QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Typing notification

Typing notification

Nový příspěvekod honzabu » čtv 31. březen 2011 20:57

Používám verzi QIP 8097 stejně jako můj protějšek. Zhruba minulý týden přestalo chodit upozornění na to, že někdo píše. V okně, kde se zobrazuje "Píše", mám buď pomlčku nebo nastálo verzi QIPu druhé strany. Dříve vše chodilo bez problémů a nebyl s tím žádný problém. Aktuálně trvá asi týden a nejsem jediný, komu se to stalo. Napadá vás, co s tím udělat? Děkuji za každou radu :)
honzabu
Nováček

Re: Typing notification

Nový příspěvekod Martin J. - Cetelon » čtv 31. březen 2011 23:49

Napada me, zda-li jste si obe strany omylem tuto funkci nevypnuli. Mate stlacene tlacitko [N] ( je to druha ikona vedle tlacitka odeslat, viz print screen http://cetelon.ic.cz/qip/galerie/04.jpg )
:ff:Obrázek
Win XP Pro SP3, Win 10, QIP 2012 9380, ESET Smart Security 8.0.304.1, Mozilla Firefox 43.0, Mozilla Thunderbird 2.0.0.24
Martin J. - Cetelon
Moderátor

Nový příspěvekod honzabu » pát 1. duben 2011 7:09

Tlačítko máme samozřejmě zapnuté. Ono se to zobrazování, že někdo píše, občas zobrazí, ale to je tak dvakrát třikrát za hodinu a zbytek času tam je buď pomlčka nebo verze QIPu toho druhého. Zvláštní je, že nikdo z nás nemněnil nastavení, ani typ připojení a začalo to takhle blbnout.
honzabu
Nováček

Nový příspěvekod vencisaa » pát 1. duben 2011 10:47

No ona je ještě otázka taky toho jestli za to můžete vůbec vy vlastním přičiněním - já si myslím že možná ani tak ne - ono jdeš spíš o to že v poslední době probýhají na servrech ICQ nějaké změny, já sám nedokážu říct jaké, ale rozhodně to ovlivňuje zobrazování všech služeb, tedy je dost možné že tomu nějakým způsobem podléhá i indikace toho že píšeš...
-samozřejmě nechci bejt kdovíjaký hnidopich, ale bohužel další stinou stránkou věci je to že ať už je to jakoliv, tak nějaké změny na ICQ a jeho protokolu probýhají tak nějak průběžně a vývojáři QIPu se snaží těmto změnám přizpůsobit a zakomponovat je do QIPu - nicméně to platí jen pro QIP 2010 či QIP Infium nikoliv však pro QIP 2005... - takže můžeš alespoň na zkoušku vyzjistit jestli by ti nepomohlo použití některého z novějších klientů...
//a nemusíš se bát žádných zlověstných vylomenin, neboť přesně pro lidi kteří mají rádi QIP 2005 vytvářím pod každou novou verzí QIPu 2010 i tzv extract - což jak uvidíš je něco co nemusíš instalovat, stačí jen rozbalit, spustit, vytvořit si profil a nastavit údaje pro ICQ - a máš v tu chvíli téměř před sebou QIP 2005 až na to že se všemi výhodamy nového a hlavně podporovaného klienta.
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod honzabu » pát 1. duben 2011 16:41

Asi o nějaké změny půjde, jinak si to nedokážu vysvětlit.
Co se týče QIPu 2010, tak po vzhledové stránce mi nijak nevadí, ale mám s ním jiný problém. Buď jsem to neviděl a nebo to nejde nastavit, ale v QIPu 2005 se historie ukládá jako *.txt, kdežto QIP 2010 má svůj nějaký formát pro historii. Pokud by uměl ukládat do TXT formátu, není problém a ihned bych přešel.
honzabu
Nováček

Nový příspěvekod JindNovo » pát 1. duben 2011 17:31

Existují programy pro převod historie.... Někde tady na fóru určitě jsou, možná ti někdo dá odkaz na příslušné téma.
Sorry, ale nemám teď čas na hledání
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Zpět na Podpora