QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP Android 0.8.6.4 - CZ (beta)

Nový příspěvekod Mezek » pát 23. září 2011 6:15

Včera jsem se nudil, tak jsem trošku experimentoval a vylezl z toho QIP 0.8.6.4 CZ. :)
Většina překladu pochází ze starší verze od MrEdDyho - doufám že se ne mě pro to nebude zlobit.
Stahovat můžete tady.
Je to můj první pokus, tak doufám že vám to bude chodit - u mě se to zdá být funkční.
Jestli objevíte v překladu nějaké chybky, tak se podělte ve fóru a pokud to svedu, tak to opravím.
Mezek

Nový příspěvekod Mezek » pát 23. září 2011 18:42

Ještě jsem přeložil nějaké chybové hlášky na které jsem v první verzi zapomněl a trošku poupravil některé divné formulace.
Vylepšenou verzi můžete stáhnout tady.
Mezek

Re: QIP Android 0.8.6.4 - CZ (beta)

Nový příspěvekod Croms » čtv 6. říjen 2011 10:15

Díky :perfect:
Croms

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. říjen 2011 22:51

Ahoj. Otázečka. Mám HTC incredibe S , android 2,3 . Aplikace mi nejde nainstalovat. Snažil jsem se to stáhnout z mobilu a pustit to v něm. To napsalo, že formát nepodporuje a tak jsem to zkusil přes HTC Sync a to mi napsalo že instalace se nezdařila ať zjistim jestli mam dostatek místa atd. Nic jsem do toho telefonu nedaval, tak tam mám místa dost. není to šedivka. Kupoval jsem to v CZC.cz

Dík za rady
Návštěvník

Nový příspěvekod Leho » sob 22. říjen 2011 12:18

Je povolené instalování aplikací mimo Android market? Jestli je telefon nový, tak je to defaultně zakázané. Povolit to lze přes: Menu - Nastavení - Aplikace - Neznámé zdroje (zatrhnout možnost).
Leho

Nový příspěvekod luky » sob 22. říjen 2011 22:46

Bohužel. mám to povolené. Další návrhy? :(
luky

Nový příspěvekod Shoto » ned 23. říjen 2011 12:32

Určitě se na to někdo někde už ptal, ale je nějaká možnost se přes tento QIP připojit na facebook a gtalk? U FB jsem zkoušel různé alternativy přihlášení (@chat.facebook.com apod.), ale bohužel nic nefunguje :-(
Předem děkujj za odpověď.
Shoto

Nový příspěvekod George » úte 25. říjen 2011 12:31

Skvela prace diky :)
Pouzivam ICQ a Google Talk a zatim to zda se funguje.
V pristi verzi jen oprav v Nastavení v sekci Seznam kontaktů položku Srýt offline :) Je to ale jen detail.
George
Nováček

Nový příspěvekod MrEdDy » úte 25. říjen 2011 21:15

Tak se zdá,že pro nás překlad končí.
Nejspíš se do toho pustí jakási firma.. Takže další požadavky už jen těžko opravíme ..
Ale zase bude čeština s aktuální verzí hned na marketu,teď je jen otázka,kdy se do toho "firma pustí" .
MrEdDy
CZlokátor

Nový příspěvekod Leho » čtv 27. říjen 2011 23:35

Hlavně by mě zajímalo kdy se objeví nový release a jestli v něm pojede klasický jabber, ne kvůli facebooku, ale vadí mi, že se nemůžu připojit k jabbim účtu. Samozřejmě bych byl raději kdyby bylo možné české překlady diskutovat tady na fóru, uvidíme co bude provádět ta firma.
Leho

Nový příspěvekod luky » pát 28. říjen 2011 21:50

Kdy bude ke stažení QIP CZ z marketu?
luky

Nový příspěvekod JindNovo » sob 29. říjen 2011 5:49

luky: To se zeptej vývojářů a těch, co budou dělat překlad.
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Nový příspěvekod MrEdDy » čtv 1. prosinec 2011 16:58

Doneslo se ke mě,že by v prosinci měla vyjít další aktualizace a obsahovat bude prý zase jen ruštinu.Pokud se opravdu objeví,chtěl bych poprosit nějakého slovenského kolegu,zda by neudělal slovenský překlad .. Ale nepředbíhejme , doufejme,že se to někam pohne :)
MrEdDy
CZlokátor

Nový příspěvekod ArMinO » čtv 1. prosinec 2011 17:57

Keď to vyjde, tak ma kontaktuj, a preložím to do SVK. :)
ArMinO
SKlokátor

Nový příspěvekod michaljh » pon 5. prosinec 2011 18:09

Zdravim, nevite nekdo kde by mohl byt problem? Vzdy kdyz se snazim prihlasit na facebook chat vyskoci hlaska chybne jmeno/heslo. Doted jsem pouzival QIP PDA pro windows mobile a tam to slo bez problemu. ICQ ucet normal jde. Jinak vyberu typ uctu facebook, napisu uzivatelske jmeno (facebook.com/uzivatelskejmeno) a heslo, oboji spravne a nejde to.
michaljh
Nováček

Nový příspěvekod Leho » čtv 8. prosinec 2011 14:29

Zdravim, nevite nekdo kde by mohl byt problem? Vzdy kdyz se snazim prihlasit na facebook chat vyskoci hlaska chybne jmeno/heslo. Doted jsem pouzival QIP PDA pro windows mobile a tam to slo bez problemu. ICQ ucet normal jde. Jinak vyberu typ uctu facebook, napisu uzivatelske jmeno (facebook.com/uzivatelskejmeno) a heslo, oboji spravne a nejde to.

Facebook chat a ani další jabber účty se mi nepodařily zprovoznit, píše mi to stejnou chybu jako tobě. Jediný jabber který mi funguje je qip.ru, ale z toho tak moc nadšený nejsem. Docela se divím, že s těmahle problémama nic od září neudělali, jsem zvědavý na nový release. Zkoušel jsem oficialní verzi z Marketu v rušitně i zde přeloženou verzi, žádný rozdíl.
Leho

Nový příspěvekod Leho » stř 21. prosinec 2011 7:58

Rano jsem opet stahl QIP z marketu a jabber mi jede,poprve za celou dobu,snad to vydrzi...

Skoda te volby jazyku,pri instalaci byl telefon v anglictine a i qip "zvatlal" anglicky,pri naslednek prepnuti telefonu zpet do cestiny me opet privitala azbuka.
Leho

Nový příspěvekod ArMinO » stř 21. prosinec 2011 11:20

Nová verzia QIPu pre Android by mala byť krátko po novom roku... Potvrdil mi to vývojár QIPu pre Android a iPhone na twitteri. No prekladať do CZ a SK to bude firma... Dá sa povedať, že už to majú vlastne aj preložené....
ArMinO
SKlokátor

Nový příspěvekod MrEdDy » stř 21. prosinec 2011 11:31

No škoda i dobře .
Dobře,že to bude hned,kvalitně a se zárukou.
Škoda,protože mě to bavilo :)
MrEdDy
CZlokátor

Nový příspěvekod Leho » stř 21. prosinec 2011 13:16

Já rusky trošku umím, takže mi to nevadí, ale nelíbí se mi, že si člověk zatím jazyk nemůže vybrat.
Leho

Další

Zpět na Android