QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP 2010 (Build 3234)

QIP 2010 (Build 3234)

Nový příspěvekod puchal » čtv 25. březen 2010 21:51

Vyšla novější verze QIPu 2010! QIP 2010 (Build 3341)

QIP 2010 (Build 3234)

Nový QIP 2010

QIP 2010 není fake, je to úplně nová verze QIPu postavená na QIP Infium, co vypadá jako QIP 2005. Dle mého názoru, jediný důvod proč vznikl je, aby tvořil převodník mezi QIP 2005 a QIP Infium, nic víc nic míň.
Instalace probíhá standardním způsobem, takže při volbě cesty, kam nainstalovat, dávejte pozor na Homepage, Toolbar atd.
Po skončení instalace můžete zvolit skin QIP 2005 nebo QIP Infium.

Oficiální zpráva (ru->cz): forum.qip.ru
Download: qip2010.zip
Čeština (sutrus): čestina download

Změny:
cheange log
Spoiler: zobrazit
2.4.2010, build 3234
* Fix error "cannot focus on disabled or invisible window" in regvizarde
* Mode without groups at the entrance to appear online and contacts and meta
* In case dizeybla protocol stuck chats
* Mode without groups twitter remained offline
* In extended mode shows gray icons
* In extended mode chats were incorrect altitude
* Changes are not sent to the server, if only to swap subkontakty in the left tree
* Fix for slowing beaten reload from server
* Fix for empty SessionKey
* Fixed a slumping phone code in detail
* Fix the reception offline in ICQ

Program:
  • infium.exe přejmenováno na qip.exe
  • Jiná úvodní obrazovka výběru profilu
  • Modifiers
  • Výběr skinu QIP 2005 nebo QIP Infium

Seznam kontaktů:
  • V hlavičce název profilu
  • Chybí ikona hromadné zprávy
  • Panel protokolů až v expertním režimu
  • Užší horní panel

Okno konverzace:
  • Postavení avatarů jako v QIP 2005
  • Omezené zmenšování okna

Modifiers
Hlavní novinka této verze. Umožnuje při spušťění spustit program se zvoleným parametrem. Bohužel neumožňuje zatím tyto volby uložit, aby následující spuštění proběhlo s těmito parametry.
Screenshot:
Obrázek

Screen porovnání QIP 2005 - QIP 2010 - QIP Infium:
Seznam kontaktů
Okno konverzce
//za použití ve verzi 2010 skinu infium a ne 2005~(puchal)

//edit Pafo: přesunuto, upraven příspěvek pro lepší přehlednost, doplňující informace
Naposledy upravil vencisaa dne úte 16. listopad 2010 20:39, celkově upraveno 6
Důvod: přidán odkaz na novější verzi
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Re: qip 2010

Nový příspěvekod sutrus » čtv 25. březen 2010 23:46

V rychlosti jsem doupravil překlad pro QIP 2010. http://forum.spssoftware.cz/viewforum.php?f=59
Naposledy upravil sutrus dne pát 26. březen 2010 9:11, celkově upraveno 1
sutrus
Hardware je vše co se nedá ukrást po síťi.
Počítač vám ušetří spoustu práce, kterou byste bez něj vůbec neměli.
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod Pafo » pát 26. březen 2010 8:35

Tak na tomto se pracovalo celý měsíc? :D to už si dělají srandu? jakej převodník? Vždyť to vypadá furt jako Infium, kde je ten rozdíl? Infium bez toho qip.ru paskvilu, který se mi skvěle samo registrovalo při zadání klasického jabber účtu-demence, v podání skinu od Black_Foxe je lepším převodníkem. Tohle byla ztráta času, qip.ru nejen, že nezmizel, ale integruje se bez vědomí uživatele :D - virus. Nejvíc úplně mě rozesmál "expert mode" :D :D - to je moc - expertovi se objeví lišta, kterou každá lama dokáže v klasickém Infiu skrýt no BRAVO :D to je MOC .. sorry jsem 36 hodin nespal, byl jsem u zubaře a teď tohle...
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » pát 26. březen 2010 13:24

jo máš pravdu je to pytel a experd mode jo je to více méně nic ale pro bfu se dá na začátek screen jak hodit isolated a že je to a bude bez qip ru... je to na nic ale má to jistě souvislost s tou ruskou anketou... je to dvojče pro nás co čekáme na na infa je to k ničemu:)
otestuju to na nějakém "králíků" jestli přejde z 2005 na 2010 :D pak dám info
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod vencisaa » pát 26. březen 2010 15:15

no má to pár mušek, ale udělalo mi tohle velikou radost :-)
jako chápu že někteří jiní tady na fóru jsou větší fanodové Mirandy, MSN, Pidginu, Trillianu, Digsby atd. Nicméně já jsem rád že se objevil QIP 2010. Jasně drobet mi nedělá radost to že se nemůžu doklikat k nastavní módů viz:
Obrázek

ale to se snad ještě poladí. Jina pro mě osobně to má přínos v tom že se to instaluje snadněji než QIP Infium (prostě je to pro lidi co nechtějí studovat informatiku aby si mohly pokecat). Moc pěkné - moc moc moc :-)
Mimo to jesli nechápete proč tohle vzniklo, tak vězte že né každý má QIP Infium a hodně lidí má QIP 2005 a pro ty je tohle jako dělaný. Inu proč ne - já jsem rád :-)
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » pát 26. březen 2010 15:45

to co je na obrázku stačí klik pravím na záhlaví nemusíš přímo na ikonku.. a hochu istalace že je jiná než na infium? mě přišla úplně stejná..qip.ru jako homepage... addon to ff...
měl by poladit aby si to pamatovalo isolated a pak to bude akorát
pěkné pf je jen infium co se zváží vzhledm že je 2005 ( ok něco nesedí mi radí pafo:D 99% v tom vidím starý 2005)
na qip infium nemusíš vedět moc je to jednoduché samo o sobě qip je jednochudý a přehledný im
jo určitě je to pro to aby šla 2005 do pryč a lidi šli na infium převlečený za 2005, stačilo by kdyby dali skin "back to 2005" a připadali by si jako na starém 2005, až na to že ikonky jsou jinde a je tma lišta protokolů a pár věci...
přemýšlím jestli bude 2010 úspěšnější/rozšířenější než infium by bylo moc uvidíme jak jen budou prezentovat
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod kein_nick » pát 26. březen 2010 15:57

Tohle nemohl oldskulak nevyzkouset! Myslim si, ze je to dobrej pocin. Celkove. 2005 maji lidi hrozne radi a ja se jim nedivim.. Celou dobu rikam, ze by bylo fajn, kdyby 2005 umela jabber. A je to tady! Libi se mi to, nepripada mi to tak humpolacky jako inf (jasne, nekdo rekne, ze je to to samy.. For me ne). Ale ma to samozrejme svoje mouchy! Treba instalace, clovek musi byt proziravej aby si tam nenechal nastavit kraviny.. Vadi mi, ze me to vyzve k zadani JIDu, ale misto toho to cloveka regne na qip.ru. Ale myslim, ze se to chytne, kdyz se o tom lidi dozvedi...
Jinak.. Je skoda, ze to neprislo driv, nez nas Pafo rozmlazlil mrackem :-)
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod Pafo » pát 26. březen 2010 16:07

:D Oba jste oldskůlový blázni.. dyť se to 2005ce podobá tak maximálně v rozložení avatarů.. Jesus Christ..
kein_nick: vůbec už nechápu :D si říkala, že Infium nemáš ráda a prohoděj se tři ikony, lišta se změnší o dva pixely a tobě se to líbí? :D
Vždyť se na to podívejte :D seřazeny screeny jsou 2005-2010-Infium 9034.. to to vidím jenom já? že max. tak změnily avatary na úkor zmenšování okna konverzace.. pfuj.. zrovna kein_nick nesnáší velká okna a vůbec věci.. už ničemu nerozumím, svět se zbláznil, jdu do hvězdné pěchoty jak Anička Dajdou a budu pít Bernarda s Těžkou hlavou
CLs.png

MWs.png
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » pát 26. březen 2010 16:37

na screenu máš blbý skin, v 2010 jsou dva skiny, ten na infium co tam máš ty, a "qip2005" a ten má ikonky z 2005 a taky tka vypadá
jde ZVYK zvyk na ty ikonky nic jiného stejné rozmístění jako 2005 aby konečně začal odchod z 2005 na 2010 jen kvůli tomu že to vypadá stejně (třeba že by infium nebyl tak oblíbený jak by se mohlo zdát), kdyby .. ale ne to kdyby to je blbost co by:D... rozhodně gui ti udělá moc a hlavně na tom záleží bfu :D (btw:D nenávidím zkratky :D), je to tah z nouze, nedivil bych se kdyby to bylo časem nabízeno jako aktualizace na 2005... soudruzi udělali chybu neměli dávat infium ale jednoduše název co nejblíž stejný qip 2005 a nemuselo toto být...

vášnivá diskuze?.):D
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » pát 26. březen 2010 16:54

Ale my si vůbec nerozumíme.. tím že tam nacpu obrázky ikon ze starého skinu se vůbec nic nemění.. furt je to QIP Infium s Black_Foxovým skinem, co uz existuje mnoho generací :D A že se vrátěj avatary na špatné místo a znemožní lidem zmenšit okno konverzace.. mno to si vzali to nejhorší z 2005ky, co si vůbec mohli vybrat.. už stačilo tam dát funkci *zjišťuje váš stav* a asi už bych si hodil mašli..
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod kein_nick » pát 26. březen 2010 17:03

Pafíí, dej bacha at ti nepraskne zilka :-D A mas vazne blbej skin u 2010.. Jinak nvm, jak ti to vysvetlit :-D Nech to plavat, nemusis rozumet vsemu, cemu rozumi jini :idea: :rofl:
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod Pafo » pát 26. březen 2010 17:09

Bože :D tže tobě celou dobu jde jen o skin kterej tu je dva roky už? :D říkal jsem právě, že o skin vůbec nejde a nechce se mi predelávat screen porovnávací ptže se s ním nic nezmění.. když tomu nerozumím, tak mi to vysvětlete někdo :D já chápu existenci tohoto pseudoprojektu celkem neutrálně až zbytečně, ptže mezi Infiem a 2010 je tak možná default volba skinu 2005 a avatary, což není moc plus nejake ty špatné vlastnosti od 2005ky
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod sutrus » pát 26. březen 2010 18:27

pafo: Hnusnej pesimisto :)
Jasně srovnávat program jenom podle vzhledu je dost divný.

Novinek je tam docela dost a vechny je sem psát nebudu.
Další a u mě dost velké zrychlení načítání historie
Opraven import z QIPu 2005 a bude přidán import z ICQ 6 a 7
Přepracované metakontakty
Rozšíření skinu
Vylepšený průvodce nastavením účtů a profilů a modifier - upraveno opravdu pro běžného uživatele
atd.

Jinak dnes je už vydaná další verze Build 3206
sutrus
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod Pafo » pát 26. březen 2010 19:07

sutrus: Nejen podle vzhledu... :D já se na novinky těším.. chce to ale ještě líp vychytat ten modifier a začlenit ho do klasického Infia, protože to okno konverzace je fakt zlý funkčně v 2010...
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod sutrus » sob 27. březen 2010 0:24

Jasasan rozumím. Pro mě je tato verze částečně průlomová protože alespoň pro běžného uživatele řeší isolated i když tak nějak divně, ale stačí pouze kliknout. Stejně se ukáže časem kam se tato verze posune. Je pravda že okno konverzace bych nechal origo tak jak ho má Infium.
sutrus
sutrus
CZlokátor

Nový příspěvekod bladezone™ » sob 27. březen 2010 19:59

+ Modifier
- Okno konverzace
----------------------
Shrnutí:
Pokud výjde Infium s modifiers, bude to pecka. :)
bladezone™ | WEB: bladezone.cz | JID: bladezone@jabber.cz
Používej Wiki & možnost Hledat! Ušetříte nám tak práci, Thx!
bladezone™
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » sob 27. březen 2010 20:02

Tak pecka úplně nee, ale je to slušnej začátek.. je to lepší než nic.. mně tam chybí taková malá blbá pacička "always start in isolated mode" :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » sob 27. březen 2010 20:40

@sutrus prosím tě, kde je ta novější verze... nelze mi a si nikomu./ ji najít dík:)
jo až bude možnost volit isolated tak aj v infiu bude to akorát:)
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod bladezone™ » sob 27. březen 2010 20:44

Puchálština, nice. :rofl:
bladezone™ | WEB: bladezone.cz | JID: bladezone@jabber.cz
Používej Wiki & možnost Hledat! Ušetříte nám tak práci, Thx!
bladezone™
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » sob 27. březen 2010 20:47

Už se těším až budou pravidelně vycházet puchaloviny :D
Pafo
Moderátor

Další

Zpět na Download