QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Údržba-osvojení @qip.ru účtu ? (jak změnit heslo?)

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Re: Údržba-osvojení @gip.ru účtu ? (jak změnit heslo?)

Nový příspěvekod Domino-D » stř 15. září 2010 1:17

Asi bychom si měli připomenout o čem se bavíme.
Co že to zkoumáme ? Jestli qip.ru nebo google.com ?
google
Protože na qip nic nepřečtu........ :-D

Snad jedině kdyby qip měl něco co google nemá a mě se to hodí, tak si s těma překladačema zapracuju a po nějaké době je nepotřebuju, přotože vím kam klikat.
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod bookman » stř 15. září 2010 15:15

cau, moc diky za reakci, zezacatku kdyz sem vse nastavoval, a zkousel atd, tak se mi nekolikrat nalogoval i qip.ru na online, ikdyz sem ho pred tim dal offline. ale ted uz mam vse po svojem a qip.ru zustava offline a diky bohu zatim vse jede jako ma. doufam, ze nedopadnu jako kdysy, kdy sem byl zastance "jednie qip", ale zacly se mi vsechny verze s.ra.t, jak 2005, tak infinum..
bookman
Nováček

Nový příspěvekod Domino-D » stř 15. září 2010 15:19

Tak jdi na QIP 2010, tam nemam problémy
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod bookman » stř 15. září 2010 17:40

jj, vsak kdyz jsem se ptal ohledne problemu s qip.ru, bavil sem se o 2010. mam ho a zatim *THUMBS UP* diky.
bookman
Nováček

Re: Údržba-osvojení @qip.ru účtu ? (jak změnit heslo?)

Nový příspěvekod puchal » stř 15. září 2010 17:42

OT:admine/ty co jsi založil topic prosím tě můžeš změnit název topicu vidět gip v reakcích je ničí díky :)
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Domino-D » stř 15. září 2010 17:53

Asi neznam tohle forum, ale cože s tou změnou názvu ? :-O
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod bookman » ned 19. září 2010 15:41

cau, sem tu zas :D vim ze se to tu vsude mozne resilo, ale nikde sem nenasel odpoved na mou otazku, potrebuju to vysvetlit polopate. samozrejme sem pred pouzivanim qipu(uz kdysy, za dob infia :D) si neprecetl co je to qip ucet a ja nevim co vsechno, a nejak sem to udelal abych se mohl prez infinum prihlasit na ICQ (ne /isloated, zaregistroval sem se...) no pak se qip zacal srat tak sem byl na mirande a ted sem presel na tu 2010ku, kterou sem stahl, nainstaloval, a sam se mi tam pri prvnim spusteni ukazal ucet (i heslo uz tam bylo zadany) na ten qip ucet, kterej sem kdysy zalozil. uziv. jmeno toho uctu je: moje-stary-icq-cislo-ktery-uz-nepouzivam@qip.ru, heslo tam je taky, naky sakra dlouhy, nepamatuju si ze bych neco takovyho nekdy zadaval, takze se bud nak samo vytvorilo, nebo si ho nepamatuju, takze kazdopadne na ten qip.ru nemam pristup, ptz je to heslo pod teckama. No rekl sem si dobry, aspon to je bez problemu, muzu rovnou na icq. ale dnes sem se dozvedel o tom ukladani hostorie a hesel na ruskej server, ve kterym se ani sam nevyznam???? chtel bych se proto zeptat esi se tam ulozilo jen heslo k tomu qip uctu kterej sem kdysy zalozil a uklada se tam jen historie toho jabberu, nebo co to je(ten qip ucet) a tim padem je muj ICQ ucet, respektive jsou moje ICQ ucty ktery zadam do toho klienta "v bezpeci", nebo se na ten ruskej server uklada historie a heslo i k jakymkoliv ICQ uctum(a jinym uctum), ktery zadam jako ICQ(jinej) ucet??? jde to popripade pri nejhorsim nastavit tak, aby se na ten ruskej server nedostala zadna informace, hlavne heslo, ci historie, z jinyho uctu nez z toho qip.ru?? mod isolated nechci pouzivat kvuli posilani souboru prz ten .ru server a stejne by uz bylo pozde ptz sem do dnes o tehle s.vinarne nevedel. diky za odpoved, doufam, ze sem nezadal zbytecnou otazku, ale nikde sem jasnou odpoved na tohle nenasel.
bookman
Nováček

Nový příspěvekod Domino-D » ned 19. září 2010 19:09

"naky sakra dlouhy"
Heslo je zobrazené tak, že je zkryté. Ať má tvoje heslo libovolný počet znaků, tak z bezpečnostních důvodů nebude qip ukazovat přesný počet hvězdiček,aby se náhodou nedalo heslo odhadnout. Ta řádka s heslem bude plná hvězdiček vždycky.
Řek bych, že heslo je to na tvoje starý ICQ.
Kdyby ne tak si udělej nový qip jméno na
http://qip.ru/reg/register
Ale líp jsem to popsal tady
http://bylonebylo.lifeme.net/uvahy-f6/o-icq-protokolu--eseni-t33.htm
i s obrázkama

Pak v qipu klikneš na přepnout uživatele a zadáš nový qip jméno a heslo. pak znovu icq číslo a heslo
Nastavení QIP účtu tam píšu taky

"o tom ukladani hostorie a hesel na ruskej server"
Hystorii to neukládá nic jsem tam na to nenašel. Taky jsem se toho obával, ale pravděpodobně jsem si někde přečetl nepravdivý článek.
KLidně ti ukážu počeštěný celý nastavení QIP web účtu.
HESLA to ukládá automaticky ! Aby když jdeš s QIPem na jiný PC tak zadáš jenom QIP jméno heslo a všechno ostatní se přihlásí samo.
Když máš ukládání hesel vypnuté tak se to zeptá na hesla.
V nastavení hlavních je nastavení Save passwords of my account on server - uložit hesla mých úctu(protokolu) na qip.ru server, ne (nesmí tam bejt fajfka)
Pro nastavení a další možnosti QIPu se opět podívej na můj článek o QIPu
O D K A Z

"ve kterym se ani sam nevyznam"
Píšu o tom v článku

" chtel bych se proto zeptat esi se tam ulozilo jen heslo k tomu qip uctu kterej sem kdysy zalozil a uklada se tam jen historie toho jabberu, nebo co to je(ten qip ucet) a tim padem je muj ICQ ucet, respektive jsou moje ICQ ucty ktery zadam do toho klienta "v bezpeci", nebo se na ten ruskej server uklada historie a heslo i k jakymkoliv ICQ uctum(a jinym uctum), ktery zadam jako ICQ(jinej) ucet??? "
Hesla tam jsou uložený tak je vypni podle toho jak popisuju nastavení QIPu programu.(Ale nikdo z tvých známých je nemůže vidět a zjistit, ani začínající hacker. Bezpečnost by měla být stejně vysoká jako je na emailech. Můžeš to ukládání klidně vypnout!
Hystorie tam neni, hesla tam jsou, můžeš je zrušit jak jsem říkal.

"o tehle s.vinarne nevedel."
Pozor na slova....
qip.ru je velmi pěkná stránka - účet - a na služby bohatá věc ! QIP je velmi hezký! povídací klient, kterému té předpovídám hezkou budoucnost.
Šviňárny tam nejsou, protože ukládání hesel je vytvořeno k pohodlí uživatele, taky jsem to tady někde psal. Jenže když se toho jako já bojíš tak to samozřejmě vypni...
Pro normální uživatele je ukládání historie na web spásná služba.... Třeba jsem si před třemi roky povídal s někym z práce a dával mi kontakt na další zaměstaní nebo něco jinýho. V počítači hystorii dávno už nemam windows byl už tolikrát přeinstalovávanej a harddisk párkrát formátovanej. Jsem rád, že se stále můžu podívat o čem jsme mluvili. To je pro uživatele někdy taky spása..... :)
Jenže v těhto končinách nejsme tak zhýčkaní, jsme zvyklý na šmejdy, který kradou soukromí kde můžou! tak si tuto možnost sami sobě odepíráme..... Na google to mam taky vyplý. Ale na QIPu tahle služba snad ani neni, nevim o ní !
Domino-D
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod bookman » ned 19. září 2010 20:57

Diky za vycerpavajici odpoved tyjo :) je to snad nezvyk ze se nekdo takhle "obtezuje" aby odpovedel cizimu cloveku. heslo je fakt to ke starymu uctu(asi na podesate sem ho uhodl :D ), ikdyz je tam tech hvezdicek vic, mel si pravdu.ukladani hesel sem projistotu vypl, ze me to nenapadlo hned, kdyz sem projizdel komplet nastaveni qipa a videl sem to tam...ta tvoje stranka je super, vse poporadku, ale nastesti nejsem az takovej neznalec, qipa uz sem pouzival hooodne davno a dlouho, ale z toho qip.ru serveru kterej prisel s infiem sem byl proste zmatenej..ted uz mam jasno, tak jeste jednou diky :) cau
bookman
Nováček

Nový příspěvekod Domino-D » ned 19. září 2010 21:32

"je to snad nezvyk ze se nekdo takhle "obtezuje" aby odpovedel cizimu cloveku"
hm tak mi řekni jestli jsou lidi na světě pro sebe, nebo proti sobě . . .

"ted uz mam jasno, tak jeste jednou diky cau"
:)
Domino-D
Uživatel QIPu

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze o QIPu