QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

SE Xperia X2

SE Xperia X2

Nový příspěvekod Zb. » sob 12. listopad 2011 17:03

Kam se hrabe ICQ pro Win. Mobile. QIP je úžasný prográmek ale kdo má Sony Ericsson Xperia X2 má smůlu. Když poslouchám rádio nebo hudbu a spustím QIP v tom okamžiku se reprodukce přeruší a telefon začne se sekat. Je to moc škoda. :e?:
Zb.

Re: SE Xperia X2

Nový příspěvekod Mafos » ned 20. listopad 2011 22:59

Ten tvuj mobil ma jaky operacni system? Kamos ho prodava za 1100 a tvrdi mi ze je to s operacnim systemem android ale nevim . Zprovoznil sem HTC Kaiser titn 2. Nova verze pro wm 2197 je pomoci qip uctu velmi stabylni verzy zkousel sem odesilani a prijimani souboru po par pokusech o odeslani se nakonec povedlo, prijmuti souboru funguje taky ale zahadnym spusobem ktery ani moc nechapu. Co se tyce pripojeni na facebook funguje stabilne 24hod dene bez jedineho odpojeni. U ICQ uctu byva casta chyba pause server Can't server Connect a podobny blbosti pokud vam to zacne delat restartujte aplikaci krizkem a skuste se pripojit znovu. Nevim jak na SE Xperia ale me na titnu jde i 20 aplikaci soucasne .
Mafos
Nováček

Nový příspěvekod Zb » pon 21. listopad 2011 11:14

SE Xperia X2 má Windows Mobile 6.5. QIP v telefonu je stabilní, neodpojuje se. Vše je OK až na to, že u této aplikace nejde nejde spustit přehrávač hudby a to jak na pozadí tak jako hlavní aplikaci. Po odinstalování QIP opět vše je v pořádku. Prostě QIP způsobuje nějakou blokaci v systému telefonu a je jedno jakou verzi QIP používám. %)
Zb

Nový příspěvekod Mafos » pon 21. listopad 2011 19:18

Jo 6,5 wm rikas . Pamatuji si na to :D mel sem sni docela problemi i ja na svim htc touch pro 2 mel sem na nem Energy glass Dinik uz nepamatuji datum verze ale to same jak rikas pri spusteni qipu mi po vysunuti qerty klavesnice se mi celej dysplej rozmazal nebo se mobil uplne sekl :D Na titnu mam verzi wm 6,1 xda Ultimate profesional . Je to stabilni os jenze nechci ti radit flash romky protoze tak muzes prijit o zaruku nebo odrovnat uplne tak jako ja touch pro 2 Bacha na to . Ja mohu tedy doporucit ultimate 6,1 na tvuj typ mobilu ja ji mam uz 3 roky a porad ji mam a je fakt stabilni hard reset delam malo kdy. Pokud mozno dohledat na forum.xda-developers.com
Mafos
Nováček

Nový příspěvekod Zb. » pon 21. listopad 2011 21:01

Na xda-developers jsem toho pročetl hodně a u SE X1-čky není problém změnit romku ale u X2-ky zatím ji nikdo nedokázal neodemknou
a tak frkám na WM 6.5.3. Co se dalo to jsem odstranil včetně SPB_Mobile_Shell a panelů, ze stránek xda-developers nainstaloval MetroHome65 v.1.3 a kupodivu telefon je rychlý a stabilní. 8)
Zb.

Nový příspěvekod Mafos » pon 21. listopad 2011 22:14

Tak ze uz ti funguje
uplnee vsechno co si chtel. To sem rad :) no kdybi neco flash resi vetsinu problemu jenom ze nez clovek otestuje par verzy chvilku trva nekdy i par dni :) ale kdyz rikas ze ti to jde tak to je fajn
Mafos
Nováček

Zpět na Windows