QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Domovská stránka qip.ru

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Domovská stránka qip.ru

Nový příspěvekod manazerka » sob 23. říjen 2010 10:28

Zdravím odborníky,
prosím o pomoc - kdysi jsem měla Icq a úspěšně jsem se přeordinovala na qip. Dělala jsem na něm jen v práci na verzi 2005. Konečně máme net doma,tak jsem stáhla jsem verzi 2010, přihlásila se svým icq účtem a založila svýmu chlapovi taky účet - už na qip.ru, prošli jsme šíleným rusko-překladatelským martiriem účet má, ale máme s tím trochu problémy. Protože to neznám, tak volám o pomoc.
Nejvíc mě štve, že po každém zapnutí počítače a netu se objeví domovská stránka qip.ru, i přesto, že pokaždé nastavím seznam - nevím, co s tím - už mě to dost nebaví to furt překopávat - nevíte někdo co s tím?
A pak taky manželovi furt chodí maily na ten ruský založený a pořád mu to oznamuje, že mu přišla nová zpráva na mail - je to otravný - nedá se to nějak vypnout?
díky - jsem dost technicky neschopná, tak budu ráda za statného ošetřovatele, který mi poradí a vysvětlí mi to jak pětiletému dítěti, protože jinak to nepochopím.
díky moc
Kačka :cry:
manazerka
Nováček

Re: Domovská stránka qip.ru

Nový příspěvekod Bari » sob 23. říjen 2010 10:51

Neinstaluj aplikace stylem cihla na enter ;) Při instalaci qipu je možnost nenastavit qip.ru jako domovskou stránku, je ale zapotřebí taky se trochu dívat a číst, ne jen zběsile mlátit do enteru ;)
Oznamování o nových mailech je v nastavení - účty - nastavení u qip.ru účtu - pokročilé - zobrazovat oznamování o emailech

BTW v tomto případě nechápu, proč jste si zakládali qip.ru účet, evidentně ho k ničemu nepoužíváte...
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Re: Domovská stránka qip.ru

Nový příspěvekod xstrv01 » sob 23. říjen 2010 11:35

Navrhuji smazat současné profily a vytvořit nové bez qip.ru - isolated.

Pro lidi z vesnice, kteří nemají po ruce cihlu doporučuji trochu zrní kolem enteru a slepici :D
xstrv01
Moderátor

Zpět na Obecná diskuze o QIPu