QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Nelze spustit 2020

Nelze spustit 2020

Nový příspěvekod Ahzs » čtv 18. únor 2010 6:02

Dobry den!
Mam Nokia e51. Stahnul jsem si posledni qip 2020 pro symbian. Ale bohuzel mi nejde spustit - stale se mi ukazuje Startuje se qip. I instalace trval nejak podezrele dlouho (cca 3 minuty), narozdil od ostatnich programu (opera,putty,xplore a pod). Nevite nekdo, v cem by mohl byt problem?
Telefon je cerstve preinstalovany.
Dekuji za pomoc :help:
Ahzs

Re: Nelze spustit 2020

Nový příspěvekod Rypi » sob 20. únor 2010 16:15

ahoj, instaloval si českou verzi? takhle chyba se objevovala na některých telefonech, česká většinou prý fungovala
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Irwing » pon 22. březen 2010 1:40

Ahoj, mam stejny problem na E66, ovsem az po update na posledni FW. Verze QIPa pro Symbian 2010 jede v poradku.
Ted jsem zkusil nainstalovat verzi 2020 ceskou, odsud z webu,a k memu prekvapeni i po dlouhe instalaci spustit jde. Diky.
Irwing

Nový příspěvekod XJOHNNYX » pát 29. říjen 2010 7:49

zdravicko, mam otazecku... Mam uz velmi dlouho verzi 2020 a ted rano mi napsala, ze verze je zastarala... Poradi mi nekdo co dal s tim? Je nejaka novejsi verze nez 2020? Jinak pouzivam ceskou verzi... Diky za info
XJOHNNYX

Nový příspěvekod Rypi » pát 29. říjen 2010 11:19

Pro tvůj telefon nejspíše žádná novější není. Předpokládám že máš mobil se symbianem v9 a není to dotyková nokia
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod XJOHNNYX » sob 30. říjen 2010 8:48

predpokladas spravne, mam nokii e71... Nicmene, co jineneho? S qipem jsem byl maximalne spokojeny...

EDIT: Poradte mi prosim nekdo aplikaci na icq do e71, nemuzu byt bez icq, to je jako bez vzduchu :-D
Dekuji...

//edit Black_Fox: sloučeny navazující příspěvky
XJOHNNYX

Nový příspěvekod Bigmen » ned 7. listopad 2010 14:22

Také řeším otázku, že se mi QIP 2020 nechce připojit. Používal jsem do nedávna 2010, avšak ten hlásil, že musím stáhnout novou verzi a nechtěl se připojit. Tak jsem stáhl jak českou,tak anglickou 2020,ale stejná hláška. Snad 2 x jsem se i přes tuto hlášku připojil,ale při psaní se mi QIP vždy na třetím slovu zasekl. Od té doby se nemohu připojit.
Co udělat,abych mohl QIP nadále používat? Mám nedotekovou N73.
Za odpověď děkuji.

EDIT: :) tak jsem odinstaloval verzi 2020, nainstalovat zpět 2010, ignoroval upozornění na nutnost instalace nové verze,které se mi ve ukázalo ve dvou odlišných verzích a ono to zase chodí,jak má. Takže spokojenost.

//edit Black_Fox: sloučeny navazující příspěvky
Bigmen

Nový příspěvekod xjohnnyx » stř 1. prosinec 2010 0:09

Mel jsem ted mobil na oprave klavesnice a joysticku a prehrali mi firm. tak jsem nainstaloval zpet nejnovejsi verzi firmware a qip 2020 a vse funguje bezchybne, zadna hlaska a zadny problem... Pred opravou jsem to resil ignoraci hlasky o potrebe instalace nove verze... Dvakrat mi naskocila hlaska a napotreti se normalne pripojil a bezel...
xjohnnyx

Zpět na Symbian