QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP Infium a MSN

QIP Infium a MSN

Nový příspěvekod Black_one » stř 1. únor 2012 22:23

Zdravím,

předem se omlouvám, zdali jsem topic umístil do špatné sekce, nebo zdali je někde řešeno stejné téma i s korektním a aktuálním výsledkem, jak tento problém vyřešit. Problematiku QIP a MSN jsem již zde na foru našel několikrát, ale vždy neaktuální, proto bych se rád informoval, jak je to ke dni 1.2.2012

Má otázka je jednoduchá. Člověk, se kterým nutně potřebuji denně komunikovat není dostupný přes jinou službu než MSN a já jsem zase naprosto závislý na ICQ a qipu. Existuje nějaká možnost, jak nás spojit, aniž bychom oba museli instalovat nové programy?
Dočetl jsem se, že je možnost jakéhosi "transferu" přes jabber, ovšem, toho se mi nepodařilo bezplatně docílit. Jabbim je prý placený a pokus o připojení přes http://alpha-labs.net/ mi hlásí Error -1: Unknown error message, což je velmi ale velmi špatné.

Mohl by mne prosím někdo někam nasměrovat? Nemůžu se nikde ničeho pořádného dočíst. Samozřejmě mám nejnovější verzi QIP Infium a pokud správně koukám, MSN ještě v oficiálním releasu není (což mi je záhadou vzhledem k tomu, co už tam všechno je, ale budiž).

Díky za vaše odpovědi,

Black_one
Black_one
Nováček

Re: QIP Infium a MSN

Nový příspěvekod blackcheese » pát 4. květen 2012 13:27

Připojuji se k dotazu ... stále nikdo neví?
blackcheese

Re: QIP Infium a MSN

Nový příspěvekod JindNovo » pát 4. květen 2012 14:49

Situace je stále stejná, leda placený Jabbim.
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Zpět na Podpora