QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Přenos souborů

Přenos souborů

Nový příspěvekod Pity » úte 2. únor 2010 15:23

Ahoj, používám QIP 2005 ver. 8095 a i když mám zaplý přenos souborů tak ten zkrátka nejde u těch lidí co používají ICQ 6. Sem tam když mi někdo z ICQ 6 něco pošle tak to přijmu ale ja nemůzu na 100% odeslat soubor (bez diakritiky) těm co mají icq6. Ti co mají qip tak no problem. Vím že se to tady už řešilo, našel jsem nějaký topic zde

viewtopic.php?t=3402

ale napadlo mě, zda ste s tím nějak nepokročili a nepřišli na to, jak se to dá obejít, Kámoš řikal že by se to mohlo obejít když by se v nastavení změnily ty čísla těch portů co je hned v první záložce pod "umožnit přenos souborů". Tak pokud máte nějakou radu tak dejte vědět, děkuji moc a promiňte, že to píšu sem toto téma.

Čest.
Pity
Nováček

Re: Přenos souborů

Nový příspěvekod kein_nick » úte 2. únor 2010 23:59

Hele ja nevim, jak je to s portama, ale 2005 se uz bohuzel nevyviji.. Maximalne se zaktualizuje, kdyz AOL zmeni protokol.. Takze leda kdyby nekdo vedel nejaky ten port, ale s tim ti nepomuzu..
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod Pity1 » stř 3. únor 2010 14:18

No, ale u Infia to též nejde, když se nastaví přenos souborů klasicky (přenos z QIPA na ICQ6).
Pity1

Nový příspěvekod sutrus » stř 3. únor 2010 14:24

A znáš klienta na kterém chodí posílání souborů uvnitř ICQ sítě korektně? Já řešil problém s posíláním mezi ICQ6.5 a ICQ6.5
Porty si zjisti a nastav jenom ty které máš povolené (router, poskytovatel) a pro přenos souborů je nejléší nechat už přednastavené.
sutrus
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
sutrus
CZlokátor

Zpět na Podpora