QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Chybné heslo nebo jméno

Re: Chybné heslo nebo jméno

Nový příspěvekod kachenna » čtv 12. leden 2012 12:35

Ahoj,
jiz dva dny se mi (z "niceho nic") nejde prihlasit na QIP - pry, ze neplatne heslo (ale pisi ho stopro spravne!).
pouzivam verzi - Infium 9044, op. system Win XP.
na mail "@qip.ru" se prihlasim v pohode - s tim samym heslem.
na pc se nic nezmenilo, QIP do ted fungoval bezproblemove, (shodou okolnosti jsem i pred timto problemem projizdela pc spybotem a antivirem a vse dopadlo ok).

nevite prosim co s tim??? diky!
kachenna

Nový příspěvekod kachenna » úte 17. leden 2012 16:14

vyreseno - odinstalovanim dosavadniho qipu (+ dovymazanim zbylych souboru) a cistou instalaci.
nasledne si to jeste chtelo trochu pohrat s puvodnim profilem... ale to uz slo v pohode.
kachenna

Nový příspěvekod wiezyy » ned 24. leden 2016 11:56

Ahoj, muže mi pls někdo poradit. Po reinstalaci win7 mi nejde přihlásit na icq přes pidgin. Píše špatné heslo, ale heslo je správné (přes icq klienta se normálně připojím. Díky
wiezyy

Nový příspěvekod Mek » čtv 31. březen 2016 19:42

Ludia, mam rovnaky problem - tiez mi to pise ze mam nespravne meno/heslo a teraz nemozem pouzivat QIP vobec, lebo ma to nepusti ani cez uvodnu login obrazovku. Pritom meno a heslo je spravne, na stranke qip.ru sa s nimi v pohode prihlasim. Prestalo to ist same od seba asi pred tyzdnom, neviem nic poriadne vygooglit o tom, co som sam komu sa to stalo??
Tie ich uzasne stranky su vsetko len po rusky, a anglictinu tam pre istotu ani nemaju. Pisal som im na support, samozrejme odpoved som nedostal. Cistu instalaciu QIPu som skusal, nepomohlo to. Ja neviem, co mam este robit? A vobec, toto forum vyzera riadna mrtvo, cita to tu este niekto? A pouziva vobec este niekto QIP po tom, ako sa vsetci "odliali" na xychtoknihu a twittery a spol? %)
Mek

Nový příspěvekod Kolemjdouci » pon 4. duben 2016 12:47

Pred nekolika tydny jsem resil stejny problem - po patrani v diskuzich se osvedcila zmena hesla: presne 8 znaku, pouze mala/VELKA pismena a cisla, specialni znaky NE.
Kolemjdouci

Nový příspěvekod Mek » pon 4. duben 2016 17:43

Velka vdaka! Zmena hesla zabrala :shock: :tuk:
Mek

Nový příspěvekod keyboo » úte 5. duben 2016 17:43

Fórum žije, i když spíš sporadicky. Je víc důvodů, proč QIP je mimo hru a není to nutně jen kvůli FB apod.
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Mek » úte 5. duben 2016 19:00

Hm, OK, mozes prosim rozpisat, preco je QIP mimo hru? Uz sa nevyvija? Ja len, ci nenastal cas prejst na Pidgin a pod...
Mek

Předchozí

Zpět na Podpora