QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Poslední přihlášení

Poslední přihlášení

Nový příspěvekod Xie » pon 28. březen 2011 12:59

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jde přes nějakou verzi qipu zjistit poslední přihlášení uživatele nebo i přes jiný plugin? A jaký? Moc děkuji.
Xie
 

Re: Poslední přihlášení

Nový příspěvekod vencisaa » stř 30. březen 2011 14:44

No zjistit to jde, ale asi jinak než si to představuješ. Jde totiž o to že tato informace kdy se kdo naposledy přihlásil se nikde na žádném servru neuchovává (nebo rozhodně není volně přístupná), takže QIP tuto informaci získává ze svých vlastních logú o tom kdy se daný kontakt přihlásil - tedy kdy se mu změnil status z offline na online v jeho seznamu kontaktů. To znamená že abys mohl vědět kdy se kdo přihlásil, tak to musíš mít a) ten daný kontakt ve svém seznamu kontaktů b ) ty musíš být v tu chvíli sám on-line (prostě musíš být připojený aby QIP měl co zaznamenávat c) daný člověk nesmí být pro tebe neviditelný, protože jinak ty o něm vědět nemůžeš atd...
-jinak samotnou informaci kdy se kdo přihlásil najdeš v detailech každého jednotlivého kontaktu (konkrétně v záložce hlavní je tam "čas posledního přihlášení" - ale pamatuj že tato informace pochází z logu tvého vlastního QIPu - žádná jiná (elektronická) možnost jak to zjistit už není.
//ta neelektronická je ta že prostě za daným člověkem přijdeš a zeptáš se ho kdy se naposledy přihlásil ;-)
vencisaa
Moderátor
 
Příspěvky: 265
Registrován: úte 26. únor 2008 9:20


Zpět na Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron