ok já chci další 2 věci na qip ale taky jednoduché:) a on on chce jednu funkci tak akorát obtížnou .... ne to nelze:D
nastavení pro plno "kravin" je miranda máš tam plno věcí co se dají natavit ale musíš se s tím pojebat v qipu máš základ a ten více méně stačí jo zasteskne se mi po věcech co jso uv mirandě a už dlohuo si slibuju nahlédnutí do mirandy a furt nic :) (až na chvíle které přejdou a jsme zas na qipu):D no jsem trochu odbočil
asi tak -QIP JE QIP A NEMŮŽEŠ OD NĚJ ČEKAT VŠE CO CHCEŠ :)
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod rasasak_ » sob 5. prosinec 2009 22:11

ano ja s tebou souhlasim ... QiP je o jednoduchosti !!!

a proc ma teda tak slozite udelaty metakontakt, ze kdyz chci vedet kam pisu, musim klikat sem tam po ruznych vecech abych se to dozvedel ? to mi moc jednoduche neprijde ...

jednoducha vec je "kouknu a vidim"

:D
rasasak_

PředchozíDalší

Zpět na Download