QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

podivné chování QIPu :-)

podivné chování QIPu :-)

Nový příspěvekod qwertz » úte 12. leden 2010 15:29

Ahoj,
prosím o radu. Od 9.1. mi nefunguje QIP 2005... Po spuštění programu mám místo statusu pořád napsáno "Connecting", nenačte se ani contact list, nic. Mám podezření, že program ani nic nedělá. Pokud v této fázi změním ručně status na "online", tak to přeblikne na online a tváří se, že je to připojené, ale contact list se neobjeví. Když mi v tuto chvíli někdo napíše, tak se zpráva ztratí. Nepomohl update buildu ani reinstalace.

Děkuji za pomoc!
qwertz

Re: podivné chování QIPu :-)

Nový příspěvekod qwertz » úte 12. leden 2010 18:40

Po reinstalaci programu do jiné složky než do Program Files už se nejde do QIPu vůbec přihlásit. QIP zamrzne v této fázi...

Obrázek

...Open/Login poblikává, ale jinak se nic neděje.
qwertz

Nový příspěvekod xstrv01 » úte 12. leden 2010 19:20

Co takhle zkusit neinstalační rar verzi? Nebo opustit tenhle zastaralý kus softwaru a přejít na Infium ;)
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod qwertz » úte 12. leden 2010 22:44

xstrv01 píše:Co takhle zkusit neinstalační rar verzi? Nebo opustit tenhle zastaralý kus softwaru a přejít na Infium ;)

Rar verze nefunguje, pořád to blbne úplně stejně. Přejít na Infium je jisté řešení, ale značně neuspokojivé, chci tomu přijít na kloub. :)
qwertz

Nový příspěvekod xstrv01 » úte 12. leden 2010 23:16

Nahradit starý program novým mi nepřijde jako neuspokojivé řešení ;) Pokud to chceš řešit dál, tak po odinstalování/smazání: pročistit registry a celej systém -> pokud nepomůže -> reinstal systému -> pokud nepomůže -> změnit celý pc - pokud nepomůže -> asi si hodit mašli, protože si na tebe QIP zasedl a dělá ti to naschvál :)
xstrv01
Moderátor

Zpět na Podpora