QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Posilani souboru (QIP-QIP, QIP-ICQ)

Posilani souboru (QIP-QIP, QIP-ICQ)

Nový příspěvekod Imrann » pon 27. prosinec 2010 12:31

Zdravim, mam problem s posilanim souboru jak z QIP-QIP tak QIP-ICQ, vzdycky kdyz vyberu soubor a druha strana ho prijme tak QIP proste spadne do "Offline".
Nemate s tim nekdo zkusenost??

Obrázek
Imrann

Re: Posilani souboru (QIP-QIP, QIP-ICQ)

Nový příspěvekod mwrnckx » pon 27. prosinec 2010 18:48

Já neporadím, mě posílání souborů momentálně funguje (takže poradit můžu snad leda aktualizaci QIPu).
Ale jestli můžu dotaz na ten screen - mě překvapuje to tlačítko Videohovor vlevo nahoře. Já tam nic takového nemám :( Videohovory z Qipu jdou i na ICQ klienta? Nebo je to registrovaný qip a jde to přes qip.ru?
Spoiler: zobrazit
QIP 2012 (/isolated /noxstmsg), Black_Core Skin, Vybo Mluvící qip Soundpack, Kolobok HD smilies for dark skins
protos: Jabber, ICQ, GoogleTalk, FaceBook, SIP
plugins: LEDs Lite, FadeBlock, ExMusic, FMTune, Svatky, TVP, Weather, RSSNews
mwrnckx
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod JindNovo » pon 27. prosinec 2010 20:08

To tlačítko je zašedlý, takže neaktivní...
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod Imrann » úte 28. prosinec 2010 18:35

Mam build 4570 tudiz nejnovejsi. Skoda kdybyste nekdo vedel budu vdecny za kazdou radu.
Imrann

Nový příspěvekod C4M3L » ned 2. leden 2011 10:12

já s tím mám taky problémy, ale dělá mi to i když to pošlu na qip, taky nevím, co s tím
C4M3L
Nováček

Nový příspěvekod Imran » úte 11. leden 2011 16:24

Třeba na to někdo časem přijde...
Imran

Nový příspěvekod Vestor » ned 6. únor 2011 10:59

Mohl bych mít obecný dotázek, jak je na tom QIP 2010 s posíláním souborů? Frčím už roky na Infiu, už asi půl roku zůstávám na buildu 9040, jenže Infium se nám nějak moc nevyvíjí, tak si říkám jestli nepřejít na 2010 se skinem Infia. Na Infiu mi funguje posílání souborů pouze na ostatní QIPy, na Trilian a myslim ještě na Mirandu, ale na oficiálního klienta jakékoliv verze jenom naběhne tabulka a nic se neděje. Je tohle v 2010 už nějak vyřešený? Jinak mi Infium celkem stačí, používám ho v isolated módu jenom pro ICQ protokol a většina věcí funguje dobře. 2010 sem jednou zkoušel kdysi na podzim, ale už si moc nepamatuju jestli to fungovalo.
Vestor

Nový příspěvekod vencisaa » ned 6. únor 2011 12:47

No já se ti přiznám že jsem nikdy úplně nepochopil podle jakých pravidel to posílání souborů přes síť ICQ vlastně funguje - v rámci testování jsem několikrát zkoušel zjistit jestli je oficiální klient na posílání souborů spolehlivější... no - moc moudrej jsem z těch výsledků ale nebyl...
Kromě základního pravidla kterým je dobré se řídit jak u oficíálního klienta ICQ (libovolné verze...), tak i u QIPu - tedy že posílaný soubor neobsahuje žáné háčky, čárky, mezery... prostě diakritku - (tj. spíš pošlete soubor který se jmenuje "krecek_v_nocni_kosily.jpg" než soubor "křeček v noční košily .jpg")
jinak někdy pomůže to zkoušet prostě několikrát za sebou - tj. když to nejde poprvé, třeba to půjde po druhé, když to nejde po druhé, třeba to půjde potřetí... až tak do pátýho pokusu - pokud se to nepodaří tak na popátý, tak to se to prostě asi nepodaří vůbec...

Nemůžu říct že by nějaký klient měl posílání souborů přes ICQ nějak na háku a fungovalo to vždycky... - asi jde o štěstí nebo já vlastně sám nevim...

Jinak klidně vyzkoušej QIP 2010. - Já sám jsem zastánce právě týhle QIPvětve, takže určitě dotoho - jen bych ti doporučoval si nechat vytvořit novej profil. Né že by nefungovalo kompatibilita - to ona funguje, ale jako když si vytvoříš novej profil a do toho nově vytvořenýho profilu si pak přeneseš originální soubory s historií, tak myslím že nic neskazíš (+znova stáhneš a nandáš nový pluginy) - já tohle sám občas se svým profilem dělám a problémy moc sničím nemám - ale rozhodně se týmhle doporučením řídit nemusíš - třeba je to hloupost :-)
vencisaa
Moderátor

Zpět na Podpora