QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

"Pravdy" o facebooku

Re: "Pravdy" o facebooku

Nový příspěvekod Xeelee » čtv 4. březen 2010 22:02

I když bych měl v přátelích šéfa, tak si ho dám do skupiny, která statusy neodebírá...
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod vencisaa » čtv 4. březen 2010 22:02

pyroman píše:Kdyby ste tam psali vsechny informace mylny.) tak si vas ani sef ani nikdo jinej nenajde .) a ste uplne v pohode a free :)

no panečku - vidíš to určitě ještě nikoho nenapadlo... - geniální a tak jednoduché - jen škoda že tě tam nanajdou ani ti lidé kteří bys chtěl aby tě našli a FB bez kontaktů, se tak nějak stává nepoužitelným... ale jinak vážně supr řešení...
nicméně ok, beru v potaz že osobně ty lidi obejdeš a řekneš jim, tady ten prázdnej profil s právě vymyšleným nikem - to jsem já - a oni aha - tak supr. No a historka má ale pokračování. Třeba někoho z těch lidí které tam máš napadne tam vložit na svůj profil fotku na který seš taky a zadat kdo na té fotce je - a ouha - už i "svět" (respektive vaši známí - což bohatě stačí) vidí aha - tenhle člověk = tenhle profil... a pak - ty jo Karle nechceš si mě přidat - a teď odmítej žádosti o přátelství a uvidíš jak to ty dotyčné bude těšit...
samozřejmě jsem tim ale chtěl říct že je to fakt geniální řešení... - klobouk dolů
(princip který popisuješ šel ještě tak na ICQ/jabberu - tam si ostaní uživatelé nekoukali (nekoukají) do karet (kontaktů) a je vymalováno
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod Xeelee » pát 5. březen 2010 4:24

Na FB je ale možnost nastavit, že tě nikdo nemůže vyhledat přes FB a dokonce můžeš zakázat indexování profilu Googlem.
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Předchozí

Zpět na Facebook