QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Pár problémů...

Pár problémů...

Nový příspěvekod Dahlia » úte 18. září 2012 18:45

Zdravím, donedávna jsem měla starou verzi qipu, ale dostala jsem nový počítač, tak jsem si řekla, že zkusím nějakou novější verzi...
Ale narazila jsem na pár problémů. S většinou umím "žít", ale co mě irituje je to, že když si změním stav - třeba z online na "zaneprázdněn", tak se mi okamžitě změní i viditelnost z viditelná jenom pro seznam viditelných na viditelná pro všechny kromě seznamu neviditelných. Vzhledem k tomu, že s "oky" a neviditelností vážně dost pracuji a rozhodně nechci mít všechny, které nemám ve viditelných, v neviditelných, to vadí - pak "problikávám" lidem, u kterých v danou chvíli nechci, aby třeba věděli, že jsem přítomná, atd. Nedá se s tím něco udělat? V nastaveních jsem se pokusila proklikat všechno možné, ale nic.
Problém číslo dva je ten, že jsem teď v prostředí, kde je očividně nestabilní internet a qip chvílema vypadává. S tím problém nemám, horší je to, že zatímco starší verze se hned načetla zpátky, tak tahle, i když mám zaškrtlé, že má automaticky obnovovat připojení, se k tomu nemá a i když to vypadá, že jsem dál/znovu online, tak občas se kontakty obnoví až po pěti minutách - když přepnu do starší verze, vrací se to prakticky ihned, takže v extrémně příšerném připojení to nebude.
Pokud by mi někdo poradil, byla bych ráda... :)
Dahlia

Re: Pár problémů...

Nový příspěvekod Dahlia » úte 18. září 2012 19:55

Ještě doplnění - když mi při tomhle "vypadávání" přijde zpráva, tak se mi objeví, když se znova připojím. Potud to je ok. Ale od té doby mi přišla pokaždé, když jsem se znova připojila (ta stejná, ano), což je ve "spolupráci" s neustálým vypadáváním neúnosné. Nepamatuju se, že by tohle starší qip někdy dělal, takže prosím o radu i v tomhle. Nepotřebuju jednu zprávu dostat 50x...
Dahlia

Re: Pár problémů...

Nový příspěvekod JindNovo » úte 18. září 2012 22:18

Co se týče "ok" tak by se mělo jednat o volbu v Nastavení=>Režim statusů=>Při změně statusu automaticky změnit soukromý stav.

Vypadávání a offline zprávy jsou nejspíše nějakou špatnou komunikaci mezi QIPem a servery ICQ. Mně se to (bohudík) nikdy nedělo, takže v tom neporadím.
QIP 2012 b9380; skin BackToQIP2005 + QIP 2005 b8098
/showdashes|qip.ru, 2×ICQ, 3×Twitter, Jabber|Keybord LEDS, Svátky

Při potížích s QIPem uvádějte vždy jeho verzi a číslo buildu

Zajímáš se o fotbal?
Hra Czech Soccer Manager hledá další autory soupisek do aktualizací
Více na http://update.csmweb.net
JindNovo
Moderátor

Zpět na Podpora