QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP Android 0.8.6.4 - CZ (beta)

Re: QIP Android 0.8.6.4 - CZ (beta)

Nový příspěvekod Rypi » pon 26. prosinec 2011 10:25

no s tou kvalitou bych to neviděl zas až tak moc... kdo ví, jestli to bude česká firma. Já to pro Alexe a spol překládal pár let, ale vždy ta komunikace trochu (víc) vázla...
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod ArMinO » pon 26. prosinec 2011 12:17

Písal mi na twitteri developer, že keď budem potom chcieť, tak môžem skorigovať preklad. Lenže tu nastáva už háčik. Oni dajú firme peniaze za to, že to preloží, a ja by som to doprekladal, resp. korigoval preklad zadarmo? Jak sa hovorí "Think about that."
Myslím, že ako som chcel prekladať QIP pre Android, tak ho teraz nebudem chcieť prekladať. :)
ArMinO
SKlokátor

Nový příspěvekod Mafos » úte 27. prosinec 2011 14:59

Moc toho o qipu v Android verzi nevím ale už při první instalaci mě dost zklamal ,není tak dobrej jako Wm verze 2199 . Myslím že qip pro Android stojí za H**** a že je spousty lepších app .

//JN: A čím jako zklamal? Tenhle příspěvek má nulovou vypovídající hodnotu. To je jak kdybych řekl, že mě zklamal Photoshop.
Mafos
Nováček

Nový příspěvekod HĘŁŁĘR » ned 22. leden 2012 21:01

Tak mě zklamal také, k tomu se přidávám...

A vysvětlím to milerád, proč.

Na prd aktualizace, možnosti v nastavení takřka nulové, vůbec mi nesedí, celkově se tam moc nedá prostě co nastavit a čekal jsem ho promakanější. Alespoň, aby se kvalitou přibližoval k buildům na počítače.

Nyní používám MobileAgenta a tam taky žádná sláva :( prostě na Androidy není žádný pořádný ICQ klient...
QIP Panther Edition (QIP 2012 7102)
Samsung Galaxy Note II
HĘŁŁĘR
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod ArMinO » ned 22. leden 2012 23:11

Ja používam akurát IMO.
Spoiler: zobrazit
Kód: Vybrat vše
http://droid.webnode.sk/news/imo-instant-messenger-v2-2-7-sk-cz/

A čo sa týka QIPu pre Android, nemyslím si, že sa im vyrovná. Čo sledujem developerov, tak stále majú nejaké problémy, nemajú programátorov, nevedia si rady. Takže tým je to pre mňa pravdepodobne uzavretá kapitola.
ArMinO
SKlokátor

Nový příspěvekod bedabeda » úte 20. březen 2012 11:36

Chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá podobný problém jako já, hned vysvětlím. Já i taťka máme ICQ účet, na počítači on i já používáme starého ICQ klienta ICQ Pro 2003b (protože se nám líbí a nikdy jsme nechtěli přecházet na novějšího klienta ICQ na počítači). Na mobilu jsem kvůli komunikaci přes ICQ protokol začal používat QIP PDA (verzi pro Windows Mobile), která se starým ICQ Pro 2003b komunikuje v pořádku (obousměrně - odzkoušeno). Zatímco taťka na svém mobilu nainstaloval "QIP Mobile pro Android 0.8.6.4 CZ beta" (neboť má telefon se systémem Anfroid) a ten už komunikuje s klientem "ICQ Pro 2003b" na počítači pouze jednosměrně - tj. zpráva odeslaná z QIP Mobile Android dorazí bez problémů do počítačového klienta ICQ Pro 2003b, ale naopak zpráva odesláná z klienta ICQ Pro 2003b z počítače nedorazí na mobil do klienta "QIP Mobile Android 0.8.6.4 CZ beta". Zatím se domnívám, že chyba je na straně mobilního klienta QIP pro Android, neboť s mobilním klientem QIP PDA pro Windows Mobile jsem tento problém neměl (zde zprávy správně přicházely z mobilu na počítač i z počítače na mobil). Že by byl nějak špatně nastaven ICQ účet na počítači se mi moc nechce veřit. Nevíte v čem by mohl být problém? Nemáte podobnou zkušenost?
bedabeda

Nový příspěvekod MrEdDy » úte 20. březen 2012 22:59

Zdá se ,že Váš PC klient si nerozumí novějšími verzemi nebo třeba s aplikacemi pro Android .. Chybu v "QIP Mobile pro Android 0.8.6.4 CZ beta" opravdu nehledej :)
MrEdDy
CZlokátor

Nový příspěvekod bedabeda » stř 21. březen 2012 13:09

Děkuju za reakci, raději bych ale slyšel jinou odpověď :-), rád bych to skutečně rozchodil právě s PC klientem ICQ Pro 2003b a s tím mobilním QIPem na Androidu. Vy myslíte, že to nemůže být bug onoho QIPa pro Android? Myslel jsem, že když je to ještě "beta", že by tam ještě nemuselo být na vše pamatováno... Protože, když to vezmu ze strany QIP PDA pro Windows Mobile, ať již verze 2120, 2140 a nyní poslední 2199, tam tento problém není, a v případě komunikace jde o ten komunikační protokol (ICQ Pro 2003b bylo první, které využívalo ICQ protokol verze 10).
Takže pokud by to nebyla nějaká chybka v té beta verzi QIP pro Android, pak by skutečně muselo jít o problém, kdy PC klient nějak nerozumí s klientem na jiné platformě (Android), ale to by také mohlo klidně vypadat na chybu v tom QIPu (samozřejmě taky nemuselo!) Např. Skype z Windows v pohodě komunikuje se Skypem na Androidu, takže obecně vzato, tahle bariéra by musela být spíš jen aplikační než systémová. Pokud by QIP pro Android implementoval vše jako má QIP PDA pro Windows Mobile, muselo by to přece chodit též???
bedabeda

Nový příspěvekod ceve » sob 31. březen 2012 20:38

Sice v PC používám Mirandu, ale ICQ2003b mám taky ze stejného důvodu. No a zprávy z něho mi na QIP taky nechodí. Řešení bohužel nevím, snad jen doporučím jiného klienta pro Android, když se vývoj QIP nějak zasekl. Zkusil jsem snad všechny dostupné klienty a zůstal jsem u IMO.
ceve

Nový příspěvekod 1985matrix » sob 21. červenec 2012 21:54

QIP 0.8.6.4 CZ uploadovaný na http://www.ulozto.cz/xg9GFru/qip-0864-cz-apk?do=downloadDialog-freeDownloadForm-submit nejde stahnout.
Stahování začne, ale okamžitě to prestane s informací: Stažení se nezdařilo, znovu stahnout nejde a opetovný pokus dopadne stejně.
V tel mam povolenou instalaci aplikací z jiných webových zdrojů. Tak nevim kde je problém.
Sony Ericsson XPERIA Play (R800i) Android 2.3.4
1985matrix

Nový příspěvekod JindNovo » ned 22. červenec 2012 9:21

1) Ulož.to se přes víkend hrabe v systému, takže free stahování dost blbne. Jinak se ti samozřejmě uložilo cookies, že stahuješ a jelikož skončilo chybou, nevymazalo se.
2) Co to stáhnout přes komp a pak nějak vložit? (Omlouvám se, pokud to tak nejde, do Androidu fakt nevidím)
3) Co to zkusit přes mobilní stránku - http://m.ulozto.cz/xg9GFru/qip-0864-cz-apk
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod JindNovo » čtv 6. červen 2013 8:53

Otázka pro tento den:
Vydávají se i nové verze v CZ? Ne, že bych těm pár větám v angličtině nerozuměl, ale někomu by se to mohlo hodit.

Zajímáš se o fotbal?
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod ArMinO » čtv 6. červen 2013 10:32

No. S MrEdDym nespravíme oficiálne pri QIP Android nič. Pri Androide nechcú našu pomoc. Že oni si najali externú firmu, ktorá im preklady zabezpečí. Dalo by sa to spraviť jedine nasilu. Teda tak, že by sa preložila aplikácia po jej vydaní a bol by to neoficiálny preklad.
ArMinO
SKlokátor

Nový příspěvekod JindNovo » čtv 6. červen 2013 10:52

Tak to se asi zdá, že externí firma neumí česky. Nevadí. Díky za info.

Zajímáš se o fotbal?
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod Mafos » úte 9. červenec 2013 7:55

Kdyby qip mobile zůstal tak jako to bylo u PDA s WM tak by to fungovalo super. V Android verzi mi chybí to nastavení portů a dalších potřebných přihlašovacích údajů. V Android verzi to mají vše přednastavené ale mají to tam špatně v rusku jim to tak asi funguje ale když si to nemohu nastavit sám tak se přihlásím jen ke qip účtu a ICQ, Facebook se pořát přihlašuje g+ nejde , nejde to ani v jabber prostě je na té aplikaci pořát co dodělávat a to jak se zdá bude trvat delší dobu a bůhví jestli to vůbec někdy dořeší a udělají pořádně.

QIP pro mě u WM byla jasná volba, ale v Androidu zůstanu radši u IM+ Pro je to placená verze a je v něm spoustu funkčních im klientů.

Nezbývá mi než-li čekat až qip u Androidu bude naprogramovaný pořádně a ne tak amatérsky odfláknutý . Možná že se v něm jen nevyznám ale podle toho co zde čtu nemám problém pouze já.

ps: Omlouvám se za mou dlouhou neaktivitu.
Mafos
Nováček

Nový příspěvekod Alf » pon 2. březen 2015 13:26

Zdravím všechny,
rád bych se připojil k otázce QIP pro android: mizející/nedoručené příchozí zprávy...

Ano. i já jsem narazil na tento problém (mám Padfone 1), některé zprávy prostě zmizely, a když jsem to testoval na více verzích QIP (cca pěti různých z webu) pro android, až do poslední 64 cz bety, mám konečně pozitivní výsledek:
- QIP neumí příchozí zprávy větší než 246 znaků. Nedoručí je. Mlčí a tváří se jako by nic.
A nejde to nikde nastavit. Má-li někdo radu jak na to, budu rád. QIP mi docela vyhovuje, jen tohle mne mrzí.

Alf
Alf

Předchozí

Zpět na Android