QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Nákup z USA

Mimo téma

Nákup z USA

Nový příspěvekod Alpin » pon 8. únor 2010 18:48

Ahoj,
má tu někdo nějaké zkušenosti s nákupem z USA, potažmo se službou Shipito.cz ?

Děkuju moc : )
Scorpions Software - Scorpions Team
Alpin
Uživatel QIPu

Re: Nákup z USA

Nový příspěvekod Operman » sob 10. červenec 2010 21:32

Už několikrát jsem z USA na kupoval. Pro nakupování v USA již několik měsíců používám službu přeposílání balíků od Viaddress.com. Jsem s nimi celkem spokojen. Už jsem nakupoval na Amazon.com a Ebay.com a vše fungovalo skěle. Vždy jsem ušetřil, protože výrobek na českém trhu byl mnohdy i několikanásobně dražší.
Registrace na viadress.com je zdarma. Přidělí vám vaši vlastní adresu v USA, kam si můžete nechat zasílat nakoupené zboží od kteréhokoli obchodníka v USA, přičemž firma Viaddress vám zboží následně přepošle na vaší domovskou adresu v ČR.
Pokud nějaký americký obchod nepřijmá mezinárodní kreditní karty, Viaddress může, bez jakýchkoliv poplatků, zboží zakoupit a následně zaslat do ČR. Platí se jen poštovné. Služba je dostupná zde: http://www.viaddress.com/.
Operman

Nový příspěvekod Xeelee » ned 11. červenec 2010 14:20

Otázkou je, jestli neregistrovanej Operman není placenej za vyhledávání dotazů a šíření reklamy.
Firma, která by se zaměřovala mmj. na přeposílání zboží do ČR by snad měla mít lokalizovanej web, ne?
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod Operman » ned 18. červenec 2010 14:31

Všimni si, že Viaddress.com/ je obrovská společnost která zasílá do celého světa. Lokalizace snad přijde brzy ale proč by platily mě, jako "šiřitele reklamy" a dříve nezaplatily nějakého českého překladatele?
Operman

Nový příspěvekod matylda » úte 6. prosinec 2011 1:50

Já nemám zkušenosti se shipito, ale s http://www.viaddress.com. Jsou o trochu levnější, nakupovala jsem přes ně zatím asi jen 2x, ale úplně v pohodě. Zboží dorazilo celé a celkem včas :))) Stránky mají myslím zatím pouze v angličtině, což je asi tak jediná nevýhoda...
matylda

Nový příspěvekod GeorgeUSA » sob 1. září 2012 7:52

Dobrý den. Pokud máte zájem na koupi zboží v USA (ve velkem i kupuji motorky) můžete mě kontaktovat na zaslito.me@gmail.com. Jmenuji se George a bydlím kousek od Los Angeles a už
několik let nakupují věci pro lidičky v Čechách a posílám jim to domů. Taktéž
mohu nakoupit věci na Ebay a nebo z druhé ruky (díky tomu že jsem v okolí LA,
tak mám přístup k obrovskému počtu lidí, kteří prodávají věci, které již
nepotřebují a v mnoha případech je to několikanásobně levnější než v online
obchodech). Pokud nakupujete na více online shopech, tak mohu všechny vaše
nákupy dát do jednoho balíku a ušetřit Vám poplatky za poštovné. Taktéž mohu
napsat na celní prohlášení, že je to dar s minimální cenou a podepsat se mým
jménem s Vaším příjmením čímž se v mnoha případech vyhněte placení cla. Napište
a můžeme probrat podrobnosti.

Edit MJC:\\ To zní ale fakt důvěryhodně... vůbec netuším, proč tomu tak důvěřuji :rofl:
GeorgeUSA

Nový příspěvekod radekcv » stř 6. únor 2013 19:56

Pokud nakupujete zboží z USA, je firma shipito tou nejlepší volbou. Nejen nejvýhodnější ceny, ale je zde i možnost výdělku!

Odkaz: http://www.shipito.cz/id_affiliate=2795
radekcv

Nový příspěvekod Stana.p » čtv 3. duben 2014 12:23

:) Ahoj, s těmito zkušenost nemám, hlavně jsem tomu nevěřila, nějaké platbě předem, ale na doporučení jsem vyzkoušela stránky www.kupujvusa.cz a nyní jsem bez obav. Nejprve jsem objednala jedny hodinky Guess na zkoušku, a pak jsem se složily s kamarádkami a objednaly jsme si balík asi 20-ti věcí. Kabelky, hodinky, kosmetiku, košile a tak podobně. Dali nám to do jedné objednávky a ušetřili jsme na tom cca 10 000 Kč!!! Oproti tomu, kdybychom to nakupovali v Praze :) Zaručuji se za tenhle web, že ten šlape :) Stáňa Podolská :juch:
Stana.p
Nováček

Nový příspěvekod T0mas » pon 2. červen 2014 14:40

Jestli hledáte info o nakupování z Ameriky, podívejte se na http://www.nakupzusa.cz
T0mas

Nový příspěvekod MlasounovaP » pát 15. duben 2016 19:03

Máte někdo zkušenost s tím shipito?
Vlajka USA je zde na morální podporu obětí terorismu.
MlasounovaP
Nováček

Zpět na Mimo téma