QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Qip.ru v anglictine

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Qip.ru v anglictine

Nový příspěvekod BMAJZ » úte 18. leden 2011 14:11

Zdravim. Mel bych dotaz. Pouzivam qip a k nemu jejich vlastni profil na qip.ru. Mam ho hlavne kvuli tomu ze mi seskupuje vsechny ostatni protokoly pod jednu adresu a ja si nemusim pamatovat hesla. A druha vec je, ze si na nej presmerovavam maily z mene navstevovanych stranek jako ze skolnich mailu a podobne a kdyz mi prijde mail tak mi vyskoci hlaska z quipu ze mi dosel mail. NIcmene sere me jedna vec a to je jazyk. Jako ruskymi zaklady jsem schopen se prokousat na urovni precteni textu v azbuce a logicke dedukce o co asi de, ale uz me to pekne stve a tak by me zajimalo zda je nejaka moznost prepnuti si profilu z rustiny do anglictiny? Nemuzu to nikde najit a prijde mi divne ze by to tam nebylo. Nevite o tom nekdo neco nebo nezkouseli jste uz neco podobneho?
BMAJZ

Re: Qip.ru v anglictine

Nový příspěvekod JindNovo » úte 18. leden 2011 14:25

Aktuálni qip.eu bohužel disponuje pouze ruštinou... Jedinou možností pro překlad je leda Google překladač celých stránek či jiné podobné služby.
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Re: Qip.ru v anglictine

Nový příspěvekod mwrnckx » stř 19. leden 2011 18:22

BMAJZ píše:ja si nemusim pamatovat hesla.

QIP si pamatuje hesla i bez qip.ru (v isolated režimu) a jsou uložená na počítači ne někde v Rusku, což mi připadá bezpečnější. Když chci qip přenést na jiný počítač, dám ho na flešku a z flešky no nový komp. Přenesou se i uložená hesla. Jde spustit i z flešky, mimochodem...
BMAJZ píše:A druha vec je, ze si na nej presmerovavam maily z mene navstevovanych stranek jako ze skolnich mailu a podobne a kdyz mi prijde mail tak mi vyskoci hlaska z quipu
To umí i gmail a ten je v češtině
Spoiler: zobrazit
QIP 2012 (/isolated /noxstmsg), Black_Core Skin, Vybo Mluvící qip Soundpack, Kolobok HD smilies for dark skins
protos: Jabber, ICQ, GoogleTalk, FaceBook, SIP
plugins: LEDs Lite, FadeBlock, ExMusic, FMTune, Svatky, TVP, Weather, RSSNews
mwrnckx
Uživatel QIPu

Zpět na Obecná diskuze o QIPu