QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Radu nad zlato :)

Mimo téma

Radu nad zlato :)

Nový příspěvekod keyboo » pát 11. listopad 2011 23:31

Ahoj všichni místní, :help:
po dlouhé odmlce zas zpět a zas potřebuju poradit :)
Kombinované studium VŠ je fajn, ale teď jsem narazil na dost silný oříšek, asi už mám prací zdevastovanej mozek.
Tohle je zadání předmětu - Objektové metody.
Spoiler: zobrazit
Semestrální projekt je podmínkou k udělení zápočtu.

1. Každý student dělá samostatně svůj vlastní projekt. Součástí projektu je jednostránkový popis problému, který projekt řeší.

2. Projekt bude vytvořen v systému Daskalos. Nadaní studenti můžou projekt udělat v systému VisualWorks a nebo Squeak a přidat tak k objektové struktuře uživatelské rozhraní, čímž vytvoří prototyp plnohodnotné aplikace.

3. Projekt musí obsahovat minimálně 5 datových tříd objektů.

4. Projekt musí obsahovat minimálně 5 metod, které z objektové struktury implementují odvozené atributy objektů.

5. Projekt musí obsahovat nejméně 5 dotazů, které nejsou jen nad jednou třídou objektů.

6. Projekt musí obsahovat nejméně 5 pravidel, která nejsou jen nad jednou třídou objektů.

7. Dotazy i pravidla je možné "schovat" do metod objektů.

8. Každá třída musí obsahovat nejméně 5 konkrétních instancí.

9. Projekt musí splňovat pravidla objektových normálních forem.

10. Pokud projekt využil návrhové vzory nebo refaktoring nebo jiné pokročilé techniky návrhu, měly by být uvedeny v dokumentaci.

Jen vlastně vůbec nevím a nemužu přijít na program, který by to splňoval a měl nějaký alespoň minimální smysl a tak ho ještě napsat. Přijmu tipy na programy :) a vlastně cokoliv.
Obracím se na toto forum s důvěrou, páč tady nejsou zlí a hloupí lidé. Moc dík za cokoliv :)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Re: Radu nad zlato :)

Nový příspěvekod kein_nick » pát 11. listopad 2011 23:52

Vo cem toto je? :shock: Ja byt "jen" technik
Ode me asi rada nebude... :e?:
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod keyboo » sob 12. listopad 2011 10:11

Právě já jsem taky "jen" technik :)
Prostě je to "jen" objektově orientované programování :)
A já tomu nějak nemůžu přijít na kloub. Možná je to tím, že bych raději něco víc než jen nějakou dvd půjčovnu :)
Mam na to ještě týden, tak v nejhorším zbastlím nějakou půjčovnu :)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod kein_nick » sob 12. listopad 2011 10:38

No wikipedia mi aspon rekla, co to je :tuk: Me totiz ty vyrazy zneji jako nadavky. Od toho ruce pryc :-) Na to lepsi nasadit nejakyho odbornika :help:
Do jaky skoly jsi se to pustil? :p
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod keyboo » sob 12. listopad 2011 11:42

Já už jsem na to přišel, já nejsem člověk vhodný pro studium na VŠ vždycky v druháku přijdu na to, že je to hroznej obor a že to není to co chci :) ČZU - Informační a řídící technika v agropotravinářském komplexu.
Prostě neexistuje asi obor o kterou bych si řekl, ano to se mi bude do budoucna hodit :)
Řidičák na C, tomu věřím víc :D
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod kein_nick » sob 12. listopad 2011 12:19

To zni hrozne :-D Takze u tebe neplatilo: "Kdyz jsem se v 15 rozhodoval, co dal, xxxxx pro me byla jasna volba" ?? :hudba: :rofl:
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Nový příspěvekod keyboo » sob 12. listopad 2011 12:46

Jo, to platilo na 90% v 15. nyní už je vše jinak :) :rofl:
A co Ty, jak se vede? :)
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod kein_nick » sob 12. listopad 2011 12:57

:rofl: :D
Ja? Po maturite zvitezila strojarina a jsem tam porad :-) BlbeC "uz" jsem, snazim se ted na inzenyra :-) Co ti mam vypravet, je to boj a musi se hodne bojovat. Tak bojuju. 8)
Obrázek
kein_nick
Fanynka QIPu

Zpět na Mimo téma