QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Antispam mi zablokoval normalnu spravu

Antispam mi zablokoval normalnu spravu

Nový příspěvekod gfru » ned 9. leden 2011 13:32

Zdravím,

mám Infium build 9032 RC4
bavíme sa o prot. ICQ
Síce nemám nastavenú prostispamovú otázku, ale v QIP je aj tak automatický robot, ktorý sám od seba zablokuje niektoré správy od ľudí čo nemám v kontaktoch. Dole mi len vybehne okno Automatic Blocked Message a vypíše mi správu.. Väčšinou sú to kadejakí ruskí boti, tak je to v pohode, ale dneska som tam stihol prečítať česky že niekto chcel s dačím helfnúť a našiel moje číslo tam a tam kde som ho dával.. Proste ho to blocklo a celú správu ani jeho číslo som nevidel. Kde si môžem pozrieť históriu takýchto blokovaných správ? Keď si vyberiem v menu Anti-spam blocked messages, mám to prázdne..
Dá sa to vôbec nejako prečítať? Príp. môžem si to blokovanie úplne vypnúť? Radšej si prečítam raz za týždeň správu od rusa ako by mali ľudia problém spojiť sa so mnou..

dík

:help:
gfru

Re: Antispam mi zablokoval normalnu spravu

Nový příspěvekod xstrv01 » ned 9. leden 2011 13:44

Projeď si pořádně nastavení antispamu. Je tam mnohem víc nastavení než jen "antispam robot" - zprávy s www, zprávy od uživatelů mimo cl, zprávy spojené s autorizací...

Nebo si můžeš v nastavení historie nastavit, aby se zprávy od robota ukládaly => můžeš si jí v historii najít a odpovědět.
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod JindNovo » ned 9. leden 2011 13:51

A ještě bych (mimochodem) doporučil i aktualizaci na novější Infium, přeci jen už je o 10 čísel dál
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod punkton » sob 22. říjen 2011 11:17

Ahojte,
mal som rovnaký problém. Už som si to ponastavoval, ale chcem sa spýtať či teraz už nie je žiadna možnosť si tú správu prečítať? Keď mi tá správa prišla, nemal som nastavené ukladanie správ od spamrobota.
punkton

Zpět na Podpora