QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

problém isolated mod

problém isolated mod

Nový příspěvekod jirik22 » pát 6. květen 2011 8:41

Už dlouho jsem tak nezuřil jako při nastavování QIP 2010 - prakticky u instalování jakékoliv jiné aplikace se mi do takového stavu nikdy nepodařilo dostat. Nejdřív mě štval nějaký QIP účet pro volání. To jsem rovnou odinstaloval QIP 2010 a nainstaloval znova. Vytvořil jsem si svůj profil (vytvořit profil -> ICQ účet-> vepsal své ICQ číslo a heslo), poté jsem se přihlásil. Napsalo mi to "zadal jsi neptlatné heslo" (určitě zadávám správné heslo - to se zase nebojte)....Prostě krása
Pak jsem zjistil, že by se to mooožná dalo vyřešit transformací svého profilu do režimu isolated. Udělal jsem to. A co mi to krásného napsalo? Tento profil v tomto rezimu nesmí být spušten.

Když QIP 2010 odinstaluju a znova nainstaluju a chci se přihlásit jako uživatel jméno: moje_ICQ_číslo a heslo: moje_heslo -> přihlásí mě to jako: moje_ICQ_číslo@qip.ru a jako bonus všechny kontakty se tváří být offline. Hlavní je, že mi tu skočí okno o informaci, že jsem byl obejven na facebooku - to se hodí, to je prostě krása vědět.

Zatím jsem ve stavu, kdy při kliknutí na zástupce QIP 2010 mi najede okno, kde už je předvyplněné QIP_číslo@qip.ru a nějaké ohromě dlouhé heslo. Po přihlášení na tenhle divný účet mi to přihlásí i můj účet. To je přece paráda, takhle se mi může kdokoliv podívat do kontaktů, psat si s kým chce. Opravdu ohromné

Tak a ted co bych chtěl? Podrobný postup, který mi zaručí následující:

- žádný účet ICQ_číslo@qip.ru!!!
- sdílím počítač s další osobou, čili chci, aby po spuštění zástupce si jen zadal své ICQ číslo a heslo, které znám jen já. Po té moc chci, aby mě to přihlásilo jen na muj účet. Žádný @qip.ru . To samé chci aby měla i druhá osoba co sdílí můj PC...Prostě aby nedošlo k tomu, že si pustí počítač a přihlásí se na můj profil. to ne!

Zlatý QIP 2005, nebo Kopete v linuxu...

Možná je to nevyspáním, nebo tím, že jdu za chvíli k zubaři, nebo skvrnou na slunci, ale uuf, takhle jsem se ještě nenaštval. Díky za rady k tématu!
jirik22

Re: problém isolated mod

Nový příspěvekod JindNovo » pát 6. květen 2011 8:47

QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod vencisaa » pát 6. květen 2011 19:45

no já tě chápu jak tě to musí srá...štvát - o tom žádná - já z toho taky nejsem ani trošku nadšenej, to mi věř...
Jinak jediná další drobet schůdná možnost jak z toho ven , je použít můj extract (i když nepopírám že si třeba jen hodně fandim)- to je rozbalená instalačka QIPu 2010 která obsahuje vedle klasických fičurek jako je skin napodobující vzhled QIPu 2005 a původních zvuků atd, tak obsahuje i exe soubor který se jmenuje qip2010.exe a když budeš spouštět přímo tento soubor, tak v něm je už ten parametr isolated rovnou zabudovaný. (takže všechny zástupce na ploše atd budou přidány rovnou k tomuto souboru - prostě takové ulehčení života.
Osobně bych to udělal tak, že bych si daný extract uložil na plochu do adresáře QIP 2010 - pak spustil ten qip2010.exe - pak vytvořil svůj profil v QIPu který má ty výhody že prostě máš kompletní soukromí (tedy v profilu můžeš mít ICQ, Jabber, facebook atd účtů kolik chceš a všechny (nebo i jen jeden) se ti budou připojovat po té co se přihlásíš ke svému profilu.
Profil je záležitostí čistě lokální - žádné něco@qip.ru účty se nevytvoří, neboť si to spustil s parametrem isolated (který je rovnou integrován v onom qip2010.exe). Ke svůmu profilu si můžeš dát svoje heslo a vždy při při spuštění QIPu 2010 se tě program optá na heslo k profilu - po té co ono heslo zadáš, tak prostě a jednoduše bude všechno fungovat, tak jak chceš - to samé bude platit i pro libovolný počet dalších uživatelů QIPu 2010 kteří taktéž si založí vlastní profil v QIPu a tam se jim budou opět chraňovat všechny účty, příchozí soubory atd atd...
Jinak co se týče toho kde sehnat ten extract, tak ten vytvářím pokaždé při vydnání nového buildu QIPu 2010 - tj. v době psaní tohoto příspěvku se jedná o QIP 2010 (Build 5453) v kterémžto topiku najdeš i vedle odkazu na oficiální instalátor, tak i onen extract.
//a rovnou říkám že tím že jsem tím kdo sem na fórum začal ty extrakty dávat, takže proto jsem sám z nich tak nadšenej - samozřejmě si ale uvědomuju že to není úplně dokonalé řešení, nicméně stále je to nejlepší řešení toho jak se všemu co nejelegantněji vyhnout a přitom se ze všeho nezbláznit.
vencisaa
Moderátor

Nový příspěvekod jirik22 » sob 7. květen 2011 19:13

Tvůj extract mi dělá to samé. Když spustím qip 2010.exe již je tam předvyplněno moje_icq_číslo@qip.ru a nějaké dlouhé heslo. Když klinku na otevřít, objeví se hláška "Tento profil je QIP účet a nemůže být spuštěn v režimu izolace."
Prostě stejné blbosti jako předtím...
jirik22

Nový příspěvekod jirik22 » sob 7. květen 2011 19:43

Už jsem si to tak nějak nastavil, podle tvého návodu a ten @qip.ru účet jsem smazal...Jinak,doted jsem používal QIP 2005 a chci naimportovat historii z QIP 2005 do QIP 2010 jak to mam udelat? Kdysi mi to při instalaci nabidlo samo, ale ted uz mi to nenabízí a nevím kde to najít. Díky za rady
jirik22

Nový příspěvekod xstrv01 » sob 7. květen 2011 19:58

Můžeš použít history convertor: http://qipim.cz/viewtopic.php?t=3523
xstrv01
Moderátor

Zpět na Podpora