QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Jak zjistit heslo k účtu?

Jak zjistit heslo k účtu?

Nový příspěvekod petr.101 » ned 10. říjen 2010 23:38

cavte nevite nekdo jak zjistit heslo k qip.ru uctu? me se pri registraci naky nastavilo samo a ted nemuzu zjistit jaky. skousel sem naky programy na desifraci a ty nesli, na strance na zmeneni hesla mi to taky neslo, poradi nekdo??
petr.101
Nováček

Re: Jak zjistit heslo k účtu?

Nový příspěvekod xstrv01 » pon 11. říjen 2010 0:01

Heslo se nenastaví samo, musíš tam nějaké zadat => vzpomínej!
Krom toho se už docela dlouho zadává i email - mohlo by na něj jít poslat.
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 20. říjen 2010 14:47

Při prvním spuštění jsi zřejmě zadával jméno a heslo k ICQ účtu, qip.ru účet bude mít - pokud jsi ho neměnil - stejné heslo jako ten ICQ účet.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod huďas » sob 8. leden 2011 17:47

Ahoj, stalo se mi to samé, zapomněl jsem heslo ke QIP účtu, problém je že jsem nezadal mail při zakládání, takže si nemůžu heslo nechat poslat na mail, protože ho nemám, když si tam nějaký chci zadat, chtějí po mně heslo, jak chytré. Není nějaká možnost jak to heslo vylouskat? Přihlašuju se na svůj QIP účet automaticky, není heslo v nějakém lokálním souboru na disku? Nejde účet zrušit? Bohužel rusky neumím ani ťuk. Díky za reakce :)
huďas

Nový příspěvekod mwrnckx » ned 9. leden 2011 9:05

Pokud QIP účet nepotřebuješ, můžeš zkusit izolovaný režim: http://wiki.qipim.cz/index.php//isolated.
Bude ovšem nutné vytvořit nový profil - nevím jestli jde QIP profil zkonvertovat na izolovaný, když neznáš heslo. Možná jo. Návod na konverzi je ve stejném odkazu.
Spoiler: zobrazit
QIP 2012 (/isolated /noxstmsg), Black_Core Skin, Vybo Mluvící qip Soundpack, Kolobok HD smilies for dark skins
protos: Jabber, ICQ, GoogleTalk, FaceBook, SIP
plugins: LEDs Lite, FadeBlock, ExMusic, FMTune, Svatky, TVP, Weather, RSSNews
mwrnckx
Uživatel QIPu

Zpět na Podpora