QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

nové okno-vnucená domovská stránka?

nové okno-vnucená domovská stránka?

Nový příspěvekod evzen-lovec » úte 22. březen 2011 9:55

Jako domovská stránka mně naskočila adresa: http://www.searchqu.com a i když ji v nástrojích/možnosti přepíšu na obvyklou http://www.centrum.cz, tak při otevírání nového panelu mně vždy naskočí ta cizí adresa. Už se mně to jednou stalo, a protože jsem to neuměl vyřešit, tak jsem se pomocí bodu obnovy tohoto zbavil. Určitě to ale jde řešit nějak jednodušeji. Poraďte, prosím! S díky
evzen-lovec

Re: nové okno-vnucená domovská stránka?

Nový příspěvekod Martin J. - Cetelon » čtv 31. březen 2011 23:43

Napada me otazka, co ma tohle spolecneho s QIPem?

Dale by nebylo zle napsat v jakem prohlizeci ( kazdem? )
:ff:Obrázek
Win XP Pro SP3, Win 10, QIP 2012 9380, ESET Smart Security 8.0.304.1, Mozilla Firefox 43.0, Mozilla Thunderbird 2.0.0.24
Martin J. - Cetelon
Moderátor

Re: nové okno-vnucená domovská stránka?

Nový příspěvekod vencisaa » pát 1. duben 2011 10:37

Tohle se stane když si člověk dá od QIPu nainstalovat ten jeho toolbar (či co to je...) - což o to mě už to taky pěkně několikrát nasr...štvalo
jinak ve Firefoxu se toho dá zbavit následujícím způsobem:
do adresního řádku napíšeš následující:
Kód: Vybrat vše
about:config

a po potvrzení (a odsouhlasení že budeš opatrný, nebo co se to tam píše), tak nahoře do toho filtru (Filtr:) napíšeš následující: searchqu - nebo tak něco a měly by se ti objevit všechny hodnoty které to mají v sobě tenhle paramtr - no a ty jednoduše u každé z nich nastavíš "obnovit" (nebo tu hodnotu změníš na co chceš - já osobně dávám spíš obnovit tovární nastavení a co potřebuji to si změním už v klasických nabídkách)
vencisaa
Moderátor

Zpět na Podpora