QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Novější verze

Novější verze

Nový příspěvekod CIF » úte 19. duben 2011 10:52

Zdravím,
chtěl jsem se jen zeptat, jestli už tato větev fóra je mrtvá nebo někdo má v plánu se o ni ještě starat?
Už docela dost dlouho tu vystavujeme verzi 2120, přitom už dááávno existuje v. 2140 a to ani nemluvě o beta verzích, které jsou momentálne tuším na čísle 2195.

Mimochodem, jestli tuto větev budeme dále udržovat, nešly by sem prosím házet do nějakého vlákna i bety? (o:

Dík
CIF
Nováček

Re: Novější verze

Nový příspěvekod Rypi » čtv 21. duben 2011 22:03

Ahoj,
je docela problém každou chvíli kontrolovat, jestli náhodou není nová verze. Navíc verze se objevují pokaždé v jiném fóru a hledat to je fakt opruz....
snažím se to aktualizovat u sebe na webu (http://blog.rypi.cz/qip-pda/windows/) a i tady na fóru, bohužel to není tak snadné...
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod CIF » čtv 21. duben 2011 23:52

Ahoj!
Super, budu kontrolovat u Tebe na webu. Nevěděl jsem právě, jestli se o to ještě staráš nebo už máš jiné starosti (práce, rodina apod. - přecejen krom přezdívky o Tobě nevím nic, že jo :) ). Takže rozhodně díky za odkaz a za práci, které si už aspoň podle mého názoru odvedl víc než dost ;-)
CIF
Nováček

Nový příspěvekod Rypi » pát 22. duben 2011 20:50

Díky,
pokud je na fóru novější verze než mám na webu, stačí napsat komentář a ten si vždycky přečtu. a jakmile ho přečtu tak většinou zkontroluju ruské fórum a upravím odkazy. Na qipim.cz dávám spíše stabilní a finální verze, jinak je v tématu DOWNLOAD odkaz na můj web...
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Zpět na Windows