QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Jaký to může být smile?

Jaký to může být smile?

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 26. prosinec 2009 18:28

prosím mám jen drobný dotaz, asi je úpně od věci tak se předen omlouvám. občas se mi stane, že mi přijde jen text místo smile, vím, že to asi bude tím, že mám jiné smile, než druhá stana a i mi to nevadí. přijde mi to zábavné a i vtipné, alespon nezahálí fnatazie :crazy: ale kdyby jste mi mohli ukázat někdo jak vypadá smile *VAMPIRE* byla bych moc ráda. doufám taky, že patrí k těm pozitivním smile...
tak děkuji za jakou koliv odpověď i obr. většinou je mi tento smile poslám na konci konverzace. tak dáky všem kdo mi mejak poradí. ahoj
Návštěvník

Re: jaký to může být smile??

Nový příspěvekod Black_Fox » sob 26. prosinec 2009 19:07

vampire je upír, takže pozitivní to je, pokud fandíš filmu Stmívání :D
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod smile? » sob 26. prosinec 2009 23:40

to Black_Fox - hahaha "lepší" odpověď jsi už prostě ani vymyslet nemoh... - fakt vtipný když vezmu v úvahu jak to tomu dotyčnému i pomohlo s jeho otázkou - inu prostě geniální...

*VAMPIRE* Obrázek

jinak mám pocit že od verze QIP Infium 9033.2, Nightly Build a vyšší , je možné kliknout pravým "myšítkem" na ikonku smajlíků a zobrazí se ti i právě i některé jinak normálně "skrytí" smajlíci, takže budeš moci všem kteří mají stejnou nebo vyší verzi Infia posílat taky takovéto nové smajly :-) - nicméně pro ty kdož mají jakoukoliv starší verzi QIP Infium bez nějakého později doinstalovaného packu smajlíků, tak těm se ukáže přesně to co tobě...

jinak ještě se možná setkáš s problémem že budou ty smajlíci od určitého místa jakoby posunutí - tenhle problém se řeší tady: http://qipim.cz/viewtopic.php?f=67&t=3723&start=40#p43794
smile?

Nový příspěvekod Black_Fox » ned 27. prosinec 2009 15:28

smile?: až vampire nebude upír, tak se ozvi :) pokud je dotyčná mladší, tak jí zmínka o filmu potěší, jinak je snad dost vyspělá, aby to přešla.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Vasil » ned 27. prosinec 2009 16:26

Nevím jak vy, ale já mám originál QIP (žádný pack) žádné smajly nemám změněny a já u smajlíku vampire mám tento - Obrázek
Trillian only (^_^)
Vasil
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod smile? » ned 27. prosinec 2009 18:18

to Vasil - Asi jsem špatně napsal popisek na ten odkaz co jsem tam posílal... ale i tak jsi na to mohl kliknout a přečíst si co tam píšou... ale ok - hele myslim si že se ti stalo to samí co mě, tj. problém je v tom že definice u QIPu, respektive přiřazování jednotlivých smajlů ke konkrétním uskupuením znaků, tj:
:-) = :)
atd... o to jaké znaky se mají brát jako smajlíky se stará soubor jménem _define.ini, tomhle souboru najdeš tohle:
Kód: Vybrat vše
O:-),O=),O-)
:-),:),=),:SMILE:
:-(,:(,=(,:_(,;(,:SAD:
;-),;),;-D,:WINK:
:-P,=P,:TONGUE:
8-),B-)
:-D,:D,*BIG_SMILE*,*BIG SMILE*,*BIGSMILE*,:BIGGRIN:,*BIGGRIN*
:-[,:[,:BLUSH:
=-O
:-*,:*,:-{},:{},={},:<>,:-<>,*AIR_KISS*,*AIR KISS*,*AIRKISS*,*KISS*
:'(,:-'(,:'-(,:`-(,:"(,*CRY*
:-X,:-x,:X,:SECRET:
>:o
:-|,*ERMM*,*STUPID*

atd...

na a funguje to tak že ke každýmu řádku v tom souboru se přidávají konkrétní soubory podle abecedy tak, jak jsou uloženy v adresáři:
Kód: Vybrat vše
C:\Program Files\QIP Infium\Smilies\QIP Infium smilies

což by bylo úplně v pohodě nebýt toho že české Windows počítají s tím že naše abeceda funguje takhle:
a b c d e f g h ch i j k l...

což je docela problém, protože jinak většina abeced tam to CH nemá a díky tomu když je to seřezený podle abecedy tak začíná bejt ve chvíli kdy se nějakej smajlík pojmenuje "ch.gif" docela problém... takže se ro řeší tak, že milej smajlík přejmenuješ z "ch.gif" na "cgg.gif" a je to vyřešený. Tohle není z mojí hlavy, to jsem si prostě přečetl v tom odkazu o něco výše.
//I když uznávám že je to probém, páč každej kdo tohle přejmenování neabsoluvuje, tak mu téměr nění možné posílat ty nový smajly, páč se mu neukážou ty správný...:-(
smile?

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 29. prosinec 2009 19:51

dky moc za into a hl.za ukázku :) už mám odrázek jak vypadá wampire... ano je to upír, ale co dělá a jak se tvíří, to je podstané :D z reakcí vidím, že je rozdíl mezi uvažováním a chápáním ženy a muže.. proto ten dotaz.. tak že ještě jednou díky všem
taky se mi stala popisovaná událost.. nainstalovala pack, lae nějak se smile přeházeli a přicházeli mi jiní.. ale popisujete tady jak vše napravit. tak díky a PF2010
Návštěvník

Zpět na Smajlíci