QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Kam kráčí fórum a kam my?

Mimo téma

Re: Kam kráčí fórum a kam my?

Nový příspěvekod Rypi » ned 23. květen 2010 8:56

Já se raději ani nevyjadřuji, tohle je os(t)udné téma...
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Lms » ned 23. květen 2010 8:59

Kam kráčí fórum a kam my? Tento thread určitě ke spamu...
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Rypi » ned 23. květen 2010 9:40

Jsme v OT sekci :P
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Pafo » ned 23. květen 2010 9:41

Lms píše:Kladivo nepomohlo, teď to nic nedělá...?!

Není možná kladivo vždy zabere, že ty nemáš ruské součástky?

Lms píše:Stable qutIM 0.3 hned tak nebude, když ještě nemáme ani žádnou beta verzi. V nightly buildech je vidět usilovná práce, doufejme, že brzo bude nějaká beta verze. :)

Jop na to se tesim opravdu moc.

Lms píše:Pafo, Pafo... Co to máš za náladu? Fotomontáž na Black_Foxe... A včera jsi urazil mou Kočku domácí.. :D

Já žádné fotomontáže nedělám, to je čistá realita :D a tve kočce se budu revanžovat.. jen mi ji pošli :D
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Lms » ned 23. květen 2010 10:19

Ruské součástky nemám, nějaký Thaiwan, nebo tam někde okolo. Kladivo zabralo, na to že to teď nefunguje :D. Ale data nikde...

Jak jsem se díval tak teď tam něco vytváří s libpurple (quetzal), třebáááá.... no nic, třeba nic.....

Raděj ti kočku posílat nebudu, protože ten revanž by se asi nelíbil jemu ani mě...
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Pivoth » čtv 10. červen 2010 13:17

a na prasatko se zapomnelo :((( Je to smutny... :-P
<3 a strasne moc... bohuzel jedina laska co me nezradi je QiP.... mozna ale dobre:)) Pamatuj tedy, QiP ti nikdy nerekne ne.... jinak cekuj http://krypl-team.borec.cz <3
CO JE ŠPATNÉ NA SEXU ZEZADU? BÝT VEPŘEDU
Pivoth
Růžový prase

Nový příspěvekod keyboo » stř 3. duben 2013 20:35

A co nyní? :)
Zas o pár roků dál, co je nového? :)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod xstrv01 » pát 12. duben 2013 18:31

xstrv01 píše:Já jsem se například v průběhu minulého roku zapojil do jiného projektu, sám si něco pro sebe vymejšlím, bakalářka klepe na dveře :) Nějak se prostě času nedostává.
Tohle jsem tvrdil před dvěma lety. A teď? Vlez jsem do další věci, sám na sebe jsem si vymyslel další bič a diplomka klepe na dveře. Takže stejné jako minule :rofl:
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Pafo » pon 22. prosinec 2014 18:41

Ahoj,

konec roku 2014 se blizi a je na case se zeptat, kde Vam vsem je konec, jak se mate, co delate, kam kracite, kam kraci forum :) ?
Behem poslednich let jsem nemel cas sledovat vyvoj IM jako drive. Osobne se naplno venuji sve praci v IT a behem nekolika mesicu ocekavam rozsirujici se rodinu.

Co jsem dokazal zjistit: instant messanging na PC je na ustupu (nepocitam enterprise reseni), neexistuje uz asi zadny klient, ktery by me zaujal, jak byvalo drive. Je to videt nejen na tomto foru - je vsade mrtvo. Oteze prevzaly smartphony a mobilni aplikace. Zkusil jsem dnes nekolik nejznamejsich klientu a jediny normalni se mi zdal zhruba Trillian, a i to neni uplne ono...

Tezko rici, co se bude dit v nasledujicim roce, tezko rici, kolik prispevku se tu objevi a zda by nebylo lepsi nektere casti fora upravit/zakonzervovat. Uz asi nevratime casy cekani na Infium, nebo support v Jabber confu. Nova generace je uz nekde jinde a jen malo z nas si obcas nostalgicky vzpomene. Kdyby nekdo mel nejaky napad na oziveni a chtel se aktivne v necem (vazne nevim v cem) zapojit, budu ja i dalsi minimalne dva aktivni moderatori moc rad. :D

Uslysim rad o znamych tvarich i o tech mene znamych.
Vsechny zdravim, preji Vam stastne a vesele Vanoce a vse nej do noveho roku.

S pozdravem
Pafo
Pafo
Moderátor

Předchozí

Zpět na Mimo téma