QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

rozdíl - QIP 2010 a QIP Infium

rozdíl - QIP 2010 a QIP Infium

Nový příspěvekod la_patata » ned 13. únor 2011 17:06

Ahoj všem, měla bych takový dotaz - v čem se konkrétně liší QIP Infium a QIP 2010. Mám QIP 2005 a vyhovoval mi, ale bohužel mi na notebooku nefunguje:-(
la_patata

Re: rozdíl - QIP 2010 a QIP Infium

Nový příspěvekod JindNovo » ned 13. únor 2011 17:13

Jsou si dost podoné, možná až na malé technické detaily. 2010 občas vypadá, že je pouze vývojová verze pro Infium, ovšem (možná díky tomu) vychází mnohem častěji nový build s opravami apod.
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Re: rozdíl - QIP 2010 a QIP Infium

Nový příspěvekod vencisaa » ned 13. únor 2011 17:36

tak jestli tě zajímá oficiální verze rozdílů mezi QIPem 2010 a QIPem Infium, tak je tam rozdíl hlavně v designu obou programů - viz odkaz: QIP 2010 - známé problémy
  • No a v neposlední řadě přidávám odkaz na ruskou wiki (v češtině)kde je popsán další rozdíl oproti QIPu Infium.

Jinak sám za sebe si myslím že prostě je také rozdíl v tom že hlavní vývojová větev je teď prostě QIP 2010, což je (dle mého názoru) způsobeno tím že původní programátor QIPu 2005 a následně QIPu Infium byl INF (z toho tedy pochází ono INFium), nicméně ten se rozhodl že projektu QIP dal obrovskou část svého života a našel za sebe náhradu - tedy chlapíka známého pod přezdívkou Sega-Zero. Ten se rozhodl udělat svojí vývojovou řadu a pojmenoval jí QIP 2010 - dlouhou dobu s touhle řadou žil až v poslední době se objevuje chlapík kterej pokračuje ve vydávání QIPu 2010 a to uživatel Providence - ten je hodně aktivní, takže díky němu (byť se nedá říct že by byl jednimý programátorem QIPu, to opravdu ne, ale je rozhodně tím nejaktivnějším). Jinak co se týče QIPu Infium, tak to sice vychází, ale rozhodně s menší kadencí než QIP 2010 - samozřejmě soft je to pořád také velice kvalitní, spousty lidí říká že to funguje tak že to co se osvědčí v QIPu 2010 se dá i do QIPu Infium - tohle je ovšem spekluace kterou nemůžu potvrdit, ani vyvrátit...

Sám za sebe jsem propagátorem QIPu 2010 - sám nevím proč, nějak je mi bližší protože jsem měl raději QiP 2005 :-)
vencisaa
Moderátor

Zpět na Podpora