QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Údržba-osvojení @qip.ru účtu ? (jak změnit heslo?)

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Re: Údržba-osvojení @gip.ru účtu ? (jak změnit heslo?)

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 13. září 2010 0:24

Qip má něco na FTP že ? Říkáš, že je to rychlejší ? Možná by se to vyplatilo místo standartního QIP souborového prostoru.
A jak by na tom byl ten co bych mu to na ICQ7 posílal. To musí mít něde ftp ? To by znamenalo nepoužitelnost, ale koho zajímá přenos souborů. Tak si myslim, že ftp za pomoci QIPu je skvělé!
Eště mi to nějak přibliž prosím :)

Někde je tu plugin na nahrávání věcí na FTP, přišel mi celkem příjemný, když jsem ho zkoušel (můj problém je např. v tom, že nebýt problematických přenosů souborů s ICQ6/7, tak ten plugin vůbec nepotřebuju). Jinak druhé straně pak přijde obyčejný textový odkaz, zhruba stejně jako když posíláš soubor přes qip.ru, takže pro uživatele žádná zátěž navíc :)

na qipu automaticky znají heslo na nějaký úplně jiný můj účet...
Co tím myslíš ?

Z toho co vím, tak při prvním setkání tam cca 90% uživatelů napíše svoje údaje v domění, že dávají údaje k icq. Qip.ru si tak logicky může odvodit, jaké mají na icq heslo (navíc číslo znají taky), je to docela bezpečnostní riziko a tohle nemám moc rád...

Na FB si dávám jen to s čím souhlasím. FB s mými informacemi nemůže dělat to co ICQ protokol.
FB není komunikační protokol!

"Protokol" ne, ale platforma ano. Spousta lidí na tom chatuje, předpokládal jsem, že ty taky (taky používají jabber BTW). O ICQ aspoň nejsou zprávy, že z jeho serverů někdo něco vydoloval, že měl jeho šéf problémy s podvody už dřív, že aktivně prodává údaje svých uživatelů atd... ICQ akorát věčně nefunguje :) Pokud Facebook používáš zodpovědně a inteligentně, tak beru zpět, nicméně zkus si představit, jaký dojem udělá věta "ICQ nechci, protože leze do soukromí... jo a používám facebook" :D
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Domino-D » pon 13. září 2010 0:51

zhruba stejně jako když posíláš soubor přes qip.ru
Pro uževatele je to pro používání bezezměny, boude asi jiná rychlost a jestli větší tak je to vítečné a nejspíš simusim ftp obstarat sám ?
Z toho co vím,
Jo to spletení se může stát. QIP2010 na to ale upozorňuje a dává vybrat QIP účet a ICQ účet. Mam to tam vyfocený. Je to ale anglicky. Takže by se to stávat nemělo. Proč už tady dávno nejsou video návody........ ? :-D
nechci, protože leze
hah :-D
Nevim co má FB za problémy, ale každopádně to jako chat předpokládám za bezpečnější než ICQ. I když to taky nerad vidim.
Prostě na živý chat je tu QIP - jabber a cokoliv takhle dobrýho.

Když by byl přenost souborů za pomoci ftp v qipu rychlejší,tak je logický si to tam dát.
Jestli je potřeba mít vlastní ftp server tak se z toho soubory sami nesmažou a dá se to použávat skoro jako internetový sdílecí hard disk. To už jsou jen čisté vlastnosti ftp a čehokoliv s tímto zaměřením.
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 13. září 2010 1:05

nejspíš si musim ftp obstarat sám ?

Jo, to je takový drobný detail, co jsem mohl zmínit... je to tak, FTP je třeba už mít, nikdo ho nezařídí. Tzn. nevýhoda je třeba už něco mít, výhoda je absolutní kontrola, žádné čekání jako na 4shared.com a kapacita dle vlastního přání :)
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Domino-D » pon 13. září 2010 1:36

žádné čekání jako na 4shared.com a kapacita dle vlastního přání

Ti kteří se souborama dělají v tom mají jasno, je to jasná volba.
Aby z toho qipisté něco měli, je třeba říct jak mít ftp server.
To bych nějak tak uměl, ale s neveřejnou IP budu mít s tou libovolnou velikostí problém ?
Vlastní ftp mít nemůžu, musim se podívat k nějakému zdarma dostupnému poskytovateli.
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod JindNovo » pon 13. září 2010 15:40

Domino-D píše:na qipu automaticky znají heslo na nějaký úplně jiný můj účet...
Co tím myslíš ?

Tím myslí přesně to ukládání hesel na qip.ru i pro jiné protokoly, které používáš u sebe na QIP 2010 či Infium

Domino-D píše:Na FB si dávám jen to s čím souhlasím. FB s mými informacemi nemůže dělat to co ICQ protokol.
FB není komunikační protokol!

Už jsem ti přece psal, že vše co dáš na FB je jeho....
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod xstrv01 » pon 13. září 2010 15:55

Hele hoši, já myslím, že tohle nemá cenu. Pokud je Domino-D přesvědčen, že qip.ru je skvělá služba, ať ji klidně používá. My ostatní víme své.

Domino-D: Určitě jsi si už všiml tlačítka "upravit". Používej ho prosím. Být tu drsný mod, tak máš za doublepost napomenutí, za tripl už by tě pranýřovali a za hexapost, který jsi porvedl na předchozí stránce by si pro tebe přišli domů :D
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Bari » pon 13. září 2010 15:59

Ale já si taky myslím, že qip.ru je dobrá věc a využívám to :)
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod xstrv01 » pon 13. září 2010 16:11

Ok, tak kdo si myslí, že qip.ru je dobrej, ať si to myslí dál, kdo si myslí, že ne, ať si to myslí taky dál, ale žádné další zbytečné diskuze :D Trochu mi to připomíná linux vs windows, sparta vs slavia, prsa nebo zadek ;)
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod JindNovo » pon 13. září 2010 16:15

xstrv01:
Spoiler: zobrazit
Windows, Sparta, duše (mozek, srdce)

:D
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod Domino-D » pon 13. září 2010 16:57

Tím myslí přesně to ukládání hesel na qip.ru i pro jiné protokoly, které používáš u sebe na QIP 2010 či Infium
To už jsme vyřešili pokud vim
Tahle možnost se dá vypnout.
qip.ru není stvořen pro prohlížení uživatelských konverzací
Nesrovnávej nesrovnatelné

Už jsem ti přece psal, že vše co dáš na FB je jeho....
To už jsme tady vyřešili, nebo se dívám na špatnou zprávu.... ? :-D
FB na hlavní komunikaci nepoužívam.

Není třeba mne plést :-D
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Domino-D » pon 13. září 2010 17:24

xstrv01 píše:
Vždyť je to bezva služba. Jako google :) svým počtem služeb ještě možná převyšuje google.. :)
A jako používat protokol ICQ, nebo protokol QIP ?
To přece nestojí za otázku jakmile máte qipa a někdo druhej ho má taky.

To že jich je málo neznamená že by se to nemělo používat. Čím víc budeme chtít tím víc se bude používat a rozšiřovat. A zhledem k tomu co je icq zač, tak je to otázka času.

Jo a já jsem tam vlastně psal víc příspěvků, pro každýho člověka jeden, i když jsem tomohl napsat v jednom...... na to jsem zapoměl... Tady už to bude v jednom.

xstrv01 píše:Ok, tak kdo si myslí, že qip.ru je dobrej
No jestli necháme téma otevřené, tak jak to uživatelům pomůže ?

Jestli je otázka používat mezy QIPama protokol ICQ nebo protokol QIP, tak protokol qip přece %)
A on to není jen protokol
vždyť to dokonce můžeme přirovnávat ke google :shock: %) (a to ještě google nemá úložnej prostor 5GB :shock: %) )
Jenom stačí, aby lidi přestali používat ICQ

Těm kterým je to jedno a chtějí jenom psát, tak důvod přechodu jsem už osvětlil.

Můžu udělat video návod se vším všudy...
Kdo z vás čtenářů bude chtít, tak za pomoci hamachi a ultravnc který jsou zadarmo, vám to můžu nastavit a nainstalovat odemě z baráku.
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod bookman » úte 14. září 2010 17:46

cau, hele mohl by nekdo poradit, jak nastavit qip 2010 build 4000, aby se sam po prihlaseni neprihlasoval online i na qip.ru? vzdy kdyz se prihlasim tak se automaticky logne online na qip.ru. a kdyz pak zadam heslo pro muj icq ucet, tak pak se muzu prihlasit i na icq. existuje jina, nebo jednodussi moznost jak zabranit automatickemu prihlasovani (lognuti na online) na qip.ru, nez zapnout expert mod a po kazdym prihlaseni rucne nastavit offline prez ikonku na oknu s kontaktama, ktera tam je jen pri zapnutem expert modu? diky
bookman
Nováček

Nový příspěvekod Domino-D » úte 14. září 2010 17:51

Já myslel, že jakmile tam jednou nastavíš offline, tak tam zůstane.
Teď jsem to zkusil a je to tak.
Dej tam jednou offline a máš to pořád offline
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Bari » úte 14. září 2010 17:55

Nehledáš, řešilo se to tady mockrát a je to i na wiki - http://wiki.qipim.cz/index.php//isolated
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Domino-D » úte 14. září 2010 17:58

Bari: to co jsi ukázal, tam se to neřešilo ani jednou :)

/edit:
Teda sorry já jsem to nečetl celý, možná to tam je, ale hlavní účel toho odkazu je nepoužívat QIP protokol
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 14. září 2010 18:43

Ono totiž Bariho "tady" = toto fórum, ne tenhle jeden thread.
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Bari » úte 14. září 2010 20:33

Black_Fox to vystihl přesně :) To "tady" je myšleno na tomto fóru ;) Od toho je "tady" i to hledání - search.php
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod xstrv01 » úte 14. září 2010 21:11

Domino-D píše:Vždyť je to bezva služba. Jako google :) svým počtem služeb ještě možná převyšuje google.. :)
A jako používat protokol ICQ, nebo protokol QIP ?
To přece nestojí za otázku jakmile máte qipa a někdo druhej ho má taky.

To že jich je málo neznamená že by se to nemělo používat. Čím víc budeme chtít tím víc se bude používat a rozšiřovat. A zhledem k tomu co je icq zač, tak je to otázka času.

Nezlob se, ale jsi úplně mimo.
Google mi na úvodní stránce nabízí: Web Obrázky Videa Mapy Zprávy Překladač Gmail Blogy Aktualizace YouTube Kalendář Fotografie Dokumenty Reader Weby Skupiny a další věci.
Qip.ru mi na úvodní stránce nabízí: Nevím... Stránky jsou v azbuce.

Domino-D píše:No jestli necháme téma otevřené, tak jak to uživatelům pomůže ?
ok, dej si k sobě svoje názory a názory lidí, kteří qip.ru v současné podobě odmítají, sepiš z toho jedno stanovisko, co si neprotiřečí a dáme to na úvodní stránku jako slovo Boží.

Domino-D píše:To že jich je málo neznamená že by se to nemělo používat. Čím víc budeme chtít tím víc se bude používat a rozšiřovat. A zhledem k tomu co je icq zač, tak je to otázka času.
Jestli je otázka používat mezy QIPama protokol ICQ nebo protokol QIP, tak protokol qip přece %)
A on to není jen protokol
vždyť to dokonce můžeme přirovnávat ke google :shock: %) (a to ještě google nemá úložnej prostor 5GB :shock: %) )
Jenom stačí, aby lidi přestali používat ICQ

Jak psal už Pafo nebo kdo, je spousta lepších služeb než ICQ a QIP.

A prosím!!! Zkus se podívat na pravidla pravopisu. Nejsem žádný puritán, na nějaké té čárce sem tam mi nesejde, hovorové tvary v pohodě, ale aby se ti v jedné větě hesla smazaly a v té nasledující smazali (viz strana 1 tohoto tématu), to už je trochu moc. A slovo mezy mne doopravdy překvapilo.

Co dodat? Snad jen
Spoiler: zobrazit
Obrázek
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Domino-D » úte 14. září 2010 21:46

"Qip.ru mi na úvodní stránce nabízí: Nevím... Stránky jsou v azbuce."
To by se chtělo naučit s těma překladačema webových stránek. :)

Tady toho je tolik:
Obrázek

Naštěstí pro používání QIP protokolu v QIPu není třeba ruština.......

"ok, dej si k sobě s"
No vzhledem k tomu,že v tomhle případě bych k sobě dával věci opačné, tak tam nebude nic co by si neprotiřečilo. Navíc když dělám stanoviska já, tak protiřečná nebudou i kdybych mluvil o tom co je protiřečné.
Nevim co tim přesně myslíš, ale myslim, že by z toho jenom vznikly názory pro a proti.
Leda tak,že by jsme udělali topic o tom proč QIP účet ano a proč QIP účet ne.

"ak psal už Pafo nebo kdo, je spousta lepších služeb než ICQ a QIP."
Jakmile jsem ten kdo se rozhodl pro QIPa, tak mi jsou ostatní lepší služby k čemu platný ?
Že je pro program QIP nejlepší protokol(služba) QIP ? :)

"A prosím!!! Zkus se podívat"
jo když pravopis nekontroluji, ani nepřekontrolovávám a ani nad ním nenesu žádnou kontrolu tak to takhle dopadá...... :-D
Mě by se líbilo umět pravopis... :)

Já třeba když něco čtu, tak čtu nějaká slova v odstavci, přečtu si že v tom je písmeno i(možná y), ale je to i a kdyby se někdo zeptal jaké i jsem si přečetl, tak nevim.... :-D
Někdy nevím jaké i napsat....
a občas nevím jaké i píšu, nebo jsem napsal . . . :-D :)

Hej ten TROLL spray je mazec...! :-D :-D :-D :rofl:
Ten chci....... :juch:

//edit:
Jo a ještě
Když jsi odpovídal na tohle "No jestli necháme téma otevřené, tak jak to uživatelům pomůže ?" tak si nejsem jist, jestli tvoje odpověď reaguje na to správné o čem jsem mluvil. Ale to bych musel zkoumat.... a to se mi teď nechce... :D Snad se ti nepovedlo mluvit o tom, jako že příklad: že vozejk má píchlý kolo, když já řikam z vozejku se sype hlína, protože má děravou podlahu... To už se mi u lidí stávalo mockrááááááát
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod xstrv01 » stř 15. září 2010 0:56

Ale milej zlatej, v tom je právě ten vtip! Proč se s*át s překladačem, když jinde to můžu mít bez něj aneb "proč pracovat s překladač, když jiné místo fungovat bez to" :D Což možná vysvětlovat tvá český jazyk...
xstrv01
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze o QIPu