QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Prosím pomoc, nejde posílat soubory přes icq

Prosím pomoc, nejde posílat soubory přes icq

Nový příspěvekod karča » čtv 30. prosinec 2010 17:28

Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám Icq 7 (teda teď jsem si nainstalovala 7.2, ale problémy byly i dřív) a nejde mi posílat soubory přes icq. i když ten, komu chci soubor poslat, má taky icq. něco mi to pravděpodobně blokuje, ale nemůžu přijít na to, co s tím a jak zjistit kde je chyba. nemáte s tím někdo zkušenost? dost mě to štve, protože chci posílat hlavně fotky a mail mi pošle max. 3 najednou a někam to nahrávat trvá věčnost. přes icq to bylo nejrychlejší. krom toho mi ani nejde sdílet obrázky. prosím prosím kdybyste někdo věděl co s tím, budu vám vděčná, už fakt nevím :e?:
karča

Re: Prosím pomoc, nejde posílat soubory přes icq

Nový příspěvekod xstrv01 » čtv 30. prosinec 2010 17:33

Ahoj:
1) Na ICQ jsou s posíláním souborů problémy skoro pořád. Řešení: přejít na jiný protokol.
2) Tohle je fórum o programu QIP, ne ICQ. S tím ti tady lidi moc neporadí. Řešení: přejdi na QIP a budeme se ti plně věnovat :)
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod karča » čtv 30. prosinec 2010 17:41

díky, no já hledala u icq nějaké forum a odkázalo mě to sem. qip jsem měla chvíli, ale ten neposílal pokud si dobře vzpomínám nebo jo? a celkově všichni co znám mají icq takže s tím byly tehdy problémy (ne že icq by mi nelezlo krkem). ale i tak díky za odpoved:-)
karča

Nový příspěvekod xstrv01 » čtv 30. prosinec 2010 18:45

Já s posíláním po icq nemám poslední dobou problémy vůbec (ale moc to nevyužívám). A z dění na fóru to vypadá, že QIP nemá s posíláním o nic větší problémy než jakýkoli jiný klient. Navíc v případě potřeby lze posílát přes qip.ru.
xstrv01
Moderátor

Zpět na ICQ a AIM (OSCAR)